Сб, 15 июня 2019

Террорист из Кемерово, кличка “Кузбасс”. Приехал убивать украинцев на Донбасс1

28.03.2018, 19:12

Комментарии

*

 1. історія з Востріковим з Кемерова? Як він спочатку кричав, що йому нема що втрачати, а наступного дня сів перед камерами і став лопотати щось про майданівців, які збили його і інших з праведного шляху, як почав прикривати російську владу. Як за добу обурення змінилося на раболепство. Батько, що втратив трьох дітей, вже за кілька годин від них відмовився. Чоловік, що втратив жінку, забув про неї наступного дня. Брат, що втратив сестру, розтоптав пам’ять про неї. Подобається мені ця історія наочністю”, – пише Христина Добровольська на своїй сторінці у “Фейсбуці”, передають Патріоти України, та продовжує:
  До сьогодні я вже думала, що частині українців так і жити з пеленою на очах, але з’явився Востріков з Кемерова. Це не Путін і не Сурков, не Кисельов і Соловйов, не Лавров і не Захарова, не Прилепін і не Гіркін. Це середньостатистичний мешканець російської глибинки. Саме тої глибинки, що народжує найманців для Донбасу, що висить в ОК та VK, що п’є бояру до втрати свідомості, проте бігає зі свічками на Пасху і голосує за Путіна.

  Вони люблять Путіна, вони люблять Росію, вони люблять той режим, який збудували путінські чекісти і олігархи, їм подобається бути нащадками Сталіна, їм подобається “сильна рука”, говорити лише коли дозволять, мовчати, коли накажуть, і те, що їх тримають на колінах. В них починається екстаз, коли їм показують “зелених чоловічків” і кажуть, що Крим тепер їх, коли вони бачать руїни ДАП, коли їм кажуть, що Україна теж буде їхньою, коли бачать ріки крові на вулицях сирійського Алеппо.

  Вони давно забули, що таке бути людиною. Вони давно не цінують життя і ще менше їх цікавить чиясь смерть. Навіть якщо вмирають власні діти – чи то на незрозумілій війні на чужій території, чи то у пожежі місцевого кінотеатру. Вся Росія – це Востріков. Зрозумійте вже це нарешті.

  Війна, яку ми ведемо, це не війна з Путіним – це війна цивілізацій. В будь-який момент зомбі-апокаліпсис може опинитися на порозі вашого будинку. Не тупіть. Зробіть висновки. І будьте готові дати відсіч”. *yess* *good*
  http://patrioty.org.ua/blogs/batko-shcho-vtratyv-trokh-ditei-vid-nykh-vidmovyvsia-cholovik-shcho-vtratyv-zhinku-zabuv-pro-nei-nastupnoho-dnia–bloher-pro-osoblyvu-liubov-rosiian-do-vlady-223415.html