Вт, 21 мая 2019

Мелитополь получил больше 8 млн. грн. на ремонт коллектора13

05.10.2018, 13:04, В Городе
images

4 жовтня депутат Запорізької обласної ради, заступник Мелітопольського міського голови Іван Федоров взяв участь у засіданні 24-ї сесії Запорізької обласної ради. Під час сесії депутати розглянули важливе питання для Мелітополя – забезпечення стабільного та безаварійного водовідведення від об’єктів соціальної інфраструктури та житлових будинків. Іван Федоров посприяв виділенню з обласного бюджету 8,5 мільйонів гривень для реконструкції каналізаційного колектора.

 

На порядку денному чергової 24-ї сесії Запорізької облради сьомого скликання депутати розглянули питання перерозподілукоштів обласного бюджету. Серед знакових напрямів, які отримають додаткове фінансування – важливі соціальні, інфраструктурні об’єкти та заходи з охорони здоров’я.

На виконання Регіональної програми будівництва, реконструкції, модернізації об'єктів інфраструктури, соціально-культурного та екологічного призначення по Запорізькій області на період до 2020 року депутати спрямували 8,5  млн. грн. на Мелітополь. Зокрема, передбачається фінансування проекту «Реконструкція каналізаційного колектору по вул. Олександра Довженка від 1-го пров. Олександра Довженка до балки Кізіярській у м. Мелітополі Запорізької області».

Цей каналізаційний колектор введений в експлуатацію у 1991 році. Він розташований на глибині 6 метрів під проїжджоючастиною і є невід'ємною частиною каналізаційного колектору східного кварталу. З метою усунення постійно виникаючих обмежень з послуг водопостачання та водовідведення мешканців та установ міста під час аварійних ситуацій було прийнято рішення про розробку проекту. Проектом передбачається заміна існуючого трубопроводу довжиною 1,1 км діаметром 500 мм та трубопроводу довжиною 0,06 км діаметром 400 мм на труби типу “Спіро” діаметром 400 мм комбінованим способом.

Згідно з проектом при реконструкції каналізаційного колектора замість залізобетонних труб укладатимуться труби з полівінілхлориду, які мають високу антикорозійну стійкість до агресивного хімічного впливу та здатні зберігати свою функціональність протягом п'ятидесяти років. Досвід подібної заміни аварійних ділянок трубопроводу вже випробуваний і успішно застосовується на каналізаційних мережах міста Мелітополя.

Комментарии

*

 1. В бюджете как в сексе, одни сосут другие лижут. Впрочем как и везде.

 2. Депутат чаппа жалуется данильченко на бессоницу:
  - Сегодня ночью, например: просыпался 12 раз и ни разу после этого не заснул.Что делать?Может лечь спать возле БТР?

 3. А я лично хренею как компание жоперов слюной захлёбывается.Вы ведь бляди имели воможность ещё при Вальтере получить деньги на ремонт тогда уже аварийной канализции,но как сказал Говнищук специфика ремонта не даёт отщипнуть,поэтому нах он нужен.Пан ЕБалик брешет что перемоину делали за счёт спонсоров,тут как раз он добился от кабмина денег ,потому как сам их и потом и украл.Липовые размеры перемоины(100на 4) и фуфлыфжная бона б/у привели к новой катастрофе,возбужденное уг. дело кстати менты благополучно закрыли.

 4. Навіть якщо йдеться про століття жахливої бідності і надзвичайно жорстоких звичаїв, що передаються з покоління в покоління. Навіть якщо йдеться про десятиліття радянської влади, яка змогла запанувати саме тут, яка спотворила саме цих ще на багато десятиліть вперед. Це «але» потрібно переступити. Тільки так досягається зрілості.Підневільний стан українців ще від початку формування української нації спонукав до того, щоби роздмухувати героїчну велич, історичну гордість і відчуття причетності до найкращих рис та ознак народу. Поодинокі подвиги – часто цілковито недоречні – автоматично переносилися на усіх, хто почував себе до них причетним. Відновлена українська державність схиляла до того, щоби некритично ставитися до всього того, що називалося державотворенням. Найновіша війна у всіх її виявах зобов’язує до внутрішньої цензури, коли йдеться про успіхи і поразки країни та її проводу. Вовча яма, в яку потрапляєш тільки тому, що ти вовк, а яма – вовча. Тож будь вовком і у тій ямі.

  Не кажи, що ти був зовсім іншим і прекрасним, заки не влетів у яму. Не кажи, що все було би інакше, якби не ця яма. Знай, що ти у ямі, вовче, яку спеціально для того, щоби ти там опинився, хтось, хто знає, який ти, приготував.

  Тож думай і відчувай – що вовче потрібно змобілізувати, аби з ями вилізти, або яму перетворити на надійний сховок, в якому можна перебути. І не кажи: так, але…

  Щоби перестати бути бідними, треба до всього, чим Бог наділив, додати ще й вигадки вилізання із пастки. Найпростіший шлях – випереджувальні технології. Зрештою, досить переглянути словник української мови. Майже всі слова, які стосуються ремесла, інструментів і виробничих процесів, – у кращому разі німецькі. Наші люди ніколи не вміли надавати значення докладній майстерності. Робити все необхідне, нічого не роблячи добре. У цьому ключ до розуміння нашого життя. Було би цілком самодостатньо, якби не орієнтири. Одвічна криза полягає у розбіжності між тим, що робимо самі для себе, і тим, з чим це порівнюємо, чого собі хочемо. Живимося чужинецькими технологічними ідеями, не розуміючи, що найважливішим у їх реалізації є ставлення до праці і до ремесла.

 5. Бандурин приходит к доктору:
  - Доктор, у меня яйца звенят!
  - Ну-ка, пройдитесь. Да, действительно…
  - Доктор, так я феномен?
  - Нет, батенька, вы муд@звон!

 6. Чтобы не тратить деньги на памятник дубинихе, нужно вкопать ее по пояс в землю и облить краской!сэкономим.

 7. Сводка проишествий: Лопата без черенка, кучка пепла и две резиновые подошвы пытались стырить высоковольтный кабель

 8. Мои чувства к подвальным людям невозможно выразить словами. Только арматурой, лопатой или топором.

 9. Пилит ваня хорошо, грех такому простаивать, да и делИцца знает с кем

 10. “Негосударственный фонд” звучит так же, как и “общество с ограниченной ответственностью”.

 11. Если страуса напугать ночью Галей .Данильченко на кладбище, он испугается дважды.

 12. Стрелков у доктора Рябы.- Доктор, у меня депрессия и полная апатия ко всему!
  - Голубчик, для начала, вот вам сто грамм спирта и конфетка!
  - Вы просто волшебник, завтра я к вам снова приду!

 13. Возьму деньги на реализацию.Балицкий.