Вс, 19 мая 2019

Соцсети «взорвались» после участия Зеленского в эфире «Права на владу»20

02.03.2019, 19:21, Общество
Соцсети «взорвались» после участия Зеленского в эфире «Права на владу»

Даже преданные симпатики кандидата «Зе» до сих пор пребывают в ступоре после участия начинающего политика в то-шоу на 1+1. Все очень ждали появления Владимира в медийном пространстве, но испытали горькое разочарование. А финальная фраза просто убила наповал телезрителей.

Комментарии

*

 1. Ахуеть, не понял – тут только Порохочленососы? А как же Ляшковские боевые пидарки? А как же Юлины вылезни? Хотя похуй, свинохохлы в отличии от украинцев это не люди…

 2. Тут такая фигня случилась… Пока срсрср тошибы и рюзьке отсосанты борются в комментах с хунтой, росиюшка накрывается пиз…ой. К 2050 году кацов как таковых почти не останеться, будут чечены, даги, ингуши. Мусульманская страна короче. А коренная исконно рюзьке вата будет подсасывать гордым детям гор smile
  Прогноз РПЦ на пидорашном рамблере. ЭТОПОБЕДА! laugh

  https://news.rambler.ru/community/41817743-uzhe-pozdno-v-rpts-pohoronili-rossiyan/?utm_source=head&utm_campaign=self_promo&utm_medium=news&utm_content=news

 3. Зеленський обіцяє посадити Порошенка

  Якщо затята Юлія Володимирівна (ХИ-ХИ) , з найгострішою передвиборчою полемікою проти дійсного президента, обмежилась обіцянкою кинути за грати трьох його друзів, то у кандидата-коміка вирішили підняти планку.

  Креативщики Володимира Зеленського не впустили шансу попіарити свого шефа на скандалах з “Укроборонпромом” та рішенням Конституційного суду про незаконність покарання за збагачення чиновників і депутатів, зазначають Патріоти України. Скопом поклавши безпосередню кримінальну провину на голову держави і, не багато і не мало, пообіцяли його посадити. Правда, при цьому, прикрились “фіговим листком” напів натяку за саму особу “одного з кандидатів”, імовірно за порадою юристів. Щоб як казав зі сцени сам Зеленський не “ответить за базар”Зуб даю!

 4. МЗМ, а можно я за Зеленского отвечу? Реально? Ха ха ха ха ха

 5. Зеля против еврокренделя Алени…

 6. СПАСАТЕЛИ УКРАИНЫ ОПЯТЬ КИДАНУЛИ ЛОХОВ laugh Киевляне вышли на проплаченный митинг, однако организаторы не явились. Об этом сообщил экономист, управляющий частным инвестиционным фондом на фондовом рынке США Владимир Компаниец в Facebook. «Друзья, в Киеве сегодня опять обманули проплаченных митингующих, люди пришли заработать 700 грн, а организаторы, к сожалению, до сих пор не пришли и все время просят людей подождать. Надо еще побольше таких митингов и протестов», — рассказал Компаниец.

 7. загроза, яка стоїть перед Україною – це загроза популізму. Популізм як корупція: його не можна подолати повністю, але його можна звести до пристойного мінімуму. Революції ж мають тенденції діяти у протилежному напрямку: після і внаслідок них популізм не падає, а зростає. Особливістю виборчої кампанії 2019 р. є те, що ми не просто маємо популістських кандидатів. Ми маємо їх у надмірі, і вони є серед її лідерів. Рівень загрози популізму як ніколи є високим.
  Зоряний час змін – це перші місяці після приходу до влади. Це коли рейтинги ще високі, бо виборці ще не усвідомили, за кого проголосували. Якщо Зеленський переможе, то перші місяці у кращому випадку підуть на формування команди і стратегії реформ. А далі почнеться звична рутина: як утриматися при владі, тримаючи баланс між партіями, олігархами й групами підтримки. Про радикальні зміни можна буде забути.

  Загроза популізму накладається на геополітичні загрози. Хвиля популістського бунту проти естеблішменту набирає сили всюди, від Варшави до Вашингтону. Вона загрожує послабити та підірвати Захід, природнього союзника Україні у війні з Росією. Чим це загрожує Україні, не треба розказувати. Можна сподіватися, що рано чи пізно ця хвиля себе вичерпає і поверне назад. Важливо, однак, у цьому океані популізму утримати острівки здорового глузду.
  До останнього часу Україні це вдавалося. Ба більше, її досягнення можна вважати винятковим: у Східній і Центральній Європі вона залишається одним з небагатьох таких острівків, оточеним майже вздовж усіх своїх кордонів популістськими режимами Білорусії, Польщі, Росії та Угорщини. Якщо Україну “затопить”, то це буде ще одна перемога Путіна і ще одна поразка Заходу.

  Влада Порошенка не вільна від популізму. Але вона не є популістською владою. Вона є владою, яка робить реформи. Замало і повільно, але таки робить. До цього часу ми сперечалися, чи ці реформи достатні, щоб не відкотитися назад. Вибори 2019 р. переводять ці дискусії з теоретичної площини у практичну: перемога популістського кандидата може зробити цей відкат реальністю.Добре усвідомлюю, що найслабшим місцем у цих аргументах є доля мільйонів українців. Другий термін Порошенка навряд чи принесе радикальних зміни на краще. Хіба що Порошенко має якусь секретну зброю або таємні плани, які поки що не уявнив. Однак серед лідерів виборчої кампанії я не бачу нікого, хто міг би принести такі зміни. Зараз уже видно: всі ті, з якими пов’язувалися бодай найменші надії, не мають найменшого шансу виграти. Тому чуда не буде. За таких обставин варто забезпечити тяглість влади, аніж наражати країну на більші небезпеки.
  Те що, чуда на виборах 2019 р. не буде, не означає, що чудес не може бути взагалі. Насправді, час української незалежності повний чудес, коли, здавалося, “все пропало” – аж ні, виявляється, що ні.

  Наша біда тому, що майже кожен раз виявляємося не готовими до таких чудес, упускаємо шанс і “маємо те, що маємо”. Тому якщо нові політики і громадські лідери хочуть змінити країну, їм треба бути або відкритими до чудес, або ж готувати ці чудеса самим. Нормальною мовою це означає: треба почати готувати перемогу на виборах 2024 р. А зараз вибирати з того, що є.

  Як кажуть поляки: речі неможливі робім від руки – а на чуда треба трохи почекати.

 8. Гордись, великая страна!
  Зеленский вброшен беней в Президенты, на,
  как блять на амбразуру, на!
  Такие нынче времена… laugh

 9. - Зеленский – Нас никому не сбить с пути, нам по@ую куда идти…Зуб даю!

 10. - Зеленский, займите гривну.
  - У кого? *search*

 11. осталось мурку переделать на гимн

 12. Вот и определился ЛУЧШИЙ КЛОУН Украины, который умеет отлично блеять со словарным запасом в 15 слов. бенина хордость laugh

 13. Вова Зе обосрался таки взе?

 14. ПЕРЗИДЕНТ??? Неужели беня такой тупой проталкиваю этого БЕЗМОЗГЛОГО клоуна во власть…БЕ-БЕ-БЕ… *dash* *crazy* ЗУБ ДАЮ! блеать..ТЬФУ, .ПУСТОТА!!!!!!!!!!!!!!

  Тю, так я не понял, чеченцы таки наваляли хохлатым пиздюлей, чи шо?? И кстати нащёт новой армии – не та ли это армия даже не подхрюкнула, когда москали морячков таранили? Рогули, а на Крым слабо пойти в последний бой?

  Губы подотри мокрожопый.

  Тю, я не понял, чеченцы и дагестанцы постоянно валяют великим рашникам пиздюлей, а те скулят в коментах и перед кадыровым извиняются. Американцы распиздячили 200 человек грозной кацапской армии в Сирии, а в ответ опять только пердеж в комментах, рюзьке олигархи покупают шикарные яхты и дворцы за рубежом, а вата жрет гавно и пенсионный возраст. Слабо для себя что-то реальное сделать, лошара, или только скулить в комментах будешь? laugh

  Тупорылый, что точно распиздячили так это мозг тебе эмбриону, когда твою мать абортировали, но ты сука выжил!

  Утипути…. и кулачком по столу тресь Баюсь-баюсь laugh То есть скулить в комментах этой твой выбор, лошара? smile

 15. Офигеть во дурак.Да не дай бог такого презика.