Сб, 30 мая 2020

“Будем ломать двери, отдайте мобильный телефон”: ГБР пришло с обыском к Марусе Зверобой18

28.11.2019, 9:50, В Украине
гккш
Утром в четверг, 28 ноября, следователи Государственного бюро расследований пришли с обысками к волонтеру и добровольцу Марусе Зверобой (настоящее имя – Елена Анатольевна Самбул (Беленькая)

Об этом Зверобой сообщила в Facebook.

Представитель ГБР, который представился Корозой Игорем Анатольевичем, требовал от Зверобой открыть дверь, угрожая выбить их. Следователь пришел в сопровождении людей в балаклавах и с собакой, а также с понятыми. При этом следователь заявил, что его сопровождает спецназовцы подразделения "Альфа" и оперативники СБУ.

Перед началом обыска следователь потребовал от Зверобой отдать мобильный телефон, с которого она вела трансляцию событий в Facebook.

Маруся Зверобой – украинский доброволец, инструктор учебного центра десантно-штурмовых войск, общественный деятель, блогер. В октябре 2019 г. вместе с нардепом от "Европейской солидарности" Софией Федыной в видеообращении обсудили грубое общение президента Владимира Зеленского с добровольцем в Золотом, предположив, что в одной из таких поездок Зеленский может попасть под обстрел или стать жертвой покушения.

Комментарии

*

 1. Я бы ее отодрал во все дырки по самые помидоры и даже глубже

  мечтатель – онанист,с мозолями на ладошках, вынь из жопы пальчик,дай путлеру здрасьте.

 2. Укра\нців об’єднує ненависть до кацапів, а тепер ще і до їх слуг зебілів. Якщо раніше були хохли такі прикацаплені, але спідтишка гадили, то тепер все вийшло на зовні.
  ГБР (та расшифровывайте как хотите) быстренько слепило дело в отношении Sofiya Fedyna и передало всю эту макулатуру в Генеральную прокуратуру. Дескать, покушалась мерзавка в мыслях своих и немного словах на життя главного своего Слуги.
  Нет, нет… Когда человек, удивительным образом похожий на нашего Буншу, с экрана телевизора поливал из двух автоматов зал Верховной Рады, – это была просто шутка. Такой ход сценариста.

 3. Душить и садить прошмандовку вонючую

  честно и откровенно про прошмандовку окурка ……путлер не сколько вонючий, сколько кроваый. душить его и по стенке размазать!

 4. А вот вам и штурмовые войска а вот вам и отворот поворот,а вот вам и реакция на добровольцев,а вот вам и зеленский

 5. На всіх парах до революції. Про що кажуть обшуки у Звіробій
  28 листопада, 15:20
  Ми маємо владу, в якої відсутній інстинкт самозбереження як базова опція функціонування організму
  Варто нагадати, що межі свободи слова набагато ширші, ніж свобода медіа. Тобто говорити і писати — це дві великі різниці, як кажуть в моєму улюбленому місті. Якщо вийти на вулицю і спитати в людей, що вони думають про роботу президента Зеленського (а такий метод при прийнятті рішень радив сам президент Зеленський на відомому прес-марафоні), то, повірте, у половини дорослого населення України треба буде проводити обшуки. Ніякої СБУ разом з Альфою не вистачить, а слідчі ДБР просто повтікають з роботи, злякавшись обсягів.

  Ще не встигли оподаткування блогерів «виплюнути», як вже арешти підоспіли. На всіх парах мчать хлопці. Висновків два:

  1. Ми маємо владу, в якої відсутній/відбитий інстинкт самозбереження як базова опція функціонування організму.

  2. У так званому «колективному мозку» працюють резиденти, які готують повномасштабні виступи громадян проти діючої влади.

  Питання одне: скільки можна здійснювати революції при мінусовій температурі?

  Хоча б весни дочекались.

  ******
  Влітку 2014-го організувала полігон початкової військової підготовки, на якому волонтери-інструктори, що мали військовий фах, навчали початковій військовій підготовці бійців збройних сил України та добровольчих батальйонів перед виїздом на фронт.

  Восени 2014 року командир 11-го батальйону Добровольчого українського корпусу «Правого сектора» з Київщини. У 2015 році Маруся зі своєю командою почала співпрацювати з 79-ю бригадою повітряно-десантних військ, готуючи для них бійців на вже контрактну службу. Випускників її команди називали «Марусиними ведмедями».У 2016 році – старший солдат та командир мобільної інструкторської групи десанту Збройних сил України «Марусині ведмеді» 199-го навчального центру ДШВ, що на Житомирщині.

  У 2017-му стала військовослужбовцем бригади швидкого реагування Національної гвардії України, а вже за рік повернулась до лав ДШВ з новим проектом На початку 2019 року, за підтримки командувача Десантно-штурмових військ та начальника Генштабу, втілює у життя пілотний проект коротких ротацій в окремому розвідувальному батальйоні ДШВ у складі цього батальйону на контрактній службі.Має нагороди — орден «Народний Герой України» та відзнаку президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції».

 6. думали, что он перец, если играл хреном на рояле, а оказалось, что он играл морковкой! вот теперь песец будет шубам 73% кроликов! *dash* laugh

 7. MASON LEMBERG
  В контексті обшуків в Марусі Звіробій, в контексті прослушок труби, в контексті посадок Марченка і піратів, в контексті звільнення вати і беркутів з тюрми…

  … вибачаюся, що без істерик і емоцій, але мушу це сказати
  Минулі 5 років ми боролися з росією.

  Але росія вона те тільки та, яка під трохколірними шматами захоплювала Крим і Донбас.
  росія вона була і в інших проявах, в світогляді, в підходах і цілком мило собі уживалася в поведінці великої кількості чиновників і громадян, яким росія була і є ближче.
  Наприклад? Наприклад, у виливанні сцяків з вікон. В даному випадку, йде мова про образні речі, хоч в росії практикується і буквальне виконання цієї процедури.
  Що саме маю на увазі? Вперше Україна, навіть не мріючи про це, здобула безвіз. Що взамін отримала влада, яка його виборола від людей з російщеним світоглядом? – Правильно, вони почали на безвіз виливати сцяки з вікон: почали хейтити Пороха, що пізно, що безвіз не такий, почали повторювати висери “старших братів” про туалети в Польщі і таке інше. Причому багато з них скористалися з безвізу.
  Чи ті ж самі дороги. Будують дорогу, але люди з росією в серці повторюють за “старшими братами” про відкриття дорожного знаку.
  Але багатошарові стандарти (корупційне мислення), постійна брехня – це також росія. путін не те ж саме робить на світовій арені?

  В чиновників була своя росія. Боротьба за можливість порєшати, боротьба за відкати і місце під сонцем. Для цього вони лягають під будь-яку владу і роблять все що вона хоче.
  Це і була фатальна помилка Порошенка, історія з райніним тому черговий доказ.
  Замість того, щоб хоча б звернути увагу на критику здорової частини суспільства, яка боролася з росією, Порошенко закрився в манямірку, який йому сплели люди з “росією в серці”, шляхом неприкритого блюдолизтва.Але я не про Порошенка.
  Я про систему. Люди з “росією в серці” чиновники з “росією в серці” взяли реванш і привели до влади свого побратима, який світоглядно був і є їх уособленням у всьому.

  І що ці люди, ці чиновники можуть запропонувати суспільству? Правильно! – Нову росію!
  Любити валодю!
  Оподаткувати пости в інтернеті
  Посадити Марусю мало чи не за лайк поста проти валоді.
  Все, більше нічого вони не можуть запропонувати.
  Тому я не згоден з тим, що ми скотилися в росію. Нам, люди з “росією в серці” пропонують росію, бо більше нічого іншого запропонувати не можуть.
  А чи приймемо це суспільство – це ми ще побачимо.
  До чого це я веду? – Перестаньте істерити, кричати про НКВД. Їм до НКВД як до Марса рачки. Чи раком.
  Але кожен, хто бореться за Україну має бути готовий до переслідування, бо більше нічого як сліпе виконання забаганок влади чиновники-малороси не можуть їй запропонувати.

  Тільки от одна біда в тій всій системі є для влади.
  Ця вся хитровиєбана конструкція тримається на курячих ножках і завтра ж буде служити новим господарям проти вас. Я не впевнений, що тим господарем не буде медведчук, адже ви довбойоби впустите в Україну тисячі амністованих деенерівців, щоб вас скидали, але вам точно буде зле.

  В будь-якому випадку, Україна не росія, а вичурні конструкції (такі дії як сьоогоднішня роблять їх ще більш вичурнішими) з пузатими ненажерливими бенефіціарами, на курячих ножках довго не встоять.

 8. Украинский доброволец, инструктор учебного центра десантно-штурмовых войск, общественный деятель, блогер это те кого явно сейчас не хватаает Украине.Как видно законным путем свою непричастность доказать не получится сразу быстро собирать толпу и делать кипишь.Одни патриоты в стране только никто из них не видит как предприятия уничтожают как фермеров грабят или это в патриотизм не входит.

 9. Изолируйте пятьдесят самых богатых евреев и войны прекратятся.” (Г. Форд)

 10. А можно поділитись прізвищем слідчого, що підписав подання на обшук і судді, що виніс по ньому ухвалу? Я вангую їм карєрний зліт…Напомните, когда в истории современной Украины за корявое слово в адрес президента открывались уголовные дела!
  Суки .. ничего не меняется, как были мусора, мусором, так и остались говном мусорским! Как ловить бандитов. так они обсераются, а как посадить за курицу , так тут они герои! Эй мусорское племя — вы созданы для защиты простых граждан, живете падлюки за деньги простых граждан, налоги, но у вас же наоборот, вы почему то защищаете власть от простых граждан, вы ничего не попутали? Дармоеды.Осоромились, капець. До молодої жінки альфу в балаклавах на обшук. Ще й десь в селі. Влада сама-себе опустила.

 11. Обидели бубочку-значит спецназ “Альфа” идёт вместо сепаров к вам. Зубажилые зелики,вам нравится “пакращення”?Традиції нквдистів живуть і процвітають. Ще для повної картинки треба чорний воронок…тьфу, гидко..просто гидко..зеленский обещал ?
  хер знает, что он обещал,
  но пока охметов набивает карманы
  мусора зеленского шныряют по хатам и
  отбирают имущество у граждан,
  нас обманули, печально *bad* *cool*

 12. Федына laugh
  Ни чё , что она на самом-то деле ФЕдина ? *rofl*
  Манкуртизьм цветёт и пахнет на просторах незалежной.
  Дурно пахнет.
  Очень дурно .

 13. Маруся Зверобой , оборжаться .
  Рогульё в детстве в индейцев не наигралось, решило на Донецких догнаться ?
  Типа , весело и дружно в войнушку поиграем , кликух себе навыдумываем и вперёд .
  Запомните , мрази, вы все ответите за убитых вами сограждан – женщин, детей , стариков .
  За каждым из вас придут, потому что вы моральные уроды и военные преступники .

  Кацап восьмиклиторный с хуем во лбу. Пережрал бесплатного валежника? Амеба по интеллекту стоит выше твоей прямой извилины. *good*

 14. Хроника одного Президента …
  28.11.2019 г.

  Торжественно сообщаем народу Украины, что президент Украины отсутствует на своем рабочем месте. По слухам – проблемы со здоровьем.
  На территории резиденции Зеленского спецбригада “Скорой”.Полагаю, ему сейчас все-равно. Находясь в отключке ему не до рейтингов. Путешествие в Прибалтику явно ему на пользу не пошло. Страной управляет совершенно не Зеленский.

  Судя по всему, главные модератором российских интересов в Украине становится министр иностранных дел Пристайко. Его активное общение с главой администрации президента РФ Вайно становится чуть ли не ежедневным. У нас нет пока достоверных данных о содержании этих переговоров, но есть глубокое и обоснованное сомнение в самом Пристайко, пророссийские взгляды которого известны давно. Его путь на дипломатическую службу через Киевский политех и протекцию папы генерала КГБ тоже не вызывает доверия. Кроме активного и последовательного разваливания дипломатической службы Украины он особо ничем на этом поприще не отметился.

 15. Доверие к Зеленскому среди украинцев в течение ноября снизилось еще на 12%, – опрос КМИС
  В течение осени доля тех, кто относится к Президенту Украину Владимиру Зеленскому положительно, уменьшалась.и постоянно уменьшается.)) Нормальний такий темп взяв, продовжуй клоВун.
  ГБР со спецназом “Альфа” пришли с обыском к волонтерке Звиробий
  ………………………………………
  это чтобы узаконить 200.000 га в одни руки
  зеленский мусорских мразей послал граждан
  выщемлять ?