Вт, 15 июня 2021

Муж Венедиктовой уволился с работы, получил 750 тысяч и снова возобновился15

17.11.2020, 7:38, В Украине
fa59b45-6b046d9-venediktova

Журналисты Bihus.info отмечают, что муж генпрокурора Ирины Венедиктовой Денис Колесник уволился, а потом возобновился и получил за это 750 000 гривен.

Источник: расследование Bihus.info

Детали: Журналисты отмечают, что Колесник, заместитель начальника департамента киберполиции, уволился со службы и возобновился уже через 10 дней.

Он воспользовался получением разовой финансовой помощи и других выплат приблизительно 750 000 гривен.

 

Комментарии

*

 1. Було повідомлення, що тих 750 тис.грн., котрі він отримав при звільненні вистачило тільки на тиждень і зубожілому прийшлося відновлюватися на попередньому місці роботи. *yess*

 2. Гипс снимают, клиент уезжает. Были открыты лучшие консервы из неприкосновенных запасов. В бой пришлось идти старикам.Зеленский слабеет с каждым днем, и Коломойский делает так, чтобы он ослабел настолько, что главный олигарх его жизни стал для Зеленского последней надеждой и гарантом. Тогда можно будет идти в большой размен с Зеленским (заводя своих в Кабмин и правоохранительные органы), Ахметовым, Западом и Россией. Последней можно будет продать дело как инструмент давления на Порошенко, сдерживающего «мирные договоренности» по Донбассу. Например. У Игоря Валерьевича всегда было много идей. А когда на горизонте американская тюрьма, креативность возрастает в разы.

 3. Обкрадають інвалідів та допомагають олігархам заощадити на податках: розкрито схему УТОГ на 30 мільйонів
  Коштовна нерухомість, 40-тисячна армія членів організації, допомога з бюджету та податкові пільги – Українське товариство глухих може похвалитись непоганими умовами існування. Понад те, членів УТОГ перетворили ледь не на рабів, а очільники не гребують наживатись на особливих потребах своїх підопічних. Журналіст «СтопКору» Артем Поліковський провів масштабне розслідування й виявив низку схем, від цинізму яких волосся стає дибки.Активи УТОГ нараховують тисячі квадратних метрів нерухомості в багатьох українських містах.Понад те, держава щороку перераховує десятки мільйонів гривень на підтримку та розвиток організації. А там, де оперують великими активами й грошовими потоками, завжди знаходиться місце й для грандіозних корупційних схем.
  https://youtu.be/CIcRgxtBezU

 4. А какой нарид то! Мудрый, рассудительный, хозяйственный. И при всьом при этом- с огромным чюйством “юмора”.Любит поржать по приколу. Юморист. Вчера базарники прикалывались под Радой. Я бы им по два кассовых аппарата ввел.Это вот именно они всех сделали зедебилы,а теперь флажками машут. Смотрите дальше сватов ,голобородько и Г+Г с 95 аналом ,он вам все расскажет.Ну еще вислюка на отдыхе.Ждем видосика от Кловуна. Хайпонем.

 5. Відкриваєш зранку стрічку новин,і відразу стає сумно,сормно,та страшно. І дуже гидко дивитись на всю цю бидлоту,яка зараз при владі…Чиста правда. Це так як на південному сході нашої країни. Донецька банда обікрала країну та позвала ***** з його ордою на нашу землю, а вони все рівно ждуть шапкокрада та голосують за його шоблу. На жаль це гірка правда…

  Коломойский открывает двери в ОП ногами, а Ахметов Кабмин вызывает на ковер.Дураков поверивших в предвыборные обещания называют лохами, а поверивших конкретно Зе – зебилами

 6. Українські свиноводи починають масове вирізання підопічних. Бо дуже сильно здорожчали комбікорми. Тут би державі втрутитися та й викинути на ринок з мільйончик тонн фуражного зерна. Це називається “інтервенція” і застосовується для зниження цін. Но…

  Но зерно з`їли миші. Ще навесні. Через два чорноморські порти. Поетому салко може зараз навіть трохи подешевшати на тлі масового забою. Але потім…

  Ну, нічого. Главноє, шо не Порошенко. За пости про “піввареника” вже не платять, а 130 грн за кіло замість 110 – не така вже й катастрофа. Ну, хліб подорожчав. Ну, газ. Ну, олія. Ну, з пельменей заморожених і та крихта м`яса зникла. Ну, яблука як крило від літака Ту-144 коштують – фігня.

  Головне, шо не Порошенко. От виберемо Бойка з ОПЗЖ замість цих, що не оправдали надій – і заживемо… Гірше не буде… Вони мають політичний досвід… Міцні господарники… З Путіним опять же ж посередині зустрінуться…І вапшє… Мова, Віра і Армія на хліб туго мажеться. Що мені дала ця Україна? Даже газ із народних недрів безплатно не дають. От якби мені таку зарплату, як у Польщі…
  А м`ясо… Завжди можна продати за кордон метал і купити корабель мороженої буйволятини. І заживемо…

  І вапше… Какая разніца у гривнях чи у рублях зарплату получать. Главне, шоб зарплата побільше, а роботи поменше. Жили колись у єдиному союзі і нічо… Усі нас боялися і поважали… І отої демократії не було. За кого партія сказала, за того і голосували. І жили… Даже і мотоцикла можна було у кредит купить. І даже хрувстальну вазу придбати. І нашо нам той Євросоюз? Шо ми там не бачили? Не з нашим рилом. А той Порошенко ніяк не вгамується…

 7. Маладая *******™ чєсних нізапятнаних людєй™ демонструє Україні та світові нові небачені до цього часу схеми дерибану держбюджету.
  “Фсьо гєніальнає – проста!” © Денис “Вєнєдіктов”

 8. Все советское говно пришло к власти в Украине в 1991 году и оно же присвоило себе Украину. Сейчас у власти уже дети, а кое-где и внуки этого говна. Но гены из того же говна – о чести и доблести не может быть и речи.
  Авантюризм, наглость, беспринципность, чинопочитание, лесть, откровенная политическая проституция – это наша “элита”!
  Но мы ее достойны! Пока не напрягем мозги и построим гильотину!

 9. Не нужно завидовать богатым. Они первыми раскупают билеты на Титаник.

 10. Новина про видачу Нацбанком 10 млрд грн рефінансу для «Ексімбанку» і ще 6 млрд грн для інших банків означає початок емісії для перекриття 150-200 млрд дірки в бюджеті.

  Таку думку висловив колишній генпрокурор Юрій Луценко.

  «Економіка падає. МВФ у позиках давно відмовив. Зовнішні ринки не купують ОВДП. Тому почалося друкування гривні, – наголошує Луценко. – Насправді фізично ніякого друкувального верстата не використовують. Просто Нацбанк позичає одному з державних або «дружніх» комерційних банків скількісь млрд грн, на які вони купують ОВДП. Банки заробляють 3-5% маржі, уряд отримує гривню для соціальних виплат. Бо затримка зарплат вже є навіть в СБУ».

  Далі ексгенпрокурор пояснює, що сьогоднішні 16 млрд рефінансу банків – це «пробна куля великої емісії».

  «Причому, виправдовувати це будуть необхідністю допомогти бізнесу (читай – «Велюру») в часи карантину вихідного дня. Далі буде більше. Іншого виходу зелена дилетантура не має. Падіння економіки, розвал управління, афери з «великим будівництвом» – все це вело до фінансової кризи. На жаль, вигрібати буде вся країна», – резюмував Луценко.

 11. При финансовой поддержке участников секты абынепетя

 12. Попроси помощи у Слуг народа…. и кто-нибудь из них обязательно протянет тебе руку, правда, зачастую с характерной комбинацией пальцев.

 13. Спасибо кривбасу и остальным зедерасам за шмарклю. Ярчайший пример тупости.

 14. Сцуко… молодец б.л.я