Чт, 28 января 2021

Тарифы на газ: Кабмин введет госрегулирование цен на время карантина25

13.01.2021, 16:45, В Украине
3j0a9843_id67589_1300x867_4_650x410

Кабинет министров Украины введет государственное регулирование цен на газ для бытовых потребителей. Оно будет действовать во время карантина или до конца текущего отопительного сезона.

Об этом заявил премьер-министр Денис Шмыгаль на заседании Кабмина.

Планируется установить цену на уровне 6,99 гривен за кубический метр газа для всех бытовых потребителей. Шмыгаль отметил, что такая цена является существенным понижением тарифа, в то время, как некоторые облгазы уже продавали газ от 10 гривен за кубометр.

"Если ничего не делать, то уже в следующем месяце цена на газ уже была бы 12 гривен и выше. Потому, понимая эти риски, даю поручение министерствам неотлагаемо подготовить проект постановления о введении госрегулирования цен на газ на период карантинных ограничений с целью защитить бытовых потребителей от чрезмерного повышения цен", – сказал Шмыгаль.

Напомним, в последние дни в некоторых городах Украины прошли акции протеста против повышения тарифов на газ. С 1 января облгазы подняли тарифы на услуги по транспортировке газа, а компании-поставщики подняли цены на газ для населения. НАК "Нафтогаз" поднял тариф на 14% выше, чем в декабре.

Комментарии

*

 1. Власть зажала народ Украины в жёсткие экономические тиски….

 2. Когда все крысы убежали,
  Корабль перестал тонуть.

 3. Свинья под Дубом вековым
  Наелась желудей досыта, до отвала;
  Наевшись, выспалась под ним;
  Потом, глаза продравши, встала
  И рылом подрывать у Дуба корни стала.
  “Ведь это дереву вредит, -
  Ей с Дубу Ворон говорит, -
  Коль корни обнажишь, оно засохнуть может”.
  “Пусть сохнет, – говорит Свинья, -
  Ничуть меня то не тревожит,
  В нем проку мало вижу я;
  Хоть век его не будь, ничуть не пожалею;
  Лишь были б желуди: ведь я от них жирею”. -
  “Неблагодарная! – примолвил Дуб ей тут, -
  Когда бы вверх могла поднять ты рыло,
  Тебе бы видно было,
  Что эти желуди на мне растут”.
  Невежда так же в ослепленье
  Бранит науку и ученье
  И все ученые труды,
  Не чувствуя, что он вкушает их плоды.

 4. Розказую, чому в платіжках для населення тарифи на постачання та розподіл газу збільшуються на 200%, – Тетяна Чорновол
  “Розказую, чому в платіжках для населення тарифи на постачання та розподіл газу збільшуються на 200%”, – написала екс-нардеп Тетяна Чорновол на своїй сторінці у соцмережі “Фейсбук”, , та перерахувала причини:

  “1. В часи Януковича Фірташ приватизував майже всі газопостачальні компанії за смішною ціною – приблизно 400 млн. грн. Наприклад, «Вінницягаз» був куплений за рекордний мінус – 3 млн. грн. (це ціна квартири, і куди скромнішої, ніж у Лещенка в центрі Києва).
  2. Уряд Азарова безкоштовно (в господарське відання) передав в користування Фірташу майже всі труби газорозподільної системи ГРС, протяжністю майже… 200 тисяч км і балансовою вартістю 5 млрд. грн.
  3. Після безоплатної передачі ГРС Фірташу, його підприємство «Газтек» мусило заплатити податок на прибуток з такого подарунку, однак Партія Регіонів у Верховній Раді прийняла закон про скасування оподаткування в цій операції.
  4. Лише за один рік завдяки «облгазам» – цим посередникам між газом від «Нафтогазу» та грошима від споживачів, а також схемам, що паразитували на різниці в ціні між газом для населення та промисловості, Фірташ заробив мільярди (коли газ купувався у «Нафтогазу» за низькою ціною для населення, а продавався промисловості за високою ціною, або передавався власним азотним заводам). В 2013 році за ці гроші Фірташ купив Інтер.
  5. За час господарського відання «Газтеку» Фірташа державними трубами, їх протяжність кардинально зменшилася через схему з амортизацією. В тій же «Вінницягаз» за період з 2015-2018 рік (в мене є данні за ці роки, бо вивчала ситуацію) протяжність державних труб зменшилася на 37 %. Звісно, труби не розчинилися – їх статус переведений в «приватний».
  6. Уряд Яценюка прийняв постанову №95, яка зобов’язала Фірташа платити річну оренду плату (15%) за користування державними трубами, а це 500-600 млн. грн в рік. Згодом Верховна Рада підтвердила це Законом. Я особисто вносила в державний бюджет 2018 правку про отримання доходів з оренди газопроводів… Однак, Фірташ не платив і плював на кримінальні справи.
  7. «Гази» Фірташа за кілька останніх років заборгували 30 млрд. грн. «Нафтогазу» за відібраний газ. «Нафтогаз» називає це несанкціонованим відбором, «гази» – небалансом. В «Кіровоградгазі», де держава володіє значною часткою і де менеджмент Фірташа примусили посунутися, була виявлена схема “небалансу” – ціла низка фіктивних споживачів газу. До речі, я була ініціатором законопроекту про Єдину базу споживачів газу, щоб усунути ці моменти, однак лобі Фірташа постаралося – в 2018 році для прийняття не вистачило… одного голосу.
  А тепер, як підсумок: після всього цього підвищення тарифу на розподіл ще один пункт грабунку. Всі вершки, що міг Фірташ зняти з держави – зняті, він переключився на суспільство.
  Чому Зеленський цьому потурає? Не лише тому, що він системно лояльний до всіх без винятку олігархів. І не тому, що він дурак, і думає, що Фірташ ці кошти передасть державі (переконана, не буде Фірташ за рахунок підвищення тарифів на розподіл покривати «небаланси», і сумніваюся, що навіть орендну плату за ГРС в бюджет заплатить). Як показує практика, Фірташ легко бере гроші та активи, важко віддає. Що йому в руки попало, те пропало…
  Переконана, гроші зібрані з населення підуть на… промивання мізків цього ж населення на телеканалах Бойка-Медведчука. Чому це потрібно Зеленському? Елементарно: Зеленський свідомо сприяє нарощенню рейтингів ОПЗЖ. Адже на фоні Медведчука він завжди буде виглядати для більшості в країні привабливо, який би бедлам та зраду не учинив. Це єдиний працюючий сценарій для нього на майбутніх виборах: рятувати країну від Медведчука.
  P.S. В усій цій історії є лише один світлий момент – “Нафтогаз” домігся того, що споживачі можуть купувати газ у нього напряму. Я купую і всім раджу”.

 5. ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВДАРИВ ПО НАЙБІДНІШИХ ВЕРСТВАХ НАСЕЛЕННЯ, ПІДНЯВШИ ТАРИФИ НА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ – ГЕРАСИМОВ
  Володимир Зеленський скасував пільговий тариф на електроенергію для найбільш незахищених верств населення.

  Про це в ефірі “Прямого” заявив народний депутат, співголова фракції “Європейської Солідарності” Артур Герасимов.

  “Ми говоримо про ціни на газ, але є ще питання електрики, питання ціни за електроенергію. І там, якщо пам’ятаєте, був цей пільговий тариф до 100 кіловатів. Я багато їжджу регіонами. І багато людей, особливо стареньких, розуміли, що ціна майже в два рази, і вони намагалися в ці 100 кіловатів вкластися: виключали світло вечорами, не дивилися телевізор. Багато людей економили, щоб вкластися”, – сказав політик.

  Герасимов наголосив, що скасування пільгового тарифу на електроенергію болісно вдарить по найбідніших верствах населення.

  “Що зробив Зеленський? Він, пообіцявши вдвічі знизити тарифи, саме цим незахищеним верствам населення зняв цей пільговий тариф. Але, знявши цей пільговий тариф, що він зробив? Він саме для бабусь, саме для найбільш вразливих і бідних верств населення майже у два рази підняв ціни на електрику. От, як то кажуть, і “кінець епохи бідності”, – резюмував депутат.

 6. РЯТУЙСЯ, ХТО ЯК МОЖЕ. ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР В УКРАЇНІ ЗБИРАЄТЬСЯ ПЕРЕЙТИ НА ІНДИВІДУАЛЬНЕ ОПАЛЕННЯ Жителів Івано-Франківська планують переводити на індивідуальне опалення. Почнуть з колишніх абонентів СТЕК (Станіславська теплоенергетична компанія).

  Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків на своїй сторінці в мережі Facebook.

  За його словами, це першочергова та пріоритетна задача на цей рік для міста. «Так, це буде непросто. Це важкий процес, але ми мусимо за цей рік зробити більшість робіт. Й у найближчі роки цей процес завершити», – написав Марцинків.За словами Марцінківа, нововедення почнуться із мікрорайону СТЕК. Саме там насамперед почнуть відключати абонентів від централізованого опалення. «Там ситуація найважча, адже постійні проблеми та пориви через зношені мережі. І, погодьтесь, для міста не раціонально постійно використовувати гроші на їхній ремонт», – додав він.

  Очільник міста наголосив, що до квітня треба зібрати необхідну документацію і розпочати роботи до старту нового опалювального сезону.

 7. ПОТІК ІНОЗЕМНИХ ІНВЕСТИЦІЙ В УКРАЇНУ ФАКТИЧНО ЗУПИНИВСЯ – РАДА НБУ
  13.01.2021Новини, Економіка та фінанси
  У 2020 році надходження прямих іноземних інвестицій до України практично зупинилися.

  Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив глава Ради Національного банку України Богдан Данилишин.

  “Відтік прямих іноземних інвестицій з України за 11 місяців 2020 року склав $ 200 млн, у той час, як за аналогічний період минулого року приплив іноземних інвестицій досяг $ 5,1 млрд, з яких $ 3,1 млрд – реінвестовані доходи прямого інвестора”, – заявив він.

  Глава Ради НБУ зауважив, що чистий відплив коштів з України за фінансовим рахунком за січень-листопад 2020 року становив 7,7 мільярда доларів США, тоді як за аналогічний період минулого року чистий приплив коштів за фінансовим рахунком становив 9,0 мільярдів доларів США.

  “Таким чином, недостатньо швидкий прогрес у реалізації структурних реформ та невизначеність із подальшими перспективами подолання епідемії COVID-19 в Україні визначають мізерні обсяги іноземних інвестицій в економіку та не дозволяють повною мірою розкрити виробничий потенціал української економіки” – резюмував Данилишин.

 8. Чубатые заканчивайте бузить! laugh laugh laugh А то я нападу! laugh laugh laugh

  “Передайте товарищу Путину!”: “Тепла зима – це результат застосування США кліматичної зброї”, – заявив депутат Держдуми РФ Олексій Журавльов, “розкрив очі” на “підлість піндосів” проти “России-матушки” *dash* laugh
  Передайте товарищу Путину!”-”Не имеющая аналогов в мире” недосуперзброя Москви потрапила до рук фахівців Пентагону: Туреччина раптово віддала США С-400 для досліджень laugh *rofl*

  Передайте товарищу Путину!”Песков даёт ценные указания журналистам на будущее:
  - В общем, смысл статей должен быть такой: “Нас ебут, а мы крепчаем…”, но заголовки, конечно, делать надо как-то по-культурному…
  Соловьев:
  - “Угрозы 2021 года усилят позиции России!”?

 9. Перепрошую, трускавецькі університети не закінчував, зебільною арифметикою не володію.
  А тепер по-суті.
  Було (до зеленої епохи) при Порошенку,6,85 З ДОСТАВКОЮ! З минулого року розділили. Тепер газ практично 10 ПЛЮС доставка, яка, наприклад для моєї тещі, збільшує ціну куба газу зимою ще 2 грн, а влітку, ПІЛЯТЬ, куб газу буде більше 50 грн!!! Бо влітку достатньо 7 кубів на місяць по 10 грн плюс майже 300 грн доставка.
  І якщо вони зменшать на 30% від 10, то реально буде 9! Це зимою, а влітку практично ті ж 50! Практично 7 місяців на рік доводиться платити ЗА НІЩО! Бо то ж повний абсурд оплачувати транспортування того, що ти не отримав. Це ж повний маразм! А це на рік, не мало, не багато 3600 грн! Для тещі, в якої пенсія 2100 це ж півтори її пенсіїї просто так, виродкам віддати! І на це субсидії нема! І взагалі, субсидії ціла херня залишилась. А світові ціни на газ з того часу на стільки не зросли, щоб в нас ціна зросла більш ніж у 2 рази, пілять! Ну і оплата транспортування того, чого не отримуємо зовсім не напружує? Типу, приходять з гастроному і кажуть – ви сьогодні в нас нічого не купували, але ж ми товар завезли, так що платіть. Маячня? О тож, блін. *dash*

  Твое дело не рассуждать а стоять раком и платить! laugh laugh laugh

 10. Цікаво, чи багато ЗЕбілів купляться на цю туфту?)
  Кабінет Міністрів, на тлі масових протестів, запровадить державне регулювання ціни на газ на період карантину.
  …..Тобто, ЗЕлений ублюдок ціну трохи знизить лише на період кретин-карантина, на період тривалістю 2 тижні)
  Чи ж знайдуться ідіоти, які радісно верещатимуть “Вова вболіває за народ, який класний у нас преЗЕдент”?
  Я можу відповісти де субсидії. Прочитайте державний бюджет на 2021 рік. З захишених статей бюджету , якими фінансувались субсидії, малозабезпечені сім’ї одинокі матері гроші були забрані та перекинуті на доплати офіс президента, генеральна прокуратура сбу дбр. Так що субсидій можете не чекати. Грошей в бюджеті на це не передбачено, Дефіцит бюджету 300млрд нікуди не подівся.

 11. Следите за руками! Что происходит на самом деле с тарифами.

  Мы видим сговор Зеленского, Ермака, «Нефтегаза», Коломойского и Фирташа.

  Такое мнение озвучил сегодня в Фейсбуке политолог Дмитрий Корнейчук.

  Спецоперация выглядит следующим образом. Сначала в разы повышаются тарифы, потом снижаются до уровня, выгодного для спокойного грабежа украинцев. То есть – до 6 грн за куб при реальной цене 3 грн.

  Гешефт каждого.

  Зеленский якобы заставляет снизить тарифы. И все должны хвалить хорошего президента.

  Коломойский продавливает на должность премьера лояльного Витренко, как великого «понижателя тарифов».

  «Нефтегаз» и Фирташ получат возможность продавать газ по устраивающей цене 6-7 грн за куб. Кроме того, Фирташу дадут доступ к продаже дешёвого газа украинской добычи и никто не снизит увеличенную в два раза цену на доставку газа его облгазам.
  протоптанной сталинской дорогой идёте, товар-исчи: отними у человека всё, верни ему чуть-чуть – и он будет счастлив.. зебилы, свидетели секты сватов, ваш лохторат дебилов-экспериментаторов будет счастлив

 12. Доки в Україні не здохне останній совок, ця країна приречена на вбогість.

 13. АХХАХА 6,99. Я сейчас у нефтегаза по 6,4 покупаю. С понижением вас всех тех кто голосовал за ЗЕкоманду. Желаю вам в Новом Году (по старому стилю) мозга. Хоть какого-нибудь!

 14. Кто голосовал за этих ублюдков? Признавайтесь!

  Будьте прокляты все те кто сотворил майдан и кто их поддерживал !

  Геніально! Насення швиденько за вазеліном! Головне шо ціна зміниться с 1 – го лютого… А в січні по самі помідори! Та ще доставка… та світло… Ото файний у нас презик… все шо обіцяв – все прощає!
  Эти жиды играют с нами в наперстки и разводят как лохов.
  При этом они сосредоточили все внимание на газе, причем “забыв” о его доставке. Вот там они отдерут нас всех еще раз по полной, а заодно еще и на воде и электричестве, о чем все почему то забыли.

  Зебил(или ватник) эти проклятия к тебе вернутся.

  Порошенко и его свита делали бы тоже самое. Посмотрите что происходит во всем мире. Даже Путин не отпетлял.

  Если бы, да кабы во рту выросли грибы. Сделали майдан – плохо. Сделали майдан на выборах выбрали ЗЕ, было бы хуже. Вы ЕБАНУТЫЕ!

  А ты когда голосовал ,чем думал? Голобородькой? Вот и будешь ж-пу теперь морозить.Причем заметь ,все это только начало! Все счастье твое еще впереди. Когда МВФ ,просто завтра пошлет зедебилов в цирк.А хуйло? хуйло при смерти,агония началась.

  Благодаря мвф ,твой зедебил зарплату выплачивает бюджетникам и базарникам по 8000 тысяч которые налоги платить не хотят. Ну и пенсы хоть какую то пенсию получают, Не будет мвф ,утром доллар будет по 100,а пенсии и зарплаты в 2030 году будешь получать. Зедебилы безмозглые. Ты другой вопрос задавай ,как можно было за полтора года уничтожить экономику и вместо развития страны с ростом ВВП 4,5% ,падение минимум 10% .Как цена может быть ниже рыночной? Кто заплатит разницу ? Беня ? Зеля ? Или Юлька?
  Но как жить с новой стоимостью отопления жителям многоэтажек? Или хер с ними? Только единицы смогут платить полностью, по новым ценам…То же самое и с электричеством, и с водой, и пр.

 15. А после – хочь посдыхайте все .