Чт, 27 января 2022

Момент ДТП на “Товарах для дома”1

23.05.2021, 21:27

ВАЗ 2108 лег на крышу, протаранив перед этим металлические ограждения вдоль ул. Ломоносова, проехав по тротуару. Зацепив еще одно ограждение на светофоре, авто перевернулось уже на бульваре 30-летия Победы недалеко от перекрестка.

 

Комментарии

*

 1. Всі пільги на проїзд у громадському транспорті скасують: в уряді готують документ
  Пільги на проїзд у громадському транспорті повинні бути монетизовані. Тарифи на проїзд мають відповідати ринковим умовам.

  Таку думку в програмі «Гостре питання» на телеканалі Obozrevatel висловив міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов. «Від минулого року ми працюємо над тим, щоб монетизувати пільги, тому що в нас є достатньо велика кількість людей, які користуються ними. Від цього страждають і перевізники, і місцеві органи влади, і люди, які такі пільги мають», – зауважив він.

  За словами чиновника, місцева влада кожного окремого населеного пункту повинна ухвалити найбільш прийнятне рішення щодо вартості проїзду в громадському транспорті, зважаючи на усі обставини.

  «Якщо місцева влада бере на себе дотування того чи іншого виду транспорту, в одному з великих міст запроваджується безкоштовний проїзд в громадському транспорті для місцевих мешканців, вони повинні розуміти, що вони на плечі платників податків конкретного міста чи міської територіальної громади кладуть видатки на дотування цього транспорту», – сказав Немчінов.

  «Якщо вони хочуть, щоб це були ринкові ціни, відповідно, вони повинні про це комунікувати з своїми громадами. На то вони і місцева влада, щоб це вирішувати», – наголосив він.