Чт, 16 июля 2020

МЕЛІТОПОЛЬЦІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ1

22.06.2020, 15:18, В Городе
img_3492

 Відповідно до Указу Президента України від 17.11.2000 № 1245 щороку 22 червня відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. З нагоди цієї дати у Мелітополі відбулись пам'ятні заходи, під час яких представники обласної та міської влади, депутатського корпусу та міської організації ветеранів вшанували пам’ять мільйонів людей, які стали жертвами Другої світової війни.

 

      22 червня 1941 року — початок війни між нацистською Німеччиною та Радянським Союзом — стало одним з найбільш драматичних періодів Другої світової війни, принесло величезні людські та матеріальні втрати, передусім для України. Окупованою виявилась вся її територія, а виснажлива боротьба населення за фізичне виживання тривала більше ніж три роки.

З нагоди цієї трагічної дати перший заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Іван Федоров, секретар Мелітопольської міської ради Роман Романов, перший заступник міської голови Ірина Рудакова, керуючий справами виконкому Михайло Семікін, депутати Мелітопольської міської ради Максим Бєльчев і Сергій Касярум та голова Мелітопольської міської організації ветеранів Євген Бабенко поклали квіти до пам'ятного каменю на ялівцевій алеї на проспекті Богдана Хмельницького. У ході пам’ятного заходу директор Мелітопольського міського краєзнавчого музею Лейла Ібрагімова розповіла трагічну історію Другої світової війни.

   
   

        Також представники обласної та міської влади, депутатського корпусу, члени ветеранської організації, громадськість вшанували пам'ять жертв страшної війни, поклавши квіти до вічного вогню та меморіалів на “Братському кладовищі” по вул. Героїв України.

   
   
Комментарии

*

  1. По телосложению Ваня будто тоже одна из жертва войны в Украине.