Вт, 7 июля 2020

КЕРІВНИЦТВО МЕЛІТОПОЛЯ ПРИВІТАЛО КОЛЕКТИВ КОСТЯНТИНІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ «ЕРУДИТ» З ЮВІЛЕЄМ5

14.02.2020, 9:50, В Городе
img_9149

13 лютого 2020 року у будинку культури села Костянтинівка Мелітопольського району відбулось гучне свято з нагоди дня народженяя Костянтинівського ліцею «Ерудит». Зі славним ювілеєм дружню родину працівників, педагогів і ветеранів навчального закладу, ліцеїстів та їхніх батьків привітав заступник Мелітопольського міського голови Сергій Прийма.

1977 рік став початком закладення фундаменту Костянтинівської середньої школи №2. Кожен день після роботи в восьмирічному навчальному закладі вчителі і учні допомагали будівельникам в благоустрої кабінетів і коридорів. Вся дружна шкільна сім’я восени 1979 року заклала шкільний сад. 16 лютого 1980 року діти вперше прийшли до закладу.

На той час це була одна з найбільших і найкращих шкіл району. Першим директором став Стрелін Октавій Едуардович. На його плечах лежала велика відповідальність за роботу в школі. До першого педагогічного колективу входили такі вчителі: Кружилова Г.І. Селезньова Т.Д., Єльніков І.П., Кривонос В.М., Копиця Л.С., Дорошенко Є.А., Полякова В.А., Захарова Л.В., Кондратенко В.Й., Кондратенко А.І., Мірко Є.О., Кириченко Є.А., Нікітіна Н.М., Орманджи Л.М., Требушна Н.М., Анацька В.В., Шуліка В.В., Фільчагова О.М., Касаткіна Г.І., Борисенко Л.П., Сажнєва Н.М., Перепелиця Р.С. Це були підготовлені чудові вчителі, знавці своєї справи, які з любов’ю зустрічали і повчали дітей, допомагали і завжди підтримували.

В перший рік в новій школі було 19 класів, в яких навчалися 437 учнів.

Другим директором у 1988 році став Ручка Олександр Федорович. У 1992 році його змінила Талерчик Лариса Василівна, яка на посаді директора працювала 18 років.

У 2010 році середня школа №2 стала ліцеєм “Єрудит”, а посаду директора посіла Неліпа Світлана Василівна. На сьогоднішній день в ліцеї навчається 323 учні у 15 класах та працює 39 педагогічних працівника.

13 лютого 2020 року у Костянтинівському будинку культури відбулось яскраве свято з нагоди ювілея ліцею. Привітати великий шкільний колектив до найбільшого села України приїхав заступник Мелітопольського міського голови Сергій Прийма. Він звернувся до всіх присутніх з найкращими побажаннями міцного здоров’я та всіляких життєвих гараздів.

   - Педагогам бажаю натхнення, творчої наснаги, гідної оплати праці і учнівської та батьківської шани. Батькам –витримки стати справжньою надійною опорою вашим дітям на тернистому шляху здобуття освіти. Ліцеїстам – сил в опануванні знань і досягнення нових вершин в шкільній науці. А всій громаді найкращого в Україні села Костянтинівка – процвітання і розвитку, – відзначив Сергій Прийма.

Слова щирих привітань в сторону педагогічного та учнівського колективу пролунали також від голови Костянтинівської сільської ради Тетяни Горбань та представників районної влади. А талановиті учні навчального закладу та випускники різних років, в свою чергу, підготували для гостей неймовірні творчі номери.

   
   

 

Комментарии

*

  1. МГПУ.Идет лекция. Вдруг с подоконника падает цветок в горшке. Профессор:
    - Бывало, что у меня на лекции студенты засыпали. Но чтобы цветок…

  2. Вопрос знатокам КОСТЯНТИНІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ «ЕРУДИТ» , как правильно называется процесс нанесения крема: кремация или кремирование?

  3. Иногда я задумываюсь, что стало с людьми, которые спрашивали у меня дорогу.
    Человек, легко поддающийся влиянию окружающих, рано или поздно покупает слона.

  4. Знаки препинания очень важны. Как пример возьмем фразы “Галочка стоит” и “Галочка, стоит!”.

  5. Если первую скрипку играет барабан — дело труба.