Сб, 30 мая 2020

Прокурора Якимівського відділу Мелітопольської прокуратури затримали під час отримання 10 000 доларів США від підприємця6

14.05.2019, 17:22, В Городе
нь

Cлідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань за процесуального керівництва Департаменту організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням кримінальних проваджень, підслідних Державному бюро розслідувань Генеральної прокуратури України та оперативного супроводження Управління захисту економіки в Запорізькій області Нацполіції викрили прокурора Мелітопольської місцевої прокуратури Запорізької області на отриманні неправомірної вигоди.

За даними слідства, прокурор Якимівського відділу Мелітопольської місцевої прокуратури Запорізької області вимагав та отримав кошти в розмірі 10 000 доларів США від підприємця. За ці гроші прокурор обіцяв, що органи прокуратури не вживатимуть заходів щодо скасування реєстрації декларацій про готовність об’єктів нерухомості до експлуатації. Також правоохоронці мали не вчиняти дій, аби визнати недійсними договори купівлі-продажу майна та звільнити земельні ділянки від розміщених будівель та споруд.

Під час отримання неправомірної вигоди службову особу затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, предмет злочину вилучено.

нь

Слідчі ДБР готують затриманому повідомлення про підозру в одержанні неправомірної вигоди службовою особою, поєднаному з вимаганням такої вигоди (ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України) та готують клопотання до суду про обрання затриманому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

У разі доведення вини, прокурору загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років з конфіскацією майна.

 

Комментарии

*

 1. Опытный охранник отлично умеет две вещи:
  Делать вид, что не спит. И делать вид, что спит.

 2. Самые порядочные люди – экстрасенсы, они никогда не пользуются своими способностями, чтобы выиграть в лотерею!

 3. - Чем отличается милиция от полиции?
  - Понимаешь, милиция – это менты, а полиция – это понты…

 4. Деньги – отличный слуга, но опасный хозяин.

 5. -Видно, пора к окулисту – совсем не вижу смысла в жизни.

 6. - А не будет новый налоговый инспектор взятки брать?
  - Да ты что? Честнейший человек! До этого он два года директором бани работал, так ни разу не помылся!