Чт, 4 марта 2021

“Оффшоры и госнедра”: Данилов анонсировал новые решения СНБО7

20.02.2021, 15:51, В Украине
куп
Секретарь Совета нацбезопасности и обороны Украины Алексей Данилов анонсировал решение органа по оффшорным фирмам некоторых нардепов

Об этом шла речь в эфире одного из телеканалов, передает РБК-Украина.

 

"Продолжение следует. Дальше будут оффшоры, собственность, дальше будет все, что с 90-х украли у украинского народа – будет у украинского народа. Я могу сказать, все эти депутаты, которые сегодня сидят с состоянием 300 миллионов, 400 миллионов. Люди добрые, где вы это взяли? Вы никогда не работали в бизнесе ", – сказал Данилов.

Секретарь СНБО отметил, что на следующих заседаниях будет больше решений.

"На следующих заседаниях СНБО вы увидите еще больше и еще интереснее. И там будут депутаты, там будет много людей, которые не работали нигде, но имеют огромное состояние, все это будут возвращать", – подчеркнул он.

Данилов добавил, что отдельным вопросом будет ситуация вокруг государственных недр.

"Ситуация, когда забрали все, что могли забрать, когда не платят ни копейки и вопят, что переживают за народ. Закончились эти времена", – заявил секретарь СНБО.

 • По результатам заседания Совета национальной безопасности в обороны 19 февраля санкции наложены на 19 юридических и 8 физических лиц, в частности, Виктора Медведчука и Оксаны Марченко.
 • Также СНБО поручил правительству принять необходимые меры для сохранения и эксплуатации части нефтепродуктопроводов "Самара – Западное направление" общей протяженностью 1 433 км
Комментарии

*

 1. МАЛОВІДОМИЙ ПОДВИГ ЗЕЛЕНСЬКОГО laugh *rofl*
  Мало хто знає, що матеріали для кримінальної справи про державну зраду Медведчука зібрав особисто Зеленський, коли літав в Оман зустрічатись з Патрушевим.

  Адже Медведчук теж був на тій зустрічі!

  От Зе всю зраду зняв на приховану камеру,а потім передав Баканову.
  Баканов сказав Зеленському: малувато матеріалів для справи про державну зраду.
  І тоді Зеленський жертовно полетів в ОАЕ, щоб зустрітись там з партнером Медведчука, і записати його державну зраду на мікропьонку!
  Це вже потім Баканов розказував, що на тому літаку не Козак був і не Медведчук, а білоруські артисти – щоб не зірвати операцію прикриття, щоб не вийшло, як з операцією вагнерівців!

  Ось чому Медведчук мовчить, октивізди мовчать, журнолізди мовчать, навіть Дуня Міятович мовчить.

  Нема в них аргументів проти Зеленського!

  Зеленський – герой і патріот!

  да шоб він поскоріше пожовтів! laugh

 2. Вова,я не военкомат,от меня не откосишь…

 3. Ввечері п’ятниці з цікавістю слухав виступ секретаря РНБО Данилова у Шустера. Де той прямо і відверто говорив правду – війну може закінчити тільки Путін. Багато разів це повторив. І присутні в студії “слуги” не намагалися перебити його тезами про те, що варто лише припинити стріляти, і не теревеніли про перемир’я.

  Майже два роки тому подібні слова попереднього президента і його оточення слухати ніхто не хотів. “А то Путін нападьот” було мемом та звинуваченням у спекуляції на війні. Борди Порошенка з Путіним висміяли під подібним же соусом. Але тепер нинішня влада заговорила в дусі Порошенка, тими ж словами, які він говорив і вже перебуваючи в опозиції.

  Хтось вибачиться?

  Це не єдиний момент, коли цей ефір викликав відчуття когнітивного дисонансу. Наприклад Давід Арахамія теж долучився до секти “А Порошенко не закрив телеканали”. Ті телеканали, які перейовши у власність Медведчука у 18-19 роках працювали за принципом – хто завгодно, аби не Порох. А під час виборів топили за Зеленського.

  Ну ладно, про те що закривати в такому разі ЗМІ під час виборчої кампанії – це наразитися на зливу звинувачень у узурпації влади і поставити сам результат виборів під сумнів, Арахамія може просто не розуміти з огляду на дівочу цнтоту, незайманість мізків у слуг народу. Але радіти закриттю тих медіа, які долучилися до приведення до влади вашої ж команди – треба зовсім не мати ніяких внутрішніх берегів.

  Цікаво, що серед прихильників цієї секти є і ті, хто критикував і нападав на Порошенка за закриття російських соцмереж.

  Ще одна думка бентежить – такого роду коливання у внутрішній і зовнішній політиці, які демонструє Зеленський, не є здоровими. Він шарахається зі сторони в сторону під впливом зовнішніх чинників, і з ним щарахається багатомільйонна країна. Це відбивається на її розвитку, репутації та перспективах.

  Тимчасово слушна, але інфантильна, імпульсивна поведінка, від якої залежить життя людей.

  Небезпечно і ризиковано.

 4. Фантаст.

 5. опять лапша для народа-за тарифы молчит-шубу порвут

  Ой да… А еще почему война на Донбассе не закончилась?? Почему пенсии и зарплаты не выросли?? Методичечка уже вторую неделю горит… Бля, ну вы и говноеды… Давай еще заряди как ЗЕля писюном по роялю в Горловке махал под российскими флагами. Ну это же так ново, и лично твое мнение.