Вт, 26 мая 2020

Из “Слуги народа” могут исключить еще 15 нардепов: сделано резонансное заявление9

29.11.2019, 12:13, В Украине
326129w540zc0

Фракция «Слуга народа», которая имеет большинство в Верховной Раде, может лишиться ряда народных депутатов. Причем исключить из фракции народных избранников могут по воле руководства партии. Такое заявление сделала ранее исключенная из «Слуги народа» нардеп Анна Скороход. По ее словам, «наказать за инакомыслие» могут примерно 10−15 нардепов. «Это те, кто высказывает свою точку зрения не боясь. Кстати, очень многие из нашей фракции меня поддерживали», — говорит Анна Скороход. Как известно, 15 ноября из состава фракции «Слуга народа» исключили нардепов Анну Скороход и Антона Полякова. Указанные нардепы связывали такое решение с тем, что они не поддержали позицию руководства партии во время некоторых голосований.

Комментарии

*

 1. Чинний уряд на чолі з Олексієм Гончаруком було сформовано не на професійній основі й всупереч передбаченому законодавством порядку, а головним під час призначень міністрів був “абсолютний випадок”. Це й зумовлює непрацездатність нинішньої управлінської команди
  Про це заявив відомий український журналіст, публіцист і громадський діяч Віталій Портников в ефірі щотижневої інформаційно-аналітичної програми “Суботній політклуб”, яка вийшла ввечері 30 листопада 2019 року на телеканалі Еспресо.TV.

  “Люди, які потрапили в український уряд після перемоги Володимира Зеленського, всі, це абсолютно випадкові люди. Окрім міністра внутрішніх справ і міністра фінансів, які були в попередньому уряді. Всі знали хто це такі, принаймні. Можна ставитися до когось позитивно, до когось – негативно, але люди відомі. Всі інші люди – це випадок”, – зазначив він.

  Як наголосив Портников, переважна більшість чинних голів міністерств та відомств не висувалися певними політичними силами, їхні кандидатури попередньо не обговорювалися у парламентських комітетах й вони не виступали перед депутатами зі своєю програмою дій, аби було зрозуміло “хто ці люди і чого вони прагнуть”.

  “Цей список був просто написаний на папері президентом Зеленським. Депутати, які голосували за цей список, навіть не знали прізвищ, за які вони голосують. Вони це побачили в останній момент. Там можна було б кого завгодно написати в міністри – хоч власного водія чи масажиста, чи ще когось. І його б обрали міністром чого завгодно – від економіки до оборони. І тому там є люди, які є спеціалістами, які вважаються спеціалістами і які не вважаються спеціалістами. Але в будь-якому разі, кожне призначення – це випадок. Абсолютний випадок”, – пояснив журналіст.

  Нинішній персональний склад Кабінету Міністрів Портников охарактеризував як “купку випадкових людей”.
  “Я хочу щоб в Україні після відставки уряду Гончарука з’явився професійний уряд. Професійний уряд має відповідати тим вимогам, про які я кажу: його має формувати коаліція, члени уряду (майбутні ) мають ходити на комітети і розповідати, що вони мають робити, у них має бути бездоганна професійна репутація, вони мають бути відомими людьми. А коли ти набираєш міністрів просто так, тому що тобі нема кого набрати, то ти професійного уряду ніколи не отримаєш, а отримаєш купку випадкових людей, з яких випадково хтось випадково може бути хорошим міністром, хтось – випадково поганим, а хтось – ніяким. Зрозуміло, що такий уряд не може працювати. Й тому він працює в закритому режимі. Тому що це не уряд”, – підсумував він.

 2. Новый пенсионный возраст для женщин: Зеленский не сдержал свое обещание Предложение президента Владимира Зеленского по поводу снижения пенсионного возраста для женщин до 55 лет, при условии наличия стажа работы не менее 30 лет, было отклонено Верховной Радой, в частности Комитетом по вопросам соцполитики, пишет «today.ua».

 3. Зібрав Цар тусу Бояр в Богдана хоромах, щоб про платіжки охлосу поговорити. Та пішло щось не так…
  Цар на другий місяць опалювального сезону дізнався, що меньше платити холопи не будуть. Точніше будуть, але з наступної зими, і не уточнив з якої саме.
  І вирішив Цар показати себе втомленого, дупля не відбиваючого як таке сталось, що обіцяв, а в черговий раз не все так просто і навіть без бариг не виходить меньше в платіжках зробити людям…
  Відео про зменшення тарифів, в якому немає зменшення тарифів, а погані Бояри навіть через пів року не можуть розібратись як можна зменшити тарифи. Мов, до кінця дня точно розберуться, поки відео змонтують.
  Я не знаю як ці ґазди керують країною, але при баризі Порошенко, який так страшно крав, такого не було. Щоб останні два місяці були затримки з зарплатою вчителям і лікарям, кожен місяць падають митні збори, а тепер зменшення тарифів можливе тільки через закон…
  Вони хочуть викормити свиню швидше, щоб дійшла вирізної маси, при цьому меньше їй давати їсти, а більше пити, бо так дешевше. І щоб ще привела пару поросят по дорозі до виходу з ситуації…
  Тим часом генерал Марченко сидить в СІЗО уже 20 днів…

 4. На самом деле в СССР секс был, просто на него талоны тяжело было достать…
  В кино Робинзон хотел трахнуть Черную Пятницу, а в жизни по-другому: в черную пятницу трахнули всех.

 5. ДБР запросили на допит в понеділок на 11:00.
  вул.Симона Петлюри 15. Наша влада нас вчить якою мовою вести діалог і як влаштовувати шоу. Наша влада не знає свого народу, по-перше, він швидко вчиться. По-друге, ШОУ українці іспакон вєков вміли ТАКЕ влаштувати, що не всі камазами добро в Ростов встигали вивозить. Отож, група підтримки боротьби за свободу слова, візьміть отгул на годинки дві-три в понеділок, ДБР прийматиме в українців екзамен, чи правильно ми зрозуміли як саме треба себе вести. Балаклави прівєтствуюцца, ібо на моє питання під час вривання в мою хату, чому ви в балаклавах, мені сказали що їм холодно. Ну штош… я тож так прийду, в мене з майдану лишились тоненькі, а з фронта теплі флісові. Дивіться як там по погоді. Обирайте балаклаву правильно, щоб носи не мерзли! Девочкам прівєцтвуюцца різнобарвні, балаклава з віночком тож харашо. Хєр його знає які знаки вже цім циркачам подавать, аби вони були здатні їх розшифрувати.
  ***
  Балаклава на обличчі це ознака неповаги до своїх співгромадян. Ви, доблєсні служаки, сподіваюсь хоч воювавші???? приходите до мене в балаклавах??? Хіба я вам ворог? А? СБУ??? Ми з вами на фронті всим ділились а ви прийшли як найманці. Не поважаю ДБР. Буду в балаклаві і всіх запрошую. Пішли ви в дупу. Хочте шоу, буде шоу!
  За всіх будете одгрібать, особливо за Марченка!

  ПиСи
  Наступною причиною кримінальної справи очікую “перебування в балаклавє в общєствєнном мєстє!”
  ***
  ЗА РЕПОСТ ВДЯЧНА ЗАВЖДИ! РЕПОСТ ЦЕ СИЛА! )
  ВАЖЛИВЕ ДОПОВНЕННЯ! Оголошую місячник здачі дитячої зброї!!! ДБР!!! Взяти з собою на понеділок 11.00
  вул.Симона Петлюри 15, на 11 ранку! З пісталєтом ти опасний! Залиш пісталєт спєциалістам Труби!
  Я прийду, возможно з пулємьотом малого племінника, якшо він мені його віддасть. Для ДБР і пулємьота не жалко! Там же всі хороші хлопці. Для Альфи можна взять шкарпеток і печивка, аби їм не доводилось підроблять виїздами у проросійських олігархів. Ми своїм бойцам померти з голоду не дамо. Заодно й озброїм. Мож в них пісталєтов дєцких не вистачає. Всім бобра!

  Маруся Звіробій

 6. Из новостей: ”31 декабря – не выходной: депутаты отказались сделать последний день в году нерабочим”.
  “Подумать только, пока мы в Куршевеле будем потеть, они там себе будут прохлаждаться и салатики резать”, – возмутились депутаты. *bad*

 7. Различают две категории людей по поведению в критических ситуациях, когда все нормальные способы решить проблему исчерпаны. Первые истово молятся. Вторые неистово матерятся.
  Каким бы не было открытым общество, но дверь в туалет надо закрывать.

 8. Создание нормальной партии – домашнее задание президента на ближайшие 3-4 месяца. Это важно, поскольку уже к весне-началу лета нас ожидает серьёзный политический кризис, когда сразу несколько ФПГ будут атаковать власть в стремлении защитить позиции либо получить “что-то ещё”. Естественно, это означает активизацию политических партий (по сути филиалов ФПГ) и СМИ. Сюда же добавляет фактор России и ОРДЛО. Одним словом, если к тому моменту Зеленский не закончит формирование устойчивой команды, его собственные позиции могут стать крайне неустойчивыми. И старые друзья тут не помогут. Почему? Да потому что нет такой профессии “просто хороший парень”. Рейтинг был у телевизора — который красивое показывает!…когда телевизор ломается, сразу приходится смотреть в окно — а там всё хуже, ближе, но больше ж некуда смотреть…
  … и теперь просят окно, шо б оно им снова включило телевизор!

 9. Министр культуры, молодежи и спорта Украины Владимир Бородянский заявляет, что государство намерено увеличивать количество средств, которое выделяется на финансирование производство сериалов.
  ***Уже начались съемки триллера “зеленые скоты”.