Ср, 20 февраля 2019

У СЕЛИЩІ НОВЕ ВІДБУЛОСЬ ВІДКРИТТЯ АМБУЛАТОРІЇ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ8

11.06.2018, 20:05, В Городе
35102695_2053000964938696_1703802299278688256_n

1 червня у селищі Нове Мелітопольського району відбулась радісна та важлива подія — відкриття сучасної амбулаторії загальної практики сімейної медицини. На урочистий захід завітали керівники різних рівнів влади – перший заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Елла Слепян, Мелітопольський міський голова Сергій Мінько, голова Мелітопольської районної державної адміністрації Сергій Селевич, заступник голови Мелітопольської районної ради Людмила Шляхтіна та Новенський сільський голова Валентин Бутенко.

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини у селищі Нове Мелітопольського району буде обслуговувати 6 населених пунктів, а саме Нове, Зелене, Данилоіванівку, Тащенак, Садове, Піщанське, в яких у радіусі 12 км проживають майже 3 тисячі осіб. На реконструкцію закладу було виділено близько 6,5 мільйонів гривень з державного, обласного та місцевого бюджетів. Амбулаторія оснащена новим сучасним обладнанням на суму 70 тис. грн. Мешканців обслуговуватиме висококваліфікований медичний персонал.

http://mlt.gov.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=13920&Itemid=1

Комментарии

*

 1. Сделали косметический ремонт в старой больнице – а чиновников съехалось со всей области… Позорники

 2. Ми сподіваємося, що Україна буде отримувати газ через Болгарію та Румунію, – Порошенко на відкритті газопроводу TANAP у Туреччині
  Під час робочого візиту до Турецької Республіки Президент Петро Порошенко взяв участь в урочистій церемонії запуску в експлуатацію Трансанатолійського газопроводу (TANAP).
  Про це повідомили в прес-службі Глави держави.
  У повідомленні зазначається: “Глава держави подякував Президенту Туреччини Реджепу Таїпу Ердогану за запрошення, оскільки запуск в експлуатацію цього газопроводу TANAP є подією історичної ваги для Туреччини, Азербайджану, Європейського Союзу і для України. Він назвав цей проект хорошим прикладом плідного регіонального співробітництва, спрямованого на диверсифікацію джерел постачання енергії та зменшення залежності від окремих постачальників газу”.
  “Спільними зусиллями Туреччини, Азербайджану, так само і за участі інших європейських країн, будівництво цього головного елементу Південного газового коридору завершено. Відтепер цілий регіон зможе мати глибшу безпеку й ширші енергетичні перспективи”, – сказав Президент.
  …Бянзакалонка в тупике? laugh

  Азербайджанський газ дешевший за російський. В перспективі до цього газогону мають приєднатись ще Казахстан та Туркменія, то ж для України це дуже гарний варіант для диверсифікації.

 3. патемкинские деревни

 4. Як же ж відкрили без рятувальника мелітопольщини Балицького? Як посміли? Це ж його вотчина (з його слів). *wacko*

 5. Опять жывотных статьи писать выпустили? Селищще блять! *bad*

  ЧМозя, пиши на иврите…Русский – это не твоё….жЫвотное laugh laugh laugh

 6. когда у нас амбулатории будут открываться без чиновников? наши деньги потратили на нас, а понаехало только порошенко не хватает