Сб, 21 мая 2022

Минобороны Украины: выведены все бойцы АТО из Иловайска4

15.09.2014, 9:33, Общество
ilovaysk

Министр обороны Валерий Гелетей заявил, что из Иловайска в Донецкой области были выведены все бойцы сил АТО.

Министр, уточнив, что это удалось сделать благодаря режиму радиотишины, введенного в расположении сил АТО, сказал:
- В этот понедельник мы вывели последнюю группу наших бойцов из города Иловайска.

Валерий Гелетей заявлял, что в боях под Иловайском погибли не менее 107 украинских военнослужащих и более 300 российских. Напомним, что в конце августа в Иловайске бойцы сил АТО попали в окружение российских военных и боевиков. В итоге погибло значительное количество военных Украины, многие были взяты в плен.

Комментарии

*

 1. Доки у Савіка говорять про вибори, одна зовсім старенька бабуся додзвонилася до мене з стаціонарного телефону. Вона говорить, що з Іловаського котла не всі вийшли, в хуторі Оленівка Старобешівського району в полі, в кукурудзі, наші солдати, вже другий тиждень їдять кукурудзу, їм пропонують здатися, але вони не здаються, вони не вірять, що днр-лнр дотримають слово. Їх там близько двох сотень, мобільні не працюють. Про них забули, їх покинули, сьогодні зранку три хлопця вийшли з поля здатися — їх розстріляло денеерівське угрупування «Призрак». Біля поля до 150-ти осіб лежить вбитих, вони хочуть поховати своїх побратимів, і в ночі, по одному намагаються під обстрілами затягнути до кукурудзи хоча б по декілька тіл за ніч, щоб вшанувати їх пам’ять. Бабуся вже попрощалася з власним життям, вона знає, що її можуть розстріляти за те, що вона під кулями носить їжу їхньому ворогу,

  Говорила на цю тему щойно з хлопцями, які лежать поранені в лікарні, бабуся мені передала список тих, хто ще живий, тож солдати коли його прочитали готові були просто зараз без ніг, без рук повертатися до Іловайську по своїх побратимів. Зараз вони криком кричать щоб я піднімала всю пресу, дзвонила Петро Порошенко Арсен Аваков Наливайченко, Валентин Александрович і вимагала від них дотримання угоди.

  Шановні колеги, журналісти, правозахисник, волонтери, в мене душа болить за цих вояк, будь-ласка, висвітліть цю ситуацію на своїх телеканалах, стукайте в усі двері, тільки публічність зможе їх врятувати. Я вас дуже рошу.

  Олег Ляшко до Вас окреме прохання, можливо всі змовчать, а ви точно не закриєте на це очі.

  Прошу тисячу разів поширити цей текст.

 2. еще бы война закончилась было бы гуд

  так то да

 3. это есть хорошо