Ср, 25 ноября 2020

Суд отменил результаты выборов в Харьковский горсовет2

14.11.2020, 8:13, В Украине
screenshot_15_26_650x410

Второй апелляционный административный суд отменил протокол Харьковского теризбиркома о результатах выборов в городской совет города.

Об этом сообщает Украинская правда со ссылкой на комментарий истца Алексея Ваца.

Суд постановил, что теризбирком должен "продолжить действия по установлению результатов выборов депутатов Харьковского городского совета".

Иск был подан кандидатом в депутаты горсовета от партии "Слуга народа" Алексеем Вацом.

Вац хотел, чтобы суд признал выборы несостоявшимися, назначив повторные.

В своем иске кандидат в депутаты говорил, что более 100 протоколов от участковых комиссий были не прошиты, содержали неверные цифры, исправления корректором и тому подобное.

Сообщается, что по итогам выборов 34 места в горсовете займут депутаты Блока Кернеса – "Успешный Харьков". 19 – от "Оппозиционной платформы – За жизнь". По девять мест получили "Европейская солидарность" и "Слуга народа". Семь – у "Партии Шария" и шесть – у Блока Светличной "Вместе!".

Мэром Харькова в первом туре был повторно избран Геннадий Кернес.

Комментарии

*

  1. У Харкові представники партій ОПЗЖ та “Слуга народу” об’єднались і намагаються вплинути на результати виборів до міської ради.

    Про це у Facebook пише народна депутатка фракції “Європейська Солідарність”, голова Харківської територіальної організації партії Ірина Фріз.“Провокації почались одразу після оголошення екзит-полів. Кандидати від ОПЗЖ намагалися затягнути процес встановлення результатів по всій ТВК Харківської області. Вони діяли абсолютно деструктивно, блокували роботу ТВК, погрожували кримінальними переслідуваннями, фізично перешкоджали роботі комісій. Ця поведінка пояснювалась очевидним провалом проросійської партії на місцевих виборах”, – переконана політик.“Як виявилося, цю технологію для “збереження обличчя” почали використовувати й “слуги”, які долучились до спаму судових позовів. Все це красномовно свідчить про співпрацю “слуг” з партією кума Володимира Путін”, – вважає депутатка.

    “Останній позов, яким скасовуються результати місцевих виборів, подав депутат від партії “Слуга народу” Вац Олексій. Партія колаборантів готова єднатися з сателітом Кремля заради збереження ілюзії влади в їхніх руках”, – написала Фріз.

    «Цей епізод спільного оскарження результатів місцевих виборів дає можливість пояснити й багато інших подій, що пов’язані з відкатом від європейського курсу, гальмуванням реформ, знищенням демократичних цінностей, прав та свобод, боротьби з корупцією в країні тощо. Вона наголосила, що загравання “слуг” з проросійськими силами в прикордонній області, яка лише завдяки харківським патріотам та вінницьким спецпризначенцям уникнула долі Донбасу, — є приводом для негайної реакції суспільства та правоохоронних органів.

  2. Кернес здох?