Чт, 16 июля 2020

Появилось (видео) с базы отдыха Скиф города Запорожья, на котором видно как проходил конфликт с участием известного адвоката и сотрудников Полиции0

12.06.2020, 7:16, Общество
нд

У зв’язку з порушенням правил етичної поведінки поліцейських керівника одного з територіальних підрозділів запорізької поліції переведено на рядову посаду. Проводиться службове розслідування за участю співробітників Запорізького управління Департаменту внутрішньої безпеки.

Керівництво ГУНП в Запорізькій області займає принципову позицію щодо дотримання правил етичної поведінки співробітниками своїх підрозділів. Тим більше працівники поліції, які обіймають керівні посади повинні бути взірцем для своїх підлеглих у поведінці на службі та в побуті.

6 червня був встановлений факт конфлікту на одній з баз відпочинку в місті Запоріжжі. Ставши його учасником, начальник Запорізького відділення поліції ГУНП в Запорізькій області підполковник поліції Дмитро Попов порушив правила етичної поведінки поліцейських поза службою.

На даний час він звільнений з керівної та переведений на рядову посаду. За даним фактом керівництвом ГУНП призначено проведення службового розслідування за участю співробітників Запорізького управління Департаменту внутрішньої безпеки.

Так офіційно повідомив сайт Національної поліції в Запорізької області.


Цю інформацію з деталями чи без них підхопили та поширили ряд ЗМІ.


Що ж відбулося насправді на базі відпочинку «Скіф»?


Відтворювати всю картину подій того дня ми не будемо, але до нашої агенції потрапило аматорське відео на якому можна побачити як достатньо відомий в місті Запоріжжя адвокат Фомин Антон, в стані близькому до неадекватного з такою ж дамою припустимо, усвідомлено провокують поліціянта на конфлікт.


Комментариев пока нет, будьте первым.Комментарии

*