Чт, 5 августа 2021

Под Запорожьем люди перекрыли трассу, защищая урожай госпредприятия от рейдеров и полиции с автоматами0

14.09.2020, 7:49, В регионе
365CEE46-C4E6-4935-B725-1C166FDD276F

В воскресенье, 13 сентября, в Запорожской области в селе Дмитривка начался рейдерский захват урожая государственного предприятия «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу (ДП ЦСЕНСМ). Правозащитники, общественные деятели и местные жители стали на защиту госпредприятия и урожая от рейдерской атаки горе-рейдера Василия Сахненко, который всеми силами пытается заполучить урожай предприятия без каких-либо правовых оснований косить урожай инвестора. Люди защищают урожай от полиции, вооруженной до зубов, идут перекрывать трассу.

 

«Мені особисто дуже шкода, коли підставляють рядових поліцейських — З АВТОМАТАМИ В ПОЛЯХ, але за незаконне втручання в господарську діяльність та заблокування збору врожаю — відповідати простим копам, а не їх начальникам в Києві, які дають незаконні вказівки.

Одіозний горе корівник ВАСИЛЬ САХНЕНКО продовжує цинічні спроби рейдернули землю та врожаю Запорізької філії ДП «Центр сертифікації». З бандитами не вийшло, тепер повідомляє що «все порішав з силовиками»

Фонд державного майна України займає конструктивну позицію та сприяв поновленою на посаді законного керівника, але Сахненку ні Фонд, ні мораль не писані.Через незаконні дії Сахненко трудовий колектив 4 місяці не отримує заробітну плату.Нам такі горе рейдери зустрічаються не вперше та їх часи закінчилися.Збори врожаю буде продовжено. Вже завтра буде виплачена заробітна плата — а це 2 мільйона гривень!», — сообщил адвокат и правозащитник Ярослав Гришин на своей странице в Facebook.


Комментариев пока нет, будьте первым.Комментарии

*