Чт, 9 декабря 2021

Лыжные курорты, несмотря на скопления людей, продолжают работать2

09.01.2021, 20:27, В Украине
кп
В Украине с 8 января введен ужесточенный карантин.
Президент Зеленский катается на лыжах.
В стране закрыты спортзалы и бассейны, ТРЦ, кинотеатры. Рестораны и кафе работают только навынос. Но лыжные курорты, несмотря на скопления людей, продолжают работать.
 
 

Комментарии

*

 1. КОЛИ ЗЕЛЕНІ БАГАТО КРАДУТЬ І РУКИ З ДУПИ!: ЗЕЛЕНСЬКИЙ – “МЕДИЧНА РЕФОРМА В УКРАЇНІ НЕ ВІДБУЛАСЬ”

  Вова Зеленський вважає не досягнутими цілі, що ставилися при провадженні в Україні медичної реформи.

  Про це він повідомив у неділю, 10 січня на своїй сторінці в Інстаграм.

  «Медична реформа, розпочата попередньою владою, не відбулася. А принцип «гроші ходять за пацієнтом» не запроваджено. Зараз реформу потрібно переосмислити і наповнити правильної організаційної конкретикою», – говориться в повідомленні.

  Володимир Зеленський також зазначив, що всі 28 років потенціал України по залученню інвестицій «не реалізовувався повною мірою».

  Також він зазначив, що за роки незалежності ми запізнилися з перетворенням в земельних відносинах, інфраструктурі, фінансах. «Так це проблема. Але при розумному підході – можливості для інвесторів», – вважає він.

 2. YEVHEN BULAVKA

  Це навіть трохи моторошно констатувати, але Зеленський постійно проявляється як потішний диктатор, той, що думає, що володіє одноосібною владою і хоче заявити – держава це я.

  Напередодні Нового року в Конституційному суді відбувся кадровий погром. Це стосується не лише голови КС Тупицького. Наприклад, суддя Сліденко заявив про тиск з ОП і бажання покинути країну. І це напевно найсміливіший з суддів КС, єдиний, хто наважився сказати про це вголос.

  Тепер Буковель. Насправді, – це те саме. Демонстративне порушення карантину в день його запровадження. Окрема, за словами очевидців, лижна траса. Та й сам курорт забитий людьми на тлі того, що невеликі кафешки і крамниці змушені закритись, і присутність на ньому президента – це стиль. В кращому випадку – стиль совка, коли для комуністичних “слуг народу” були окремі розподільники продуктів та усіх життєвих благ. В гіршому – стиль Туркменбаши або північнокорейських лідерів. Які власне і вважають, що бачити щасливе усміхнене обличчя “вождя” – це головне, що потрібно “народу”, для якого в пакеті йдуть підвищені тарифи, бідність, репресії та розстріли.

  Може здатися, що тут навмисно згущаються фарби, але хіба випадково Зеленський оточив себе відмороженими юристами і силовиками часів Януковича і тримається за Авакова?

  І його самоуправство і нехтування правом вже не таке вже й потішне на тлі ув’язнення Ріфмайстера, справ проти Чорновол, погроз Порошенку тощо.

  Можливо він поводить себе так підсвідомо, як підсвідомо у нього в інтерв’ю Гардіан вирвалися слова “дуже хочеться вішати” . Можливо він в силу своєї обмеженості саме так уявляє собі владу. Можливо, це наслідки “теплої ванни” і маніпуляцій оточення.

  Але я не здивуюся, якщо невдовзі у нас з’явиться якийсь пропрезидентський молодіжний рух, на кшталт лукашенківського БРСМ. Ну треба ж комусь пропагувати анонсовані Мендель “нові смисли”, або “какую разницу” . Якісь “зеленорубашечники”, які будуть імітувати підтримку найвеличнішого. Яка поступово тане, що аж потрібно задіювати дітей у своїх роликах.

  Зеленський справді вважає, що країні важливо знати, що він покатався на лижах, поїв і в шапці. Чи в шоломі. Що він був на пляжі чи пограв в теніс. Що саме він може вказувати на “внутрішніх ворогів”, обіцяти і брехати при цьому. Нічого не робити і теж при цьому брехати протилежне. Що будь-хто в країні є недоторканним, якщо це друг, кум, сват або свій кадр.

  Складно сказати чим все це закінчиться, але віриться, що новий рік буде гарним для України. І ця примара щезне.

  А поки, можна подивитися “Великого диктатора” Чапліна. І Зеленському цей фільм теж варто подивитися.