Чт, 28 января 2021

Тупицкому в отеле в Дубае на стол бросили “материальную помощь”: видео10

12.01.2021, 7:31, В Украине
image

Александра Тупицкого президент Украины временно отстранил от работы главой Конституционного Суда. Сейчас судья отдыхает в Дубае, и там, в гостинице, его встретили активисты из Украины.

10 января во СМИ появилась информация, что Александр Тупицкий новогодне-рождественские праздники проводит в Дубае в Объединенных Арабских Эмиратах. И уже на следующий день появилось видео его встречи с активистами из Украины

 

Комментарии

*

 1. Схвалення американським Міністерством фінансівнових санкцій протии українських громадян та інформаційних ресурсів, що їх вважають причетними до втручання у американські вибори – це серйозний сигнал як чинному президенту Володимиру Зеленському, так і його партнеру і колишньому роботодавцю Ігорю Коломойському.

  Головний зміст цього сигналу – поява у санкційному списку народного депутата від правлячої партії «Слуга народу». І не просто від правлячої партії, а від тієї її частини, яку зазвичай пов’язують з Коломойським.
  І справа, звичайно ж, не у особистості Олександра Дубинського. Справа самеу людях, які стоять за колишнім журналістом. І у тому, що американська політична система ще до інавгурації нового очільника держави починає перебудовуватися у бік відмови від толерантного ставлення до дій, які завдають шкоди як національній безпеці самих Сполучених Штатів, так і дружніх США держав. І якщо Україна хоче залишатися такою дружньою державою, її влада повинна зрозуміти сенс американських сигналів.

  А сенс їх дуже простий, якщо перевести їх з дипломатичної мови на зрозумілу об’єктам сигналізування. Коломойський повинен відмовитися від будь-якого втручання у політичне життя України і не перешкоджати транзиту влади на користь професійного, компетентного, не популістського управління країною. Те ж сааме потрібно від Зеленського: не чіплятися за владу, сприяти створенню компетентного уряду і проведенню нових виборів, які покликані очистити від популістів спочатку парламент країни, а потім, зрозуміло ж, і резиденцію президента. Коломойський повинен повернутися до бізнесу і зайнятися захистом своєї репутації у розслідуваннях, а потім і у судових процесах. І результат цих процесів буде залежати від того, наскільки правильно Коломойський відреагує на сигнали цивілізованого світу.

  А Зеленський повинен повернутися у своє телевізійне кабаре, продовжити невдало жартувати. І від того, наскільки він відреагує на сигнали, залежить, чи буде Зеленський жартувати в концертному залі чи у залі суду.
  Чи розуміють це об’єкти сигналізування? Коломойський – розуміє, але йому все одно, він діє у логіці Трампа, після його самозадоволення – хоч потоп. Зеленський – не розуміє, але це і не є важливим, президент України все одно не має здатності ухвалювати обдумані рішення. А це означає, щосигнали не спрацюють, криза буде посилюватися і транзит влади в Україні виявиться куди більш жорстким і насиченим, ніж у разі розуміння фігурантами сенсу сигналів і парадигми свого правильного реагування на них.

 2. а не такой он и тупицкий

 3. Мерзский срач имеет вид когда учительница отработавшая в школе 45 лет, на свою пенсию заплатившая коммуналку не знает как прожить месяц, токари, слесари, врачи, медсестры, водители, и все остальные создатели прибавочной стоимости стоят на гране личной катастрофы.

  Так поскачите ещё , мать вашу , рецепт щастья забыли уже что ли ?
  В ноги майданутым поклонитесь , на колени перед ними упадите за то что сейчас вся страна в говне по горло .
  Ну надо же маленько пользоваться своей головой , а не только в неё есть – причинно-следственные связи очевидны тем у кого в голове мозг а не мякина !

  хуйло,это ты? вышел из бункера пробздеться ?

  Бля, наверное за соседним столиком Тупицкого сидели учителя и токаря пенсионеры из кацапстана. Вот что значит не скакать!

  Исходя из твоей логики в рашке 99 процентов населения с мякиной в голове laugh

 4. Мерзкое зрелище .
  Можно было всё более цивильно сделать , а не лезть своим свиным рылом в тарелки к людям , мешая им обедать , тем более что там ещё и ребёнок был и видел весь этот мерзкий срач.

  Бери выше, копай глубже. А можно было вообще с проходняка с ноги по ебалу, по наглой зажрашейся роде уебать чтобы другим не повадно было.

  Ото, може, дитина щось і зрозуміє. І, дивишся, з дитини люди вийдуть. Шт