Чт, 18 апреля 2019

Через несколько недель в Украине снова повысят пенсии8

07.02.2019, 7:45, В Украине
1549510680_griire

С 1 марта этого года в Украине произойдет перерасчет пенсионных выплат. Как информирует replyua.net, пенсии будут рассчитаны с учетом обновленного показателя зарплаты, и в среднем эти выплаты увеличится на 12 – 17%. Впрочем, специалисты уже отметили, что некоторых пенсионеров это повышение не коснется.

Пенсии будут пересчитаны всем, но итоговая прибавка будет зависеть от темпов роста зарплаты за последние 3 года. Прибавка не коснется тех пенсионеров, которые в настоящее время получают минимальную выплату, и по формуле они не заработали на выплату выше минимальной. В апреле этого года пенсии также пересчитают работающим пенсионерам. При этом эксперты уже заявили, что сейчас бюджет Украины находится в ограниченных условиях, поэтому серьезного повышения в ближайшее время точно не будет. 

Напомним, что сейчас пенсии в Украине высчитываются, исходя из зарплаты, а именно из средней зарплаты по стране, из собственной зарплаты и из трудового стажа. Несмотря на то, что в 2018 году средняя зарплата увеличилась почти на 25%, пенсии были повышены в среднем только на 9%.

Комментарии

*

 1. Бюджет Украины находится в ограниченных условиях… . Серьезного повышения в ближайшее время точно не будет… . Прокукарекали, навешали на уши лапши, деньги растранжирили, а пенсионеры пусть выживают-вымирают. Их и так много расплодилось в матушке-Украине!

 2. «В 2023 ми подамо заявку на вступ в ЄС, отримаємо і почнемо виконувати план дій щодо членства в НАТО», – йдеться в програмі президента Порошенка..

  Відзначається, що завдяки членству в Північноатлантичному альянсі і ЄС Україна отримає доступ до найбільшого світового ринку, безпеку і захист держави, допомогу в розвитку економіки і зможе забезпечити українцям високі стандарти життя.

  Порошенко обіцяє, що Україна вступить в організації як країна-регіональний лідер, але для цього протягом наступних п’яти років вона повинна стати лідером аграрного сектора, одним з нових глобальних лідерів ІТ-сектора, транспортним хабом Східної Європи і однією з найбільш відвідуваних країн.

  Крім цього, Порошенко нагадав про те, що було зроблено за останні п’ять років, тобто за час його президентства. Зокрема, це відродження і модернізація армії, безвіз, зона вільної торгівлі з ЄС, створення трансатлантичної коаліції і «тісні відносини з Альянсом».

  Падіння економіки Порошенко пояснив російською агресією і економічною блокадою з боку Кремля. При цьому зазначив, що інфляція в порівнянні з 2015 роком знизилася в чотири рази, а курс гривні вже тривалий час «стабільний».

  Не забув президент згадати наболіле для всіх українців – корупцію. За його словами, формування Вищого антикорупційного суду вже на останній стадії і цей орган, за прикладом європейських сусідів, буде «викорінювати корупцію на найвищому рівні».

  Також в своїй передвиборчій програмі Порошенко обіцяє, зокрема, подолати бідність (підвищити зарплати, пенсії, соцвиплати), продовжити децентралізацію, знизити податки, інвестувати в освіту, підтримувати українську мову (культурні проекти на українському), почати масштабну програму ремонту лікарень і завершити медичну реформу.

  Всього цього Порошенко має намір домогтися за допомогою розвитку тих секторів економіки, в яких Україна може вийти на лідерські позиції. Йдеться про створення переробних підприємств, виробників сільськогосподарської продукції, ІТ-секторі, космічній галузі, суднобудуванні, оборонно-промисловому комплексі, розвитку туризму.

  «Все це дозволить наповнити державний і місцеві бюджети, дасть можливість підвищувати зарплати бюджетникам, пенсії, соціальні виплати. Ця стратегія наблизить нас до соціальних критеріїв членства в Європейському Союзі, до побудови країни вільних і щасливих людей. Україна – це Європа», – підсумував президент.

 3. Вот до 50€ средняя пенсия и дойдет. Здобулы.

  Средняя пенсия по Украине в 2018 г. 2650 грн.
  Поэтому козломордая свинособака идет нахуй…..

  Ну что, здилоВАТНОЕ ЧМО, пересечёмся?
  Или очкуешь?
  laugh laugh laugh

  Средняя пенсия ,это как средняя температура по больнице – величина эфемерная и ни о чём не говорящая .

  Пердакова! Средняя пенсия на Руине 95$, в России 200€. При этом бензин для небратьев стоит в полтора раза дороже! Чему ты радуешься, дура?

 4. Слово “снова” просто умиляет . laugh