Вс, 12 июля 2020

На Рівненщині патрульні побилися з чоловіками через підстрелену собаку11

30.05.2020, 7:39, В Украине
kopy_rivne

У четвер, 28 травня 2020 року в місті Вараш співробітники екіпажу сектору реагування патрульної поліції ГУНП у Рівненської області застосували зброю та спецзасоби під час суперечки з місцевими мешканцями на вулиці Набережній. Інформацію про цей інцидент оприлюднив відділ комунікації поліції Рівненської області.

Згідно версії "копів", події розгорталися наступним чином. Близько 20:30 до правоохоронців надійшло повідомлення про підозрілий рух автомобіля марки "Mazda" в житловому масиві мікрорайону Перемоги. Аби пересвідчитися, чи не перебуває водій іномарки за кермом у стані сп'яніння, поліцейський екіпаж попрямував на виклик.

Біля одного з будинків транспортний засіб вдалося відшукати, втім конструктивної розмови з його водієм відпочатку не склалося. 39-річний місцевий мешканець всіляко намагався знехтувати вимогам пред'явити документи. Натомість, він повернувся у бік свого 35-річного знайомого, що перебував на подвір’ї будинку із собакою породи "Кане-корсо".

У цей момент патрульні, вочевидь, почуяли недобре. Один з них висунув вимогу взяти тварину на повідок, але цього не трапилося. За кілька миттєвостей собака накинулась на 33-річного сержанта поліції, який вихопив табельну зброю та поцілив у тварину. Куля потрапила їй в лапу, що неабияк розлютило опонентів "копів".

Комментарии

*

 1. не зря поляки писали в ныне оккупированном Львове:

  Z psami I ukraincami wstep wzbroniony!

  *rofl*

 2. Дорогуше ниже. МОЛОДЕЦЬ! ВІДЧЮВАЄШ, ЩО ТО НЕ УКРАЇНСЬКА МОВА. ЩЕ ТРОХИ, І ПОЧНЕШ РОЗМОВЛЯТИ І ПИСАТИ УКРАЇНСЬКОЮ. ДІЙСНО, В УКРАЇНСЬКІЙ МОВІ ІМЕННИК “СОБАКА” ЧОЛОВІЧОГО РОДУ. ТОБТО, ТРЕБА ПИСАТИ “… ЧЕРЕЗ ПІДСТРЕЛЕНОГО СОБАКУ…”.

  Ещё хуже .
  Лучше я “великим и могучим” говорить буду .

  Но как говняно на русском звучит мелодика украинского языка даже тебе стало понятно

  Была мелодика , пока мову не ополячили . Якой наши бабуси размовляли та спивали – той мовы вже нема . Сейчас от мойвы блевать тянет .

  Твоя бабуся из западного угро-финского улуса вонючие щи лаптем хлебала , кады поляки сваго царя в мацькве посадили.Димкой яво кликали.

  Так хлебали, что берестянные грамоты поляки, как не пыжылись, так и не смогли найти у себя. Наверное у укрочурок на спине мессейджи вырезали и живой почтой отправляли *rofl*

 3. “через пiдстрелену собаку”…………….жуть !
  Эта корявая конструкция и есть державна мова ?

  чурбанье, что с них взять

  Вот действительно , упоротые воспринимаются как чужеродное чурбаньё . До сих пор не могу понять – откуда они повылазили в таком количестве ?

 4. Так и надо!