Вс, 12 июля 2020

Депутат облсовета Виталий Балицкий не задекларировал пол миллиона гривен4

30.06.2020, 7:42, В регионе
з98

Під час вивчення декларацій Віталія Балицького за минулий рік ми з’ясували, що депутат Запорізької облради від Опозиційного блоку 25 жовтня 2019 року отримав дохід у розмірі 440 753 гривень від продажу рухомого майна.

За інформацією видання Віталій Балицький отримав дохід від продажу позашляховика Porsche Cayenne S, 2008 року випуску, про що у десятиденний термін був зобов’язаний повідомити НАЗК. За даними Єдиного державного реєстру декларацій Віталій Балицький вказану вимогу закону проігнорував.

Як бачимо, попри те, що Віталій Броніславович обраний заступником голови постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини, свободи слова та інформації, він також може бути причетним до вчинення правопорушень, пов’язаних з корупцією.

Відповідно до частини другої статті 52 Закону України «Про запобігання корупції» у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна, зобов’язаний письмово повідомити про це Національне агентство.

Зазначена інформація вноситься до Реєстру та оприлюднюється на офіційному веб-сайті Національного агентства.

Вказані факти свідчать про порушення вимог ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», а саме вчинення Віталієм Балицьким адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2  ст. 172-6 КУпАП Порушення вимог фінансового контролю.

Комментарии

*

  1. Виталя,тут пришибеева чекушку подогнала, хлопнешь?

  2. После определенной суммы украденного экономика превращается в политику.

  3. Начало мочилова балицких.
    Зелёный свисток.
    Гоп ляля , тролли в бой.
    Я против победы балицкого на выборах мера, но заказчики этой статья сами всё задекларировали????

  4. А шо, этот старый вор и пьяница, ещё жив?