Чт, 9 декабря 2021

СБУ затримала “поганого” поліцейського, який збирав данину з автоперевізників1

09.01.2021, 20:22, В Украине
136036606_3650995891603663_2040309766958698064_o
Затриманим виявився в.о.керівника відділення безпеки дорожнього руху ГУ НПУ в Дніпропетровській області.
За 40 тис. грн на місяць він "гарантував" керівнику транспортної компанії звільнення від адмінвідповідальності за перевезення вантажів з перевищенням встановлених норм масогабаритного контролю.
Затримали поліцейського «на гарячому» під час одержання хабаря.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження.
За матеріалами Служби безпеки України.
 
На изображении может находиться: 3 человека
Комментарии

*

  1. ЕКСГЛАВА УРЯДУ ЗВЕРНУВСЯ ДО ЗЕЛЕНСЬКОГО: МЕДВЕДЧУК – ЗАГРОЗА НАЦБЕЗПЕЦІ. ДІЙТЕ!
    Арсеній Яценюк вкотре звернувся до президента Зеленського щодо загрози національній безпеці через діяльність Медведчука та його російських господарів.Кремлівський рупор ТАСС опублікував заяву антиукраїнського Медведчука про «безлад у США» і зовнішнє управління Україною – саме те, чого слід було очікувати від російської «п’ятої колони» як продовження кремлівської інформаційної вакханалії на події у США, написав лідер НФ.

    Він підкреслив, що путінська Росія «ірраціонально і безглуздо, як і завжди, намагається екстрено виростити міф про слабкість США, про поразку вільного світу і свої міфічні перемоги»: «Твердолобу путінську ілюзію повторює російська агентура у світі і в Україні».
    «Шаманські заклинання Віктора Медведчука, якого готують на генерал-губернатора Малоросії і Новоросії, – це відпрацювання російського порядку денного в Україні, який не має нічого спільного ані з інтересами нашої держави, ані з реальністю у принципі», – підкреслив лідер НФ.

    Він наголосив, що абсолютно упевнений, «що Сполучені Штати не просто вистоять, вони стануть сильнішими, ще більше ствердяться як світовий лідер демократії»: «Вірю у партнерство України і США і його зміцнення в інтересах наших країн попри стогони російських посіпак».антидержавна діяльність цього суб’єкта та його російських господарів є загрозою національній безпеці. Дійте», – наголосив Арсеній Яценюк.