Пт, 17 января 2020

ГБР сообщило о подозрении Пашинскому5

04.10.2019, 15:18, В Украине
nfront_org_ua_1_650x410_3_650x410

ГБР сообщило о подозрении народному депутату, который стрелял в гражданина

Следователи центрального аппарата Государственного бюро расследований сообщили о подозрении народному депутату Сергею Пашинскому. Об этом сообщает пресс-служба ГБР.

В ГБР отмечают, что сейчас решается вопрос об избрании депутату меры пресечения в виде содержания под стражей.

Пресс-служба сообщает, что 31 декабря 2016 года на территории Киевской области произошел словесный конфликт между народным депутатом и гражданином. Во время него народный депутат достал пистолет марки Glock 19 и выстрелил мужчине в левую ногу. Как следствие, гражданин получил телесные повреждения в виде огнестрельного осколочного перелома стегневої кости левой ноги.

Пашинскому квалифицируют умышленное тяжкое телесное повреждение, то есть умышленное телесное повреждение, опасное для жизни в момент причинения.

Комментарии

*

 1. Перезвоните мне пожалуйста по номеру. 8 (812) 642-29-99 Виктор.

 2. Прям как в анегдоте – тю, а нас за шо?

 3. Пашинский по горло в крови убитых на майдане . Он уже прожил лишних пять лет , пора бы ему вслед за теми , кого он убил .

 4. “СЛУГИ КОЛОМОЙСЬКОГО” ХОЧУТЬ СКАСУВАТИ ПІЛЬГИ І СОЦВИПЛАТИ УЧАСНИКАМ БОЙОВИХ ДІЙ, ЯКІ СЛУЖИЛИ ЗА КОНТРАКТОМ
  У партії “Слуга народу” хочуть скасувати пільги і соціальні виплати учасникам бойових дій, якщо вони служили за контрактом.

  Про це заявила голова комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, народний депутат від партії “Слуга народу” Галина Третьякова у інтерв’ю виданню АрміяInform.

  “Ми за аудит держави в цілому, зокрема пільг та соціальних виплат, які нині надають військовослужбовцям. Слід передивитися і перелік пільговиків. Якщо це був контракт, і людина свідомо йшла на отримання високого грошового забезпечення, продавала свою найману силу для того, щоб захищати країну, – це був його вибір і тільки так”, – заявила Третьякова.За її словами, необхідно відмовитися від радянських підходів, коли блага розписували на папері й не надавали де-факто у повному обсязі.

  “Роздаючи пільги без обмежень, ми збираємо і тиснемо податками на тих, хто нині працює. Тим самим стримуємо економічний розвиток держави. Інтереси суспільства щодо економічного розвитку мають переважати. Ми не хочемо жити весь час в епосі тотальної бідності і не зростати”, – зазначила депутат.

  Вона підкреслила, що у країні небагато коштів.

  “Зрозумійте, ми не захистимо всіх. Людина свідомо йде на військову службу не для того,наприклад, щоб отримати житло. Маємо змінити конструкт. Те, що є нині,— радянське, яке треба змінити на європейське цивілізоване. Повторюю: захищати слід тільки тих, хто щось утратив на війні”, – наголосила Третьякова.

 5. Корупція – це не просто так. Корупція – це серйозна складова існування будь-якої держави, абсолютно позбутися її майже неможливо, але можна її поставити у стійло, щоби мінімізувати шкоду.

  Корупція – це паразит, який має свої певні правила та закони, не виносить змін та знесилює носія, якщо він, як я вже казав, не обмежить максимально дію та владу корупції.

  На наших очах, в Україні, ми побачили три способи взаємодії з корупцією. Тимошенко, за часів свого прем’єрства, її очолювала та направляла. Янукович намагався примусити корупцію служити лише йому, а Порошенко робив реальні кроки по знищенню корупції. Із трьох способів взаємодії успішним для глави держави був лише перший. Те, що він був поганий для самої України, вже інше питання. Зараз я просто хочу сказати, що корупція згубила Януковича та Порошенка, але була милостива до баби Юлі, і спробую пояснити чому.

  Корупція – це коли чиновники різного рівня мають доступ до державного майна та ресурсів і використовують їх для особистого збагачення. Але у корупції свої чіткі і досить зрозумілі закони, тому вона досить живуча, як і кожен паразит.

  Трошки теорії. В нас є правила дорожнього руху. Він має бути лівостороннім, трамвай завжди правий, якщо не світлофор, треба пропускати пішоходів на «зебрі», обмеження швидкості, головна та другорядні дороги, та інші. Правила написані та зафіксовані, і всі більш-менш їх хоч якось дотримуються. Уявимо собі іншу ситуацію. Є ПДД написані, але на практиці так склалося, що їздить народ зовсім не так. Ніяких там світлофорів і другорядних доріг, просто існує правило переваги в масі. Скутер має пропускати легковушку, легкове авто уступає мікроавтобусу, мікроавтобус вантажівку и т.п. Такий порядок зовсім не співпадає з міжнародними ПДД, але він склався, всіх влаштовує і ніхто особливо не протестує. Єдине обмеження – щоби всі рухалися не дуже швидко: 40-50 км/год, щоби можна було встигнути зупинитися перед важковозом, та пропустити його.

  Юлія Володимирівна чітко такі правила засвоїла, та пускала вантажівки зі своїми грошима у загальному потоці, особливо не випячуючись, з невисокою швидкістю, але регулярно, та невпинно.

  Як приклад. В ті часи, я достеменно знаю, для того, щоби поступити на бюджет в одному з ВУЗів, потрібно було занести хабаря у чітко визначеному розмірі – у сумі стипендії за півроку. Логіка проста: ти несеш рівно стільки, скільки твоя дитина отримає від держави за навчання. Тобі гроші повертаються, ректор у виграшу, а він, у свою чергу поділиться з ким треба вище, так, копієчка до копієчки і до прем’єрки приїхала вантажівочка із грошима. Ну і інші приклади з медичними масками, вакцинами, газом тощо, ви знаєте.

  Що зробив Янукович. Він наказав робити «зелений коридор» для вантажівок зі своїми грішми. Їх супроводжували з мигалками, перекривали рух, кричали «швидше-швидше!». Янукович уявив, що він тут цар і бог, його родині можна все, він може розтоптати не тільки закони України, але і закони корупції. Ну чим все скінчилося ми знаємо. Овоча не простив ніхто, ні корупція, ні народ.З Порошенко було інакше. Він, як розумніший за інших, знав, що очолити корупцію, звичайно, можна, але це призведе до повного знесилення країни. З іншого боку, він бачив, що радикальна боротьба з корупцією неможлива, бо на всіх щаблях державної машини вона зайняла дуже міцні позиції і похитнути їх не так просто.

  Повністю на «раз-два-стій!» було просто неможливо зупинити неправильних рух держави, тоді Порох почав з того, щоби привести до тями людей. Інститут Національної Пам’яті, армія, мова, віра. Петро намагався іти довгим візантійським шляхом, домовлятися з усіма, врозумляти, благати, взивати.

  Ну чим все закінчилося ми знаємо. Тільки до розумних дійшло, а корупція через телевізор оголосила Петра головним корупціонером.
  Тепер в нас президентствує Моніка Голобородько, а керує всім бабушка Бєня. Про корупцію телевізор мовчить, як і в часи Тимошенко та Януковича, але в усьому продовжує бути винним Порошенко. Вочевидь він занадто багато зробив для закладення підвалин нормальної держави, і зламати це не так просто зараз.Але ж ми про корупцію та її закони, так? І з цієї точки зору, Коломойський не просто гребе під себе бабло. Не просто організовує для своїх вантажівок «зелений коридор», він пересів на танк і пре незважаючи ні на що. Це означає лише одне. Так триватиме дуже недовго. Цього не допустять ні здоровий ґлузд, ні закони корупції. Бога не можна хапати за бороду.
  Тому виходимо на Майдани, тому позбуваємось страху, тому продовжуємо лупати цю скелю.