Вт, 26 мая 2020

У Запоріжжі затримали отців-наркодилерів митрополита Луки15

29.11.2019, 21:53, В Украине
IMG-20191129-WA0004

Про затримання ієромонаха Свято-Андріївського кафедрального собору, що знаходиться у місті Запоріжжі, Євгенія Кугатова Форпост стало відомо з власних джерел у правоохоронних органах.

 

Причиною затримання стала відправлена із міста Черкаси посилки,  в якій виявили наркотичні речовини – амфетамін та метанамін у великій кількості. Цінну посилку разом із служителем церкви приїхав і його товариш Євген Квач, його функція була сидіти на “стрьомі”, за кермом автомобіля, яким приїхали по посилку.

 

Джерела повідомляють, що Квач встиг повідомити про затримання Євгенія Кугатова своєму безпосередньому керівництву Запорізької та Мелітопольської єпархії. Митрополит Лука, для порятунку “святих” отців відправив представників єпархії, вони прибули в межах 20 хвилин. Також приїхав директор охоронної фірми “Вимпел-Фаворит” Олександр Курніков. Він, як відомо забезпечує охорону для митрополита Луки. Як стало відомо пізніше, розуміючи усю безвихідь ситуації, Лука “відхрестився” від затриманих підлеглих.

До речі, за інформацією Форпост, затриманий священик Кугатов проживає за однією адресою з митрополитом Лукою…

Комментарии

*

 1. - Когда в городе не убирают осенние листья, в них заводятся паразиты.
  - Наоборот. Когда в городе заводятся паразиты, в нем не убирают листья.

 2. Дякую, троляко

 3. Мечты сбываются но не всегда как планировал.
  ЛУКА: Свечной заводчик у меня небольшой но выгодный. Проблема в ПопАх, они ведут себя как дети в песочнице.
  Конкуренция у них страшная и самый заклятые враги- это попЫ соседних приходов.
  Вот теперь поймите мой бизнес- это как поставлять оружие враждующим мафиозным группировкам.**** Пойло они берут у меня по четвергам.

 4. Лука: -Блин, старость не радость, жена стала привязывать к члену лазерную указку когда поссать иду…

 5. Мощи Серафима Саровского отправили в космос. Даже мощи сваливают из России куда подальше.

 6. Из просторов инета….
  “У нас тут шкандаль я єбу розгоряється.
  Вчора адьютанта місцевого мітрополіта МП пов’язали на “Новій пошті”, де він отримував з Черкас пакунок з метамфетаміном.
  Люди кажуть, для патрона отримував, і що він йому не просто поімчник, вони мешкають разом.
  Жуємо попкорн.”
  laugh laugh laugh laugh laugh
  Заднеприводные попы-наркоманы
  laugh laugh laugh
  Руське мир он такой……

  Покайся, грешник, пока тебя наши русские витязи не отправили в преисподнюю.Негоже тебе смерду воздвигать хулу на Владыку Луку.

  Я покаюсь тогда, когда твой начальник – Кирюха Гундяев, продаст свой кортеж из Мерседесов, яхту, резиденции, деньги раздаст малоимущим, а сам попиздует пешком босиком в паломничество по святым местам…..
  Только тогда. А пака я считаю вас гандонами, паразитирующими на вере людей.

  Дякую, троляко

 7. А чё теперь Смирнов расскажет?хунта продолжает гнобить МП?

 8. АХ-ХА-ХА-ХА-ХА-ХА-ХА…БЛЯ…
  ОХУЕННАЯ НОВОСТЬ.
  laugh laugh laugh

 9. Ця новина мене зовсім не дивує. Все логічно і закономірно. Інституційно українська філія гундяєвського “патріархату”, яка лицемірно продовжує називати себе Українською православною церквою є клерікальним структурним підрозділом ФСБ, тобто є складовою частиною державного апарату путінського недорейху, який, як усім добре відомо, являє собою терористичне державне утворення. А “кришування” розповсюдження наркотиків є одним з напрямків діяльності цього потворного державного терористичного утворення. У всіх на слуху десятки скандалів, коли “Інтерпол” та інші правоохоронні органи не раз ловили на “гарячому” путінські спецслужби, які опікуються наркотрафіком. Це і трлхи вже призабутий скандал з вилученням дуже великої партії кокаїну у школі при посольстві еРеФії у Аргентині, і затримання дипломатичного вантажу з Колумбії, що належав МЗС Московської недоімперії, з тонами наркоти та ще багато інших випадків. Скандал з виявленими наркотичними речовинами у Запоріжжі, які вилучили у “святих отців” гундяєвського “патріархату” повністю лягає у канву злочинної суті путінського режиму. Шкода лише, що лукавому Луці, швидше за все, його злочин цього разу зійде рук, а віддуватимуться будуть виключно дрібні виконавці.

  Богохульник! На кого руку поднял! Слуга Сатаны и враг Русского Мира своим богохульством ты надругался над духовными скрепами Святой Руси. Да святится имя Великого Путина, вседержителя нашего! Многие лета Кириллу! Аминь!

  Ев…стратил! Ты сегодня молился…..на унитаз? Не забудь, а то скрепы расклеются. *dash* *crazy* До чего ж ты примитивная амеба!

 10. РПЦ-АМФЕТАМИН ДЛЯ НАРОДА