Вт, 26 мая 2020

У Запоріжжі пройшла акція на підтримку Петра Порошенка8

23.04.2019, 11:53, В Городе
img3655_5cbe04a48331e

22 квітня, на площі біля палацу культури «Дніпроспецсталь» близько сотні людей провели акцію на підтримку Президента Петра Порошенка. Аналогічні зустрічі в цей день відбулися в різних містах по всій країні.

На захід прийшли: ветерани АТО, волонтери, громадські активісти, молодь, люди похилого віку. Багато з них принесли з собою державні прапори і футболки на підтримку Петра Порошенка.

Відзначимо, понад 7 тисяч українців вчора зібралися під Адміністрацією Президента України, щоб подякувати Петра Порошенка за 5 років його роботи і попрощатися з ним.

 
Комментарии

*

 1. Шоу проплаченных идиотов

 2. Хто знає, в який саме момент кожен з нас може зіткнутися з дурнем?
  Італійський історик-економіст Карло Чіполла вельми ґрунтовно підійшов до питання про природу дурості. Довгі роки досліджень привели вченого до того, що він сформулював п’ять універсальних законів, що працюють в будь-якому суспільстві. Виявилося, що дурість сама по собі набагато небезпечніше, ніж ми звикли про неї думати.
  “Є дві безмежні речі — Всесвіт і людська дурість, хоча щодо Всесвіту я маю сумніви”
  Альберт Ейнштейн

  Перший закон дурості
  Людина завжди недооцінює кількість ідіотів, які її оточують.
  Звучить як розмита банальність і снобізм, але життя доводить його істинність. Як би ви не оцінювали людей, ви постійно будете зіштовхуватися з наступними ситуаціями:
  • Людина, яка завжди виглядає розумною і раціональною, виявляється неймовірним ідіотом;
  • Дурні весь час виникають в найнесподіваніших місцях в найбільш невідповідний час, щоб зруйнувати ваші плани.

  Другий закон дурості
  Імовірність того, що людина дурна, не залежить від інших її якостей.
  Роки спостережень і дослідів затвердили мене в думці, що люди не рівні, одні дурні, інші – ні, і ця якість закладається природою, а не культурними факторами. Людина є дурнем так само, як вона є рудою або має першу групу крові. Вона такою народилася з волі Провидіння, якщо хочете.
  Освіта не має нічого спільного з імовірністю наявності певного числа дурнів в суспільстві. Це підтвердили численні експерименти в університетах над п’ятьма групами: студенти, офісні службовці, обслуговуючий персонал, співробітники адміністрації і викладачі. Коли я аналізував групу низькокваліфікованих співробітників, число дурнів виявилося більшим, ніж я очікував (Перший закон), і я списав це на соціальні умови: бідність, сегрегацію, брак освіти. Але піднімаючись вище соціальними сходами, таке саме співвідношення я побачив серед білих комірців і студентів. Ще більш вражаючим виявилося побачити те ж число серед професури – брав я маленький провінційний коледж або великий університет, – та ж частка викладачів виявлялася дурнями. Я був так вражений результатами, що вирішив провести експеримент над інтелектуальною елітою – Нобелівськими лауреатами. Підсумок підтвердив суперсили природи: та само певна кількість лауреатів були дурнями.
  Ідею, яку висловлює Другий закон, складно прийняти, але численні експерименти підтверджують її залізобетонну правоту. Феміністки підтримають Другий закон, оскільки він свідчить, що дуреп серед жінок не більше, ніж дурнів серед чоловіків. Жителі країн третього світу утішені тим, що розвинені країни не такі вже й розвинені. Висновки з Другого закону лякають: чи почнете ви обертатися в британському вищому суспільстві або переїдете до Полінезії, заприятелювавши з місцевими мисливцями за головами; чи заточите ви себе в монастирі або проведете решту життя в казино в оточенні продажних жінок, вам скрізь доведеться стикатися з такою ж кількістю ідіотів, яка (Перший закон) завжди буде перевищувати ваші очікування.

  Третій закон дурості
  Дурень – це людина, чиї дії ведуть до втрат для іншої людини або групи людей, і при цьому не приносять користі власне чинному суб’єкту або навіть обертаються шкодою для нього.
  Третій закон передбачає, що всі люди діляться на 4 групи: простаки (П), розумники (Р), бандити (Б) і дурні (Д).
  Якщо Вітя робить дію, від якої несе втрати і при цьому приносить зиски Вові, то він відноситься до простаків (зона П). Якщо Вітя робить щось, що приносить зиски і йому, і Вові, він розумник, бо діяв розумно (зона Р). Якщо дії Віті несуть йому зиски, а Вова від них страждає, то Вітя – бандит (зона Б). І нарешті, Вітя-дурень знаходиться в зоні Д, – в мінусовій зоні по обох осях.
  Неважко уявити масштаби шкоди, який здатні завдати дурні, потрапляючи в управлінські органи і володіючи політичними і соціальними повноваженнями. Але окремо варто уточнити, що саме робить дурня небезпечним.
  Дурні люди небезпечні тому, що раціональні люди вельми важко можуть уявити логіку нерозумної поведінки. Розумна людина здатна зрозуміти логіку бандита, бо бандит раціональний – він всього лише хоче отримати більше благ і при цьому недостатньо розумний, щоб заробити їх. Бандит передбачуваний, тому проти нього можна вибудувати захист. Спрогнозувати дії дурня неможливо, він нашкодить вам без причини, без мети, без плану, в найбільш несподіваному місці, в найбільш невідповідний час. У вас немає способів передбачити, коли ідіот завдасть удар. У конфронтації з дурнем розумна людина повністю віддає себе на милість дурня, рандомному створінню без зрозумілих розумнику правил.
  Атака дурня зазвичай застає зненацька.
  Навіть коли атака стає очевидною, від неї складно захиститися, тому що вона не має раціональної структури.
  Це те, про що писав Шиллер: «Проти дурості безсилі навіть боги».

  Четвертий закон дурості
  Не-дурні завжди недооцінюють руйнівний потенціал дурнів.
  Зокрема, не-дурні постійно забувають про те, що мати справу з дурнем, в будь-який момент часу, в будь-якому місці і за будь-яких обставин – означає здійснювати помилку, яка дорого обійдеться в майбутньому.
  Простаки із зони П зазвичай не здатні розпізнати небезпеку дурнів із зони Д, що не дивно. Дивно саме те, що дурнів також недооцінюють і розумники, і бандити. У присутності дурня вони розслабляються і насолоджуються своєю інтелектуальною перевагою, замість того, щоб терміново мобілізуватися і мінімізувати збиток, коли дурень що-небудь викине.
  Поширений стереотип – що дурень шкодить лише самому собі. Ні. Не потрібно плутати дурнів з безпорадними простаками. Ніколи не вступайте до альянсу з дурнями, уявляючи, що можете використовувати їх заради своєї вигоди – якщо ви так вчините, то очевидно, що ви не розумієте природи дурості. Так ви самі надаєте дурневі поле, на якому він може розгулятися і завдати більшої шкоди.

  П’ятий закон дурості
  Дурень – найнебезпечніший тип особистості.
  Наслідок:
  Дурень небезпечніший, ніж бандит.
  Результат дій ідеального бандита – простий перехід благ від однієї людини до іншої. Суспільству в цілому від цього ні холодно ні жарко. Якби всі члени цього соціуму були ідеальними бандитами, воно б тихо гнило, але катастрофи б не сталося. Вся система зводилася б до трансферу багатств на користь тих, хто чинить заради цього дії, і оскільки ідеальними бандитами були б усі, система насолоджувалася б стабільністю. Це легко бачити на прикладі будь-якої країни, де влада корумпована, а громадяни постійно обходять закони.
  Коли на сцену виходять дурні, картина повністю змінюється. Вони завдають шкоди, не витягуючи вигоди. Блага знищуються, суспільство бідніє.
  Історія підтверджує, що в будь-який період країна прогресує тоді, коли при владі перебуває достатньо розумних людей, щоб стримувати активних дурнів і не давати їм зруйнувати те, що розумники створили. У регресуючій країні дурнів стільки ж, однак серед верхівки спостерігається зростання частки дурних бандитів, а серед решти населення – наївних простаків. Така зміна розкладу незмінно посилює деструктивні наслідки дій дурнів, і вся країна котиться до біса.

 3. Спустя небольшое время после сброса оборотов пропагандистской машины, узкая прослойка тех, кого подмяла эта мутная волна и кто сможет проанализировать то, что их сломало, с грустью обнаружат, что невзирая на их ум и способность думать, мозг им вышибли примитивной кувалдой, которой обычно действуют на маргинальный слой.

  То есть они, в принципе умные и образованные люди, показали реакцию гопников и шпаны, которая по своей природе восприимчива именно к такому уровню воздействия, а значит, они встали плечом к плечу с братвой, которую по жизни никогда не считали себе ровней.

  Если кто-то считает, что здесь мы что-то пережали или сгустили – езжайте в Париж, Тулузу, Марсель или Бордо на выходные, и среди толпы зеленых жилетов выберите самых пристойных по виду людей и пообщайтесь с ними, если получится, на тему о том, зачем они жгут машины простых своих сограждан, зачем грабят магазины и рестораны. И вам ответят, что это – не они, и что в их ряды затесались те, кто специально ждет волнений, чтобы поживиться.

  Причем, делают они примерно то же самое, разве что не грабят, но действуют именно плечом к плечу с гопотой, а чтобы собственную машинку ненароком не сожгли, выкладывают на торпеде желтый жилет, мол – я свой. И делают они это потому, что знают, что их товарищи жгут машины и будут их жечь дальше. Им просто не хочется, чтобы сожгли их авто.
  Они все это понимают, но не могут принять, что в своих действиях они уравнялись с мародерами, грабителями и прочей дрянью, которая использует эти протесты с пользой для себя, извлекая из этого материальную выгоду. Там – тлеющий и уже – долгоиграющий процесс, но когда он закончится, эти интеллигентные люди придут к той же точке осознания, что они попали под действие инструмента, который не должен был из зацепить. Это – неизбежно.

  А чуть позже им начнут задавать вопросы о том, где были их глаза и чем они думали, когда принимали в этом участие. Причем, спрашивать будут не иностранцы, наподобие меня или тебя, спросят собственные соотечественники, родные и близкие, а для них ответ о том, что в их ряды кто-то затесался – не пройдет. Им очень быстро пояснят, что ситуация была прямо противоположной. Это они, со своими интеллигентскими замашками, затесались в ряды откровенной гопоты.
  То же самое ожидает и нашу публику, и поскольку выборы уже позади, то все произойдет намного быстрее, и этим людям придется объяснять, в первую очередь себе, чем же тогда он отличается от гопоты? Хотя, ответ на этот вопрос мы можем подсказать. Гопота – хоть дерзкая и отчаянная, а эта публика показала повадки гопника, только в его трусливой ипостаси, которая прибилась к толпе и в ней хоть чуточку ощутила себя крутым.

  А все потому, что эта прослойка поддалась на самый простой метод воздействия, в принципе – не рассчитанный на них, но они сами сработали на свое понижение.

  Як там у Вільяма Джоновича Шекспіра в «Ромео і Джульєтті»:
  Цвет девственных одежд зелёно-бледный
  Одни шуты лишь носят: брось его.
  (Переклад Щепкіної-Куперник)
  Теж ми з жінкою сміялись: Випадковість? Не думаю…
  в этом году,страна должна выплатить немалую сумму госдолга,и если бы у руля осталась прежняя команда,то переживать особо бы и не стоило,но впереди нас ждёт ломка,вероятное поднятие тарифов и чего не хотелось бы,так это падение экономики…и к осени,мы услышим сакраментальную фразу-“я за него не голосовал..”Для выплаты долга, а также удержания гривны и прочих расходов, и для прикрытия провалов, могут разбазарить золотовалютные резервы, накопленные при Порошенко. Естественно, не забывая при этом обвинять “папередныкив” во всех проблемах.
  *********О избирателях клована,штришок. Дама 41 год почему за клована? Ответ : ненавижу Порошенко, он запретил мой любимый сериал сваты. Это диагноз. *dash* laugh

 4. Уже вчера на скабееваТВ назвали новоизбранного ЧМОм и крутили постоянно его приколы из квартальных выпусков. Похоже паРаша в очередном припадке ненависти или зависти, а, скорее, страха, что и у них Галустян ” на подходе”. Надеюсь Зе уже посмотрел ” комплименты ” в свой адрес. Очень показательно и поучительно, почему Порох так ” мягко говоря – не очень хотел общения с российским руководством”.
  И, да, харьковские фанаты! Очень хочется нового шедевра от Вас, можно на тот же мотив, дней так через 100, о снижении тарифов, падении на колени перед чёртом лысым и чё там ещё обещала команда Зе….На одном из стадионов видел плакат сцыкло. Думаю после первых заявлений ещё добавят пиз*ло.

 5. Выстоим! Выборы прошли, аж облегчение наступило. Люди голосовали за Украину. Здоровую, достойную и гордую страну в семье таких же достойных стран. Порох, при всех издержках, был единственным кандидатом, безусловно ведшем страну именно в том направлении. Поэтому то и голосовали за него.Так не провожали ни одного президента, и это указывает на то, что ядро нации все же сформировалось и приняло устойчивую форму. Скажем откровенно, раньше его не было, сейчас – безусловно есть. Люди получили опыт и понимание того, что надо делать, а чего делать нельзя в наших условиях.

  Да, поражение оказалось оглушительным, но мы стали сильнее, умнее и опытнее. И главное, теперь мы знаем, что победа в выборах – не самоцель, а лишь дверь, открывающий коридор возможности двигаться в нужном направлении, а уж стоять или идти – наш выбор. Более того, мы теперь знаем, что даже останавливаться в этом коридоре нельзя.

  В общем, поражение действительно придавило нас до такой степени, что мы присели. Но мы не собирались переобуваться, мы просто потуже затянули шнурки.

 6. Порохоботы остались без работы!

  Шарикоф, ты там самый жырный тролль? laugh

  Помой попу поц