Вт, 21 мая 2019

СУДДЯ ФОМІН ЗБИВ ВЕЛОСИПЕДИСТА- СМИ11

12.10.2018, 14:45, В регионе
Fomin_sudya

Віктор Фомін, донедавна скандальний суддя Солом’янського районного суду міста Києва, здійснив наїзд на велосипедиста і зник з місця ДТП. Про це стало відомо з витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань, який опинився у розпорядженні редакції Резонансу.

 

"Зранку 10 жовтня на вулиці Павлівській автомобіль "Тойота", яким керував Віктор Фомін, здійснив наїзд на пішохода. У результаті отриманих тілесних ушкоджень велосипедист був доставлений до лікарні", – випливає з витягу. За інформацією джерел, лікарі оцінюють стан пацієнта як стабільний.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Як відомо, голову Мелітопольського міського суду Віктора Фоміна, який між іншим бере участь у конкурсі до Антикорупційного суду, перевели до Солом’янського райсуду столиці у січні 2018 року. За цей час він встиг відзначитися декількома резонансними рішеннями. Наприклад, у березні 2018 року Фомін обирає запобіжний захід для підприємця Петра Загодіренка, який фігурує у справі мера Одеси Геннадія Труханова про завдання збитків бюджету міста. Також суддя фігурує у розслідуванні Служби безпеки України щодо можливого винесення слідчими суддями Солом'янського районного суду міста Києва завідомо неправосудних рішень, пов'язаних з аеропортом «Одеса».

Характерно, що попри рекомендації ВККС в ВРП продовжити відрядження Фоміна у Солом’янському райсуді міста Києва, він досі чекає на відповідний президентський указ. Хоча всім його колегам в аналогічній ситуації відрядження продовжили.

Источник: http://resonance.ua/suddya-fomin-zbiv-velosipedista/

Комментарии

*

 1. С точки зрения банальной эрудиции, каждый локальный индивидуум стремится мистифицировать абстракцию, но мы не должны пренебрегать тенденциями парадоксальных иллюзий, а также мотивировать критерии абстрактного субъективизма. Фомин!Так как ваш потенциальный уровень равен нулю и стремится к минус-бесконечности, дальнейший разговор считаю нерентабельным…

 2. Ой только не надо о фоме как о принципиальном.Хапуга и проходимец.Его на пенсию и щабыть о нем.

 3. Женатый мужчина как кот ученый…. Идет налево – песнь заводит, а дома – сказки говорит.
  Душа поет,
  кардиограмма пашет,
  года идут,
  а дурь все та же!

 4. Гаишник и судья. Профессии разные, а принципы одинаковые

 5. “Бывают в жизни злые шутки”, –
  Сказал петух-фома, слезая с утки.

 6. — Фома! Ты в сексе супер, с кем этому учился?
  — Я баб не знал, сам тупо надрочился.

 7. Мчатся события дикою гонкой,
  крутится белкой фома в кутерьме.
  Роскошь планировать жизнь – и надолго -
  можно позволить себе лишь в тюрьме.

 8. Інформація є такою, що не відповідає дійсності. Як повідомиляють інші Київські джерела, з автомобелем В.Фоміна зіткнувся велосипедист, який на швидкості намагався зїхати на тротуар, в той час коли автомобіль судді загальмував для виїзду на дорогу. Також не відповідає дійсності повідомлення про те, що суддя зник з місця ДТП. Ця пригода дільше схожа на сплановану акцію проти В.Фоміна, який розглядав резонансні матеріали НАБУ та Сап.

  Также ходят слухи что за рулем была его жена Застрожникова,которая ненавидит молодых велосипедистов…А Фомин взял просто все на себя..ЗА ЖЕНУ ТИПА ГОРОЙ…

 9. Фомин не пьёт.А вот своих коллег и мусоров он поприжал крепко.Так что всяко быть может..

 10. Чого ж він хільнув ? Чи не глод бува? *unknw*