Чт, 28 января 2021

Аваков: Харьков всегда был ментовским городом, националисты здесь править не будут6

06.01.2021, 8:34, В Украине
image

Арсен Аваков, глава МВД, на совещании с силовиками Харьковской области говорил о важности этого региона. А вместе с тем назвал Харьков "ментовским городом", где "националисты и бандюки править не будут".

Министр внутренних дел Арсен Аваков 5 января провел совещание с правоохранительными ведомствами Харьковской области. Регион он назвал "ключевой областью для государственности страны", где нельзя допустить расшатывания ситуации. Обо всем этом рассказали в пресс-службе МВД.

Что имел в виду Аваков, когда говорил о "ментовском городе"

Как свидетельствует видео, обнародованное министерством в ютубе, Аваков среди прочего сделал неординарное заявление. А именно – назвал Харьков "ментовским городом", где "националисты, бандюки и авторитеты" править не будут.

Харьков всегда был ментовским городом, как говорили. Это о том, что здесь единый кулак власти всегда был сильнее альтернативного кулака. Никакие националисты, бандюки или боковые авторитеты не будут здесь ничего решать и править,

– сказал глава МВД.

И добавил: "Больше скажу, я буду этим заниматься специально сам". Если кто-то вызовет беспорядки, то получит от МВД, как пообещал Аваков, "демонстративную, неадекватную, несимметричную реакцию".

А перед этим министр подчеркнул, что "Харьковская область имеет стратегическое значение для обеспечения баланса в стране и недопущения расшатывания общественно-политической ситуации". 

Комментарии

*

 1. Америкоска припёрлись Гавна натворила и свалила обратно.Обезьяна не имеющая мед. образования что-то советует людям.Льстите себе,это существо которое даже расчёсываться не научили вызывает отвращение а не страх.

  Трипероногий немытый,обоссанный хуйлом,блядоящер охуевающий от своей нивъебенной злоебучести Проебанохуятый майонез из письки бомжа, попавший в пизду блохе!
  Яйцесос,просроченное противозачаточное пьяного чукчи!!!!
  Ты чё такой крутой? Чё, блатных хуёв наглотался???Разрази тебя страшным проебом, мудоблядское страхопиздище ! Сто хуёв тебе в сраку, пиздоглазое мудоёбище !
  ***** На сегодня хватит? *crazy*

  Для мене головне, що її дуже навіть істерично сприймають доморощені ліберасти та лібертаріанці. А це вже ознака трупного запаху. Саме так, Супрун совки не сприймають, та не розуміють. Вони дуже примітивні.Господь дав українцям родючі землі,і великі вуха ,але чомусь обділив розумом.Аналітичним розумом.Мовчу за зе.Але за опжз -22%-це вже занадто.Вам що мало війни що принесли ті самі опзж тільки під назвою регіони? Люди думайТЕ.І пора вже знять лапшу з вух

 2. ЧОМУ ПРИХИЛЬНИКІВ «РУССКОГО МІРА» РВЕ НА ШМАТТЯ ВІД ЗГАДОК ПРО УЛЯНУ СУПРУН
  Мочи їх, Супрун. Мочи як манту.

  Супрун написала книгу. І просто підірвала пукани усієі медведчуковської шобли. Усіх цих прихильників русського миру просто рве на шмаття від цього. Вони конкурують між собою у наборі образливого г*мна, який називають чи то іронією чи то сарказмом, намагаючись закидати Супрун.

  І це ознака одного. Страху. Вони її бояться. До устрачки.

  От останнім, наприклад, вийшов Москаль і сказав, що Супрун у всіх українців вкрала 20 років життя. Звісно ляпнув це в ефірі у Медведчука. Тобто якби не Супрун, то українці б жили довше японців. Але прийшла Уляна, зробила реформу первинної ланки, яка до речі всім подобається, і навіть медведчуковська шобла це визнає, і українці почали вмирати в 60. Ну буває.

  При чому, Уляна вже не чиновник. Уляна не має великого рейтингу. Вона навіть випилялась чомусь із фейсбуку. Але вони її все рівно бояться.

  Чому? З якого такого? Чому вони її бояться?

  Бо вони бояться те, що уособлює Супрун. Вони бояться тих цінностей західної цивілізації, яка Супрун прищеплює українцям. Там, поки в малих дохах. Пока не має в нас колективного імунітету проти совка і русського миру, проти корупції. Ще не готове суспільство. Але це не значить, що цього не треба робити. І це не значить, зо суспільство, яке зараз не готове приймати такі цінності, не зміниться за 5 чи 10 чи може 20 років. І годинник тікає. І Медведчук його чує. Супрун для них – то те саме європейське майбутнє України, в якому немає їм місця. І вони це знають. І їх це лякає.

  А суспільство має змінитися. Або залишитись бідним. Третього не дано. Або йти туди, куди веде Супрун. Або лишатися в багнюці із Москалем і Медведчуком. Бо не можно стати Європою на чолі з Медведчуком. Бо не можно побудувати храм якщо ти вмієш лише копати могили. Щоб стати Європою треба зробити Європу із себе. А ніколо совок не приведе до цього.

  І ще вони бояться того, чого не розуміють. От як всі люди. Ми всі боїмося чогось, чого ми не розуміємо. Це природньо. Це інстинкт. І от вони не розуміють Супрун. Вони обзивали її «єба..ою», також показуючи, що вони її тупо не розуміють. Вони не розуміють, як можно бути великим чиновником і не красти. Це не влазить в її голову. Вони не розуміють, як можно бути міністром і залишатися простою людиною, яка ходить по вулицям із рюкзачком. Вони не розуміють, як це, бути міністром і не йти на компроміси. Не домовлятися. Не зустрічатися «посередині». Бо все їх життя їх вчило, що саме так досягають успіху.

  І це лякає. І з переляку вони продовжують воювати навіть із привидом Супрун. І видаються собі такими сильними кмітливими і хоробрими. Але це все та сама Моська, яка лає на слона. От вони усі такі моськи, які з переляку атакують щось з майбутнього. Що насувається. І що має їх знести. З їх віллами, рендж роверами, долярами в підвалі. Це кінець їх влади. Влади терористів, які тримають Україну у полоні стокгольмського синдрому совка. І ім не буде де харчуватися. А вони звикли це робити з шиком.

  Але чим більше вони бояться тим голосніше волають. І це чудово. Нехай волають. Нехай конкурують у стилі багна. Нехай. Бо це сигнал того, що європейські цінності з кожним кроком наближаються до перемоги. І одного дня це станеться. І прийдуть до влади люди з такими цінностями. Не малороси. Не совки корупціонери. І може це буде не Супрун. Але це точно буде людина, яка не буде боятися мочити манту.

 3. Обидно то , что образованный и культурный Киев позволил себя подмять вонючим галичанским селюкам . Парадокс который в голове не укладывается .

  На обіжених х@й кладуть. Чув?