Чт, 5 августа 2021

ОБДАРОВАНІЙ МОЛОДІ ВРУЧИЛИ СЕРТИФІКАТИ НА РАЗОВУ СТИПЕНДІЮ1

27.06.2020, 18:07, В Городе
img_3873

 До Дня молоді в парку культури та відпочинку ім. Горького на Галявині казок відбулась зустріч першого заступника Запорізької обласної державної адміністрації Івана Федорова з активістами молодіжного руху.

На зустріч з Іваном Федоровим завітали близько 15-ти активних представників сучасної молоді. З метою залучення молоді до процесів розвитку місцевого самоврядування, створення належних умов для її інтелектуального і творчого розвитку, стимулювання обдарованої молоді на досягнення високих результатів у навчанні, фізичній культурі та спорті, мистецтві, творчих здобутків у науково-дослідницькій і громадській діяльності обдарована молодь міста отримала разову стипендію.

У ході зустрічі з активістами та з нагоди святкування Дня молоді, Іван Федоров вручив молодим талановитим мелітопольцям сертифікати на отримання стипендії.

Кращими серед кращих стали:

- у номінації «Науково-дослідницька та пошукова діяльність»:

студентка Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Шершенівська (Сельська) Анастасія Андріївна;

учениця ЗОШ № 4 Голуб Ольга Олегівна;

- у номінації «Спорт вищих досягнень»:

студент Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Коломоєць Андрій Віталійович;

- у номінації «Музична, образотворча, літературно-мистецька діяльність та інші види діяльності»:

активіст молодіжного руху міста Якубін Олег Ігорович;

- у номінації «Громадська діяльність»:

студентка Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Айбєтова Алія Гафуровна;

студентка Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького Моложон Каріна Олександрівна;

активіст молодіжного руху міста, ветеран АТО Вторигін Антон Юрійович.

   
   

Після вручення сертифікатів Іван Федоров зі своєї сторони залюбки поспілкувався з молоддю на відверті теми і відповів на всі запитання. Учасників зустрічі цікавили різні сфери — починаючи від життєвого шляху, секретів його успіху, хоббі, повсякденних занять, і закінчуючи улюбленими справами.

Всі учасники неформального спілкування були задоволені зустріччю. Молодь почула різні корисні поради щодо самореалізації, а Іван Федоров прислухався до свіжих ідей стосовно розвитку нашого міста на майбутнє.

   

 

Комментарии

*

  1. Лучшим трактористом 2019 годв признан Абрам Рабинович – колхоз “опзаЖопу”