Пт, 30 октября 2020

МЕЛІТОПОЛЬЦІ ПРИВІТАЛИ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ ЗІ СВЯТОМ5

14.10.2020, 19:12, В Городе
IMG_8606
14 жовтня в Україні відзначаються одразу три важливі свята – День захисника України, День Українського козацтва та Покрова Пресвятої Богородиці. З нагоди цих дат 13 жовтня 2020 року у музейному дворику відбулись урочисті збори «Вони присягнули на мир і волю!». У заході взяли участь перший заступник голови Запорізької облдержадміністрації Іван Федоров та заступник Мелітопольського міського голови Ігор Судаков.

13 жовтня у дворику міського краєзнавчого музею зібрались військовослужбовці, волонтери, представники громадських організацій та представники влади, щоб висловити подяку захисникам, які боронять суверенітет нашої країни, та вшанувати пам'ять загиблих військових.

З вітальним словом виступив перший заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Іван Федоров. Він відзначив, що 14 жовтня 2014 року в українському календарі з'явилось нове державне свято – День захисника України. Воно збігається з такими значущими для нас святами, як Покрова Пресвятої Богородиці і День українського козацтва. Ці свята є символом єдності головних цінностей нашого народу — любові до Батьківщини, духовності і наших традицій.

- У цей день ми згадуємо славні традиції запорізьких козаків, вшановуємо захисників України всіх часів і дякуємо нашим воїнам, які стоять на сторожі української держави. Ми пишаємось нашими героїчними мелітопольціями, які встали на захист суверенітету і незалежності Батьківщини і до кінця виконують свій військовий обов'язок. І дякуємо всім небайдужим городянам, які безкорисливо займаються волонтерською діяльністю, допомагаючи армії, – підкреслив І. Федоров.

Перший заступник голови Запорізької облдержадміністрації нагородив посмертно медаллю за «Військову службу Україні» Олександра Скочкова — курсанта, який загинув 25 вересня 2020 року під час авіакатастрофи літака АН-26. Нагороду Іван Федоров вручив мамі загиблого.

Також медаллю “За службу Україні” нагороджено підполковника Мартинюка Миколу Станіславовича — заступника командира 2 патрульного батальйону військової частини 3033, майора Фіщука Вячеслава Володимировича — заступника військового комісара з територіальної оборони Мелітопольського об’єднаного міського військового комісаріату, майора Мурашко Миколу Вікторовича – командира авіаційного загону авіаційної ескадрильї військової частини А3840, солдата Кузнецова Сергія Валерійовича — стрільця Мелітопольського відділення Військової служби правопорядку Запорізького зонального відділу Військової служби правопорядку.

Також за розвиток волонтерського руху та військово-патріотичне виховання молоді в місті Мелітополі, підтримку та надання допомоги різним підрозділам Збройних Сил України у забезпеченні захисту територіальної цілісності держави та з нагоди відзначення Дня захисника України Іван Федоров вручив подяку голові громадської організації “Спілка учасників АТО Мелітополя” Мінко Володимиру Дмитровичу та голові громадської організації “Спілка волонтерів та ветеранів АТО “Небайдужі” Людмилі Шведюк.

Заступник міського голови Ігор Судаков, в свою чергу, нагородив військовослужбовців почесними грамотами виконавчого комітету Мелітопольської міської ради.

Комментарии

*

  1. Пока СМИ наше внимание отвлекают сумками мендель и штанами временно первой женщины страны, я посоветовал внимательно следить за руками – кого?Все того же мертвечука. Очень не зря этот дядя ездил в москву , кума проведать.

  2. традицийно насрали себе в шалвары – вспомнили котлы *rofl*

    умный у жизни учится. Дурковатый мозя пытается научить жизнь, какой она должна быть по его дурацкому мнению. *dash* *wacko*

  3. обгадили праздник

    сам мозг у семы не виден, но его отсутствие очень заметно. *crazy*