Пн, 19 апреля 2021

Читайте “Отче наш”, – Кличко объяснил, что грозит медицинской системе Киева2

06.04.2021, 8:32, В Украине
еш

Виталий Кличко подчеркнул, что городские власти Киева сознательно объявили локдаун и ограничения передвижения транспортом. Ведь это единственный путь, которым можно обеспечить разрыв цепи передачи инфекции.

По словам городского головы, во многих странах сейчас вводят такие ограничения. И ограничения в столице Украины еще сравнительно мягкие.

 

Есть два способа, как можно остановить инфекцию – подчеркнул мэр Киева Виталий Кличко.

 • Первый – это вакцинация.
 • Второй – разорвать цепь передачи инфекции.
 • Поэтому мы сделали так, что только те люди, которые влияют на жизнеобеспечение города, имеют возможность передвигаться по городу (в общественном транспорте – 24 канал),– сказал мэр.

 

Комментарии

*

 1. Некомпетентність Степанова – головна причина спалаху захворюваності на Covid-19 та проваленої вакцинації в Україні, – Устінова
  Народна депутатка від фракції “Голос” Олександра Устінова назвала головною причиною спалаху захворюваності на Covid-19 в Україні “некомпетентність міністра МОЗ Степанова та його команди”

  Таку думку Устінова висловила в ефірі програми “Великий ефір Василя Зими” на Еспресо.TV

  “Найголовніша причина спалаху захворюваності на Covid-19 в Україні – повна некомпетентність міністра охорони здоров’я Максима Степанова та його команди. До прикладу, Ізраїль кілька днів тому оголосив, що вони виходять з локдауну. Відкрились всі бари, ресторани, кінотеатри і люди знову живуть повноцінним життям. Адже більшість населення отримали по дві дози вакцини, а 100% населення Ізраїлю отримали першу дозу щеплення від Covid-19.” – пояснила Устінова

  Устінова зауважила, що якби 30% населення України були б вакциновані від Covid-19, то відсоток смертності значно зменшився б. Народна депутатка додала, що для того, щоб отримати вакцину для всього населення прем’єр міністр Ізраїлю телефонував до виробників ледь не по чотири рази на день.

  “В той час, коли американські виробники вакцини від Covid-19 заявили закінчення досліджень і готовність використовувати вакцину для щеплень, прем’єр-міністр Ізраїлю ледь не щодня телефонував і вимагав якомога скоріше дати можливість закупити вакцину для всього населення Ізраїлю. Наши міністр охорони здоров’я Степанов щодня нам брехав на брифінгах про укладені договори про закупівлю вакцини.” – додала Устінова.

  Устінова нагадала, що за словами Степанова ще з червня минулого року було розпочато перемовини про закупівлю вакцини для України. Але вже в в лютому цього року, директор компанії “Pfizer” в Україні заявив, що з ним ніхто, ніяких перемовин не вів.

 2. Вивчаючи кров людей, які перехворіли на COVID-19, та людей, які були вакциновані, імунологи виявили, що деякі клітини нашої імунної системи, які пам’ятають минулі інфекції та реагують на них, можуть мати власні здібності до змін, протидіючи мутаціям коронавірусу.

  Про це пише Scientific American.

  “По суті, імунна система намагається випередити вірус”, — розповів імунолог і автор дослідження з Рокфеллерівського університету Мішель Нуссенцвейг.

  Так, організм людини підтримує резервні армії клітин, що продукують антитіла, на додаток до самих антитіл, які реагують на первинне зараження COVID-19.

  З часом деякі резервні клітини мутують і виробляють антитіла, які краще розпізнають нові вірусні версії. Дослідники вважають це ефективним механізмом, який розробив організм, щоб мати можливість протистояти новим мутаціям вірусу.

  Результати проведеного дослідження виявились дуже обнадійливими. У крові тих, хто перехворів, рівень антитіл знижувався з часом, а рівні клітин (Т-клітини пам’яті), які утворюють антитіла, залишалися незмінними або навіть збільшувались у деяких людей з часом. Після зараження ці клітини зависають ц лімфатичних вузлах організму і підтримують здатність розпізнавати вірус. Якщо людина інфікується вдруге, Т-клітини пам’яті активуються, швидко виробляють антитіла і блокують вірус.

  Таким чином під час експериментів дослідники виявили, що антитіла людей з часом змінювалися, щоб бути здатними розпізнавати зміни коронавірусу.