Пт, 30 октября 2020

Пішов з життя Анатолій Борисович Савьолов3

11.10.2020, 9:42, В Городе
11_090628_detq_s

10 жовтня 2020 року пішов з життя ентузіаст та патріот своєї справи, найуспішніший директор найбільшого в Європі заводу точного машинобудування, «батько, засновник» цілого міського житлового масиву Новий Мелітополь, голова Ради Старійшин міста, Почесний громадянин міста Мелітополя, вчений Анатолій Борисович Савьолов.

Про дату та час прощання з померлим буде повідомлено пізніше.

 

Савьолов Анатолій Борисович, народився 25 лютого 1940 р. в м. Нікополь, Дніпропетровської області. У 1967 р. закінчив Мелітопольську СШ № 4,  у вересні цього ж  року поступив працювати на мелітопольський завод ім. Мікояна (пізніше Мелітопольський моторний завод), де працював  до березня 1962 року. У квітні 1962 року поступив  працювати на Мелітопольський завод тракторних  гідроагрегатів (ВАТ «Гідросила МЗТГ»), де пройшов трудовий шлях від контролера ВТК до генерального директора.

У 1959 році  вступив   до Мелітопольського вечірнього  машинобудівного технекуму, де навчався до 1962 року  і цього  ж року  вступив на заочне відділення   Київського державного університету  імені Тараса Шевченка (тепер Київський національний університет імені Тараса Шевченка). У 1983 році під керівництвом Міністерства тракторного та сільськогосподарського машинобудування СРСР був направлений на заочне  навчання до Московського інституту народного господарства ім. Г.В.  Плеханова, під час навчання проходив практику на підприємствах  європейських країн.

В 1986 році був направлений на викладацьку роботу за сумісництвом в Мелітопольський інститут механізації та електрофікації сільського господарства, а в 1987 році був затверджений головою Державної екзаменаційної комісії в Мелітопольському автомоторному технікумі. З жовтня 2000 року  працював проректором, а з 2009 року першим проректором  Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій університету «Україна».  В 2005 році  обраний дійсним членом Міжнародної академії безпеки життєдіяльності. У 2010 р.,  вченою радою Університету «Україна» присвоєно звання почесного професора. Тривалий час був депутатом Мелітопольської міської ради. За пропозицією представників ВАТ «Гідросила МЗТГ» та жителів міста у 2006 році йому присвоєно звання «Почесного громадянина м. Мелітополя». З 1995 по  2001 року –  генеральний директор корпорації промислових підприємств міста – голова ради директорів м. Мелітополя. У 2005 р.  обраний головою Ради старійшин м. Мелітополя.

Комментарии

*

  1. Глава экзаменационной комиссии это в натуре крепкий хозяйственник.И что теперь заберёт с собой нахапаное?

  2. Агрегатчики о нем: Заносчивый, хвастливый и хамовитый матерщинник.Частенько присваивал себе чужие заслуги.

    коммунист-заочник