Вс, 18 августа 2019

ТИСЯЧІ МЕЛІТОПОЛЬЦІВ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ “ЛАНЦЮГ ЄДНАННЯ”5

22.01.2019, 16:27, Общество
50428342_750002625381384_8840209921250164736_n

Минуло рівно 100 років з урочисто проголошення 22 січня 1919 року Акту Злуки Української й Західноукраїнської Народних Республік. Сьогодні з нагоди цієї важливої історичної події всі громадяни нашої держави відзначають велике національне свято – День Соборності України. 22 січня мільйони українців збираються разом, щоб показати єдність і неподільність рідної землі. Не став виключенням і Мелітополь, де традиційно відбулись урочисті збори та пройшла масштабна всеукраїнська акція “Ланцюг єднання”.

Урочисті збори у виконавчому комітеті Мелітопольської міської ради відкрили Державним Гімном України. До заходу приєднались представники міської влади, депутатського корпусу, навчальних закладів міста, військовослужбовці та громадськість.

Зі словами привітання до всіх присутніх звернувся Мелітопольський міський голова Сергій Мінько. Він підкреслив, що факт підписання акту єднання має важливе історичне значення.

- Сьогодні ідея соборності є основоположною для сучасної суверенної України. Вона є основою української державності, формує національне усвідомлення, бажання та прагнення українців жити у незалежній неподільній країні, – висловив впевненість С.Мінько.

Також міський голова виконав почесну місію нагородження.

Так, за вагомі досягнення в громадській діяльності, патріотизм, гідне представлення міста Мелітополя на державному рівні та з нагоди Дня Соборності України Почесну грамоту виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області отримали:

- Колектив народного ансамблю бандуристів «ДЖЕРЕЛА» Палацу культури імені Тараса Григоровича Шевченка в особі керівника Зінаїди Кривошей;

- заслужений майстер народної творчості України, керівник народного аматорського товариства майстринь декоративно-прикладного мистецтва «НАДІЯ» Палацу культури імені Тараса Григоровича Шевченка Надія Денисюк;

- переможниця обласного етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2018/2019 навчальному році, міських та обласних етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури Марія Лук’янова;

 - студент Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, призер І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі історія, університетського конкурсу імені Богдана Хмельницького Микита Волобуєв;

- студентка Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, переможниця І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі історія Юлія Циплякова;

- студентка Таврійського Держаного Агротехнологічного Університету – за активну участь в організації національно- патріотичних заходів, волонтерську діяльність та актувну життєву позицію — Н.Мартинова.

До привітальних слів також приєднався кандидат історичних наук старший викладач кафедри джерелознавства, історіографії та спеціальних історичних дисциплін Запорізького національного університету С.Білівненко. Він розповів про важливі історичні факти, пов'язані з проголошенням Акту Злуки.

Святковий настрій всім гостям заходу подарували ансамбль бандуристів "Джерела", хоровий колектив "Світанок" та вихованці театру "Колесо".

Після урочистих зборів у самому серці нашого міста біля майдану Перемоги представники міської влади та молодь Мелітополя підтримали масштабну всеукраїнську акцію “Ланцюг єднання”. Більше тисячі студентів двох вищих навчальних закладів Мелітополя – ТДАТУ та МДПУ — взялись за руки, щоб показати єдність нашої країни.

Комментарии

*

 1. Коля карандаш! А ты до сих пор веришь в окурка? Наверное еще раз хочешь выступить на рашТВ?

 2. Почитайте як москалі планували захопити Бердянськ, а в подальшому Херсонську і Миколаївську області з використанням авіації
  (п.с. з файлів викладених хакерами DDoSecrets )

  ОПЕРАЦИЯ «ТРОЯ»
  (общая часть)
  Учитывая географию региона, основное внимание следует уделить последовательному, но с минимальным промежутком времени захвату Мелитополя (жд. узел), Васильевки (автотранспортная развязка), Бердянск (выход в море и порт) и непосредственно Запорожье. Так же из первоочередных направлений нужно перекрыть движение по трассе Харьков – Симферополь (в районе Скворцово, это первый поворот-въезд в город Запорожье) и трассу Запорожье -Днепропетровск (в районе поста ДПС). Перекрытие этих двух направлений позволит предупредить подтягивание подкрепления из Днепропетровска и Новомосковска (25 бригада ВДВ ВС Украины).

  Необходимые силы, вооружение и материально-техническое оснащение:
  10 вертолетов МИ-8 и 2 вертолета МИ-24, окрашенные либо в цвета ООН, либо в цвета ВВС Украины, 12 танков, 12 БТР, (либо БМД), 12 Камазов, 20 пассажирских микроавтобусов по типу Мерседесс «Спринтер», 4 надувные малошумные моторные лодки на 10 посадочных мест каждая.
  Особое внимание нужно обратить на экипировку первой ДРГ бронежилетами с положительной плавучестью, а так же вооружением для ведения бесшумной стрельбы в ночное время, а также тепловизором и гранатометами с высокой огневой мощью для возможного уничтожения патрульного плав-средства.
  Все ДРГ обеспечиваются средствами оперативной связи минимум на уровне командиров и заместителей командиров отделений.
  Так же следует уделить внимание вооружению групп снайперским оружием, как СВД, так и ВСС и ВАЛ.
  Для связи штаба ополчения с центром следует предусмотреть наличие спутникового кодированного средства связи.
  Идеальное общее количество бойцов для осуществления операции- 650-700.

  ПЛАН ОПЕРАЦИИ.
  1этап.
  Предварительно под прикрытием легенды за 1-2 дня в город загоняются 20 микроавтобусов и размещаются в городе.
  2этап.
  В СМИ делается заявление-инсценировка о якобы захвате, либо перелета с целью сдачи в плен армией ДНР или ЛНР, нескольких вертолетов ВВС Украины. Эта тема всячески муссируется в прессе и СМИ.
  3этап.
  Посредством использования двух вертолетов МИ-8 и двух МИ-24 осуществляется проход……

 3. Сегодня с самого утра встретил знакомого дебила,жалобы на то что если нету стажа,то не будет и пенсии.На вопрос,что он сделал для страны,что сделал для того чтобы были деньги платить ему пенсию- ответ,что он не такой дурак чтобы платить деньги гос-ву.Сказал ему,что его диагноз не лечится

  Дебил , это ты , потому что пишешь тут свои дебильные посты , в которые никто не верит , и которые никому нах не нужны . *dash*

 4. Усі три новітні українські революції – Революція на граніті, Помаранчева революція і Революція Гідності – значною мірою об’єднали нас в одну політичну націю. Проте рана розламу на сході України все ще кривавить, і конфігурація єдиної країни все ще стоїть під питанням. Отож, чекають на нас іще великі випробування, проте я вірю, що таки настане благословенний день, коли новий “живий ланцюг єднання” проляже цього разу від Києва до Донецька.

  Однак, щоб це сталося, ми сьогодні мусимо тверезо озирнутися на тих сто років і скласти іспит сумління. Бо за всі ці роки ми так до кінця й не виконали нашого надважливого завдання, яке й має стати нашою програмою на найближчі десятиліття, а саме: стати державним народом. Це передбачає вироблення в собі тих рис, які стають передумовою збереження й утвердження державності. Маємо зрозуміти, що кожна велика дорога складається з маленьких кроків – і всіх їх треба пройти.

  Державний народ не живить себе ілюзіями, що можна обрати собі ідеального керівника, бо це утопія. Натомість він забезпечує такий контроль за своєю неідеальною адміністрацією, який унеможливлює зловживання владою. Бо розуміє, що влада – не інструмент панування, а сфера служіння.

  Бути державним народом означає вміння мудро виявляти й нейтралізовувати всі небезпеки. Так, у нинішніх умовах “гібридної” війни це передбачає спроможність вчасно заліпити собі вуха воском, щоб не спокуситися звабливим співом сирен – новітніх популістів.
  Це наш святий обов’язок перед пам’яттю про героїв Небесної Сотні й тими воїнами, які своєю кров’ю захищають сьогодні нашу землю від зовнішнього ворога. Справитись із ворогом, який сидить у наших душах, – наша власна відповідальність.Той факт, що перед кожними виборами у нас стоїть проблема “або пан, або пропав”, лише засвідчує, що Україні доводиться долати кількасотлітні шари імперського “асфальту”, який сковує наші можливості.Так, і сьогодні у когось немає мітли, хтось бідує на малій зарплаті чи пенсії. Але вміймо побачити оту феєричну картину, коли з Божої ласки за оті сто літ, що відділяють нас від Акту Злуки, вузол за вузлом спадають з народу давні пута, крок за кроком ми просуваємося вперед, день за днем зоря Києва виходить з-під тіні Москви.
  Замість стогнати й нарікати, краще духовно подати руки тим українцям, які рівно сто літ тому зібралися на Софіївській площі у Києві. Сьогодні ми приймаємо естафету з їхніх рук, а тому маємо “вгору піднести свої серця” і взятися до роботи. Нам треба не лише оберегти свою соборну державу, а й дати їй новий імпульс для розвитку.