Вт, 21 мая 2019

На Запоріжжі компанія на чолі з екс-прокурором побила і викрала держвиконавця, – голова ЗОДА0

06.10.2018, 8:05, В регионе
ие

Голова державної виконавчої служби Приморського району Сергій Гогунський постраждав від дій злочинного місцевого угрупування. На Запоріжжі компанія на чолі з екс-прокурором побила і викрала держвиконавця, – голова ЗОДА. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль.Голова державної виконавчої служби Приморського району Сергій Гогунський постраждав від дій злочинного місцевого угрупування. На Запоріжжі компанія на чолі з екс-прокурором побила і викрала держвиконавця, – голова ЗОДА. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль.

 

Держвиконавець, за словами Бриля, намагався перешкодити незаконному збиранню врожаю. Але його побили, залякували, викрали і вивезли у багажнику авто.

Голова ЗОДА оприлюднив відео, де імовірні кривдники держвиконавця дають пояснення очевидно поліції. Один з них – екс-прокурор та колишній керівник департаменту архітектури Запорізької міськради Андрій Акритов.

Він заявляє, що держвиконавець сам бився обличчям об паркан, а також робить низку інших дивних заяв, можливо, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння.

За словами Бриля, відео потрапило до нього анонімно. Після чого він одразу звернувся до голови Нацполіції в Запорізькій області, а також прокурора регіону.

“Триматиму цю справу на особистому контролі “, – повідомив голова ЗОДА.


Комментариев пока нет, будьте первым.Комментарии

*