Вс, 24 октября 2021

Мелітополь святкує 237-й день народження27

25.09.2021, 15:33, Общество
d2bea9991822028061cbf91427f20fc5

Мелітополь сьогодні перетворився на місто суцільного свята. Ярмарки, території смачної їжі, урочистості, зірковий футбол та головний концерт за участю Народної артистки України Тіни Кароль – таким буде перший день святкування Дня міста 25 вересня.

Калейдоскоп святкових подій сьогодні стартував з традиційної виставки-ярмарку товаровиробників Мелітопольщини Made in MLT на вулиці Героїв України. Поруч, на проспекті Б. Хмельницького, простягнулась територія смачної їжі, де всі бажаючи можуть продегустувати страви на мангалі, національну кухню та смаколики від місцевих виробників.

imgonline_com_ua_Compressed_obAL.jpg

Гуляли на ярмарку і представники влади. Сьогодні Мелітополь приймає поважних гостей, які завітали в наше місто із привітаннями. Серед них голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух, голова Запорізької обласної ради Олена Жук, суддя Конституційного Суду України Вікор Городовенко, Генеральний консул Республіки Польща в Харькові Пьотр Стаханчик та інші.

Зі святом мелітопольців привітав народний депутат України Сергій Мінько:

 - Дорогі мелітопольці! Від імені нашої команди з величезною радістю вітаю вас з днем народження рідного міста. Мелітополю виконується 237 років. До цієї дати ми підійшли з солідним багажем досягнень. Сучасний Мелітополь – це потужний діловий центр крупного субрегіону. Він відрізняється розвиненою інфраструктурою, новітніми соціальними, культурними об’єктами, зонами відпочинку, яким можуть позаздрити багато обласних міст. За останні роки ми з вами доклали багато зусиль, аби наше місто стало чистим, затишним, світлим та комфортним для проживання та ведення бізнесу. Проте завжди для нас були і залишаються головною цінністю люди. І сьогодні наша команда працює над створенням сучасного соціально-орієнтованого міста, міста з душею та серцем, своїми традиціями та пам’яттю, автентичністю та багатою історико-культурною спадщиною, яку ми зобов’язані зберегти та передати майбутнім поколінням. Впевнений: разом ми багато чого зможемо! – звернувся до громади Сергій Мінько.

imgonline_com_ua_Compressed_3cro.jpg

Народний депутат зауважив, що минулий рік для команди став серйозним випробуванням на зрілість, професіоналізм, згуртованість.

 - Ми з гідністю пройшли етап місцевих виборів, взяли на себе відповідальність за розвиток нашого Мелітопольського району, а головне – за цей час ми не втратили добрих відношень, – резюмував Сергій Мінько.

Депутат Верховної Ради відповідно до указу Президента України нагородив тренера-викладача з вільної боротьби Дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Руслана Куксова, якому було присвоєно звання "Заслужений працівник фізичної культури і спорту України".

imgonline_com_ua_Compressed_wEHx.jpg

Пам’ятним знаком та почесними грамотами до 237-ї річниці заснування Мелітополя були нагороджені: колектив групи компаній “Турбоком” в особі директора Володимира Овчаренка, колектив ТОВ “ТАРА” в особі директора Еріка Мартіросяна, генеральний директор науково-виробничої компанії “РОСТА” Володимир Тарасенко, технічний директор товариства з обмеженою відповідальністю “Гідросила-Тетіс” Сергій Сидорчук, начальник складального цеху ТОВ “Автопривод” Сергій Покалюхін, начальник цеху литва товариства з обмеженою відповідальністю “Руслан-комплект” Віктор Скиданенко, начальник виробництва цеху чавунного литва групи компаній «Турбоком» Фелікс Гуревич, начальник експериментальної ділянки ТОВ  “ЮТАС” Олександр Букколіні, начальник бюро відділу головного енергетика виробничого підрозділу “Мелітопольський моторний завод” ПАТ “Запорізький автомобільний завод” Олег Кривенко, керівник відділу технічного контролю приватного підприємства “Завод “Двигун” Валентина Злигостєва, нагалоджувальник верстатів та маніпуляторів з програмним керуванням АТ “Гідросила МЗТГ” Артем Тарасенко, налагоджувальник обладнання у виробництві пружин ТОВ “Мелітопольський завод пружин” Максим Івчик та токар ТОВ “МПІ-Агро” Олександр Кудріч.

Возможно, это изображение (5 человек, люди стоят и на открытом воздухе)

Голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух, вітаючи Мелітополь зі святом, пошуткував, що ініціює історичне дослідження, аби довести, що люди на нашій території жили тисячоліттями.

 - Мелітополь останні роки розквітає. Ви місто унікальне, багатокультурне. Тільки за останні роки з’явилося те, чого у вас ніколи не було – басейн, а цього року з’явиться льодова арена. У вас реальна команда, в яку увійшли всі мешканці міста. Всі ви вболіваєте за своє місто, любите його, змінюєте його на краще. І те, що ви є лідером президентської програми «Велике будівництво», говорить про те, що ви стаєте більш ефективними та вносите в історію міста та України свою ноту, своє бачення, свою добру справу. Спасибі и слава Мелітополю! Слава Україні! – привітав мешканців міста Олександр Васильович та нагородив грамотами Запорізької обласної державної адміністрації завідувача травматологічним відділенням відокремленого підрозділу “Лікарня невідкладних станів” Євгена Пирогова, лікаря-інфекціоніста дитячого інфекційного відділення відокремленого підрозділу «Інфекційна лікарня» Ольгу Мовчан та генерального директора товариства з обмеженою відповідальністю “Гідросила-Тетіс” Сергія Дяченко.

Привітав своє рідне місто з днем народження і суддя Конституційного Суду України Віктор Городовенко. Краєзнавчому музею, який цього року святкує 100-річний ювілей, та міському голові Івану Федорову він презентував пам’ятні подарунки.

Голова Запорізької обласної ради Олена Жук побажала Мелітополю розвитку та амбітних проєктів, та зазначила, що на наше місто рівняються.

Возможно, это изображение (6 человек, люди стоят, воздушный шарик и на открытом воздухе)

Почесними грамотами Запорізької обласної ради Олена Жук нагородила завідувача хірургічним відділенням “Багатопрофільної лікарні інтенсивних методів лікування швидкої медичної допомоги” Мєрабі Гахарію, керівника громадської організації майстрів декоративно-прикладного мистецтва “Надія” Надію Денисюк, тренера-викладача з боксу ДЮСШ № 1 Сергія Онищенко, тренера спортивного клубу «Атлетичний цех» Максима Голованова, головного спеціаліста управління культури та молоді Ольгу Фоміну та вчителя ЗОШ № 24 Ганну Щербакову.

А Мелітопольський міський голова Іван Федоров, звертаючись до мелітопольців, подякував кожному за кропітку працю задля розбудови та розвитку міста.

 - Сьогодні Мелітополю 237 років. Наше місто має свою славетну історію, в якій були різні сторінки. Проте незмінним залишається одне: цю історію творять люди. Люди різних конфесій та віросповідань, різних національностей, віку, досвіду, професій. Але всі вони вкладають душу і сили, щоб Мелітополь ставав кращим.

Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят и на открытом воздухе)

Комментарии

*

 1. Такое может быть только в нашей стране: сидишь на работе и думаешь “Где же денег заработать…”…

 2. У з прапором України в руках станцював гопак

 3. Когда я был маленький, мой отец отплыл на лодке далеко от берега и выкинул меня за борт. Я доплыл до берега и написал на отца заявление в милицию. Так я научился писать.

 4. Рим основали два кацапа- Ромка и Тимоха. *crazy*

 5. Заодно надо напомнить кацапам битву под Оршей,когда русины отпиздили московитов.Москали оччень не её любят вспоминать,иначе какже адинарот?

 6. пир -во время чумы

  в Расее

 7. Росія помстилася Ердогану за Крим «фашистським» вірусом у помідорах – один народ! КрымУкраина!

 8. О сын офицера приехал!)

  он переехал

  Куда на юность!?)

  А ты почему на сцене не выступаешь? Сказал бы под бурные аплодисменты что-нибудь праздничное, а то праздник и без тебя.

  на сценах или клоуны или муслимкабзон?

  На сцене выступают артисты

 9. а кто нибудь озвучил факт,что мелитополь основан в эпоху правления императрицы российской Екатерины ii Великой,на землях отвлеченных русской армией и Османской империи!мелитополь русский город!!!!

  кабул руский город!!!

  Катька вторая немка. Кацапам об ентом хуйло не сказал.Такшта Мелитополь таперича гишманский бург (бург – город на кацапском)

  главное что джавелин американский!

  Долбоеб,прежде чем стать женой наследника престола София Фредерика августа приняла православие,выучила русский язык ,историю и обычаи.в крещении она стала Екатериной алексеевой.а то ,что она этническая немка не мешает быть ей русской императрицей при которой Россия в разы увеличила свои владения,земли́ Таврии,Крыма,придунайских и приднестровские завоевания при ее правлении.весь юг ,Юго восток русская земля.

  Долбоеб учи украинский бо один народ?

  Немецкая подстилка Катька просто дала команду переименовать Киз-Яр, который существовал задолго до того, как у Катькиного папки пися выросла

  Мы монетки находили возле Молочки-римские серебряные- 2 столетие нашей эры,а также бронзовые с дельфинчиком-Пантикапея,5 век д.н.э..Их тоже кацапы сюда принесли?Судя по вашему кацапскому галдежу Рим построили два кацапа?

  Римские,не украинские!а вообще то я сомневаюсь,река с тех пор меняла русло много раз!

  Пидор ты мохнорылый а ,что было на месте Запорожья,бывшего Александровска,Херсона,Николаева,Бердянска?может и были ногайские заспанные аулы,но никак города

  Пидор ты. есть новая методичка про доисторический материализм

 10. - Слыхал? Отец Максим в Вере укрепился.
  - Святой человек! Постится, аль вериги надел?
  - Да нет, у послушницы Веры вагинизм приключился. В больницу их свезли

  Брехня!Он только в анус меня имеет-предохраняется,ну миньетик любит…*kiss*