Пт, 19 апреля 2019

На запорожском курорте пьяный «евробляхер» напал на полицейских5

16.07.2018, 9:08, Общество
2018_07_15_048385_01 (1)

В Бердянске сотрудники группы быстрого реагирования задержали водителя нерастаможенного автомобиля. 32-летний житель Запорожья катался на улице Макарова в алкогольном опьянении. Тест на алкотестере «Драгер» показал, что у водителя фуры 1.64 промилле алкоголя в крови. Согласно закона, допустимая доза – 0,20 промилле.

Этот инцидент произошел в ночь с 14 на 15 июля в районе бердянского аквапарка. При задержании молодой человек вел себя агрессивно и даже оказал сопротивление. Также мужчина разбил правоохранителям видеокамеру Сотрудники полиции вызвали дополнительный наряд и доставили подозреваемого в Бердянский отдел полиции, передаёт ПроБердянск.

 

Комментарии

*

  1. Все схоже на те, що напередодні президентської кампанії власник МЗМ отримав гроші від ТЮлі за приховану та відверту агітацію на користь цієї політичної повії. У свою чергу ТЮля фінансується “Газпромом” за висачайшим повелінням із Кремля. Для успішної агітації їй навіть у Кремлі дозволили помірно критикувати путіна та московську орду за агресію проти України. Так що, люди, не купіться на демагогію і ворожу пропаганду.

  2. Якщо водій вчинив негідний вчинок, то євро номери на його автівці тут ні до чого.

  3. до 3.14здюлины – бык, после – сцыкало laugh значицца 3.14здюлина была лечебной *rofl*

    Дивний акцент. Чому робиться наголос саме на тому, що водій керував транспортним засобом на євро номерах? Засоби інформації з подачі влади нав’язують суспільству фобію, типу “ату їх”, це вороги. А чому вороги? Тому, що противляться ділкам, на зразок Васадзе (хто не знає, це протеже Тимошенко) грабувати нас? Чим далі, тим більше зневажаю цей інформаційний ресурс, який тенденційно висвітлює більшість подій.

    Уявімо собі повідомлення: “Водій на номерах Запорізької області проїхав у Києві на червоне світло світлофора”. Висновок – всіх, хто заїжджає до Києва із Запорізької області треба мочити? Так виходить із прихованого контексту цього гіпотетичного повідомлення?