Вт, 15 июня 2021

В Мелитополе 1 августа стартует “ТУРНИР ПОКОЛЕНИЙ”2

27.07.2020, 16:20, Общество
борд 2020

Щороку, 1 серпня, в рамках проєкту «ТУРНІР ПОКОЛІНЬ» традиційно проходять міські змагання. Ініціатором та автором проєкту є народний депутат України Сергій Мінько. З 2017 року змагання в рамках проєкту «ТУРНІР ПОКОЛІНЬ» внесені до міського календарного плану фізкультурно – оздоровчих та спортивних заходів Управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради Запорізької області. З кожним роком програма проєкту «ТУРНІР ПОКОЛІНЬ» розширюється.

В цьому році, 01 серпня, спортсмени традиційно зможуть позмагатися у чемпіонаті міста з триатлону, чемпіонаті міста з велосипедної індивідуальної шосейної гонки з роздільним стартом на 35 км, дитячій спартакіаді. Також, протягом року, в рамках цього проєкту проходять масові спортивні заходи – змагання з легкої атлетики «Екіден» на дистанції напівмарафон до Дня визволення міста Мелітополя, «Melitopol Sport Fest», чемпіонат міста Мелітополя з шосейно-кільцевої спринтерської гонки з вибуванням, дитячі велозмагання. Найбільш видовищним є триатлон, який проводиться за олімпійськими стандартами: плавання 1500 метрів, велогонка 40000 метрів, біг 10000 метрів. Змагання проходять в особистому та командному заліку.

Саме у триатлоні, мелітопольські спортсмени зможуть проявити свої здібності та перевірити себе на витривалість.

Взяти участь у змаганнях можливо після попередньої реєстрації за посиланням.

Форма заявки для участі у змаганнях з триатлону за посиланням.

З Регламентом про проведення чемпіонату міста Мелітополя з триатлону можна ознайомитися

Не менш захоплюючим є чемпіонат міста з велосипедної індивідуальної шосейної гонки з роздільним стартом на 35 км. (Регламент змагань). У цьому році спортсмени будуть змагатися в категоріях: «Шосе» «МТБ» «Жінки». Цікава програма чекає і на юних спортсменів.

В рамках проєкту відбудеться дитяча спартакіада, в якій можуть взяти участь усі бажаючі юнаки 2007-2013 року народження. Учасники зможуть позмагатися в таких видах: віджимання, дартс, баскетбол, спортивні естафети, смуга перешкод.

Комментарии

*

  1. Шо и жырняки будуть бегать? Для кого це праводица? Для пиара чинуш???Зажравшихся жирных жлобов с места не сдвинуть, это точно.Народ этого шоу не видит,но верит брехунам.

  2. Какой двоечник писал Регламент? Впервые вижу, чтобы документ затверджувався двумя человеками. До сих пор один погоджував, другий затверджував. Или “Витя в школе не учился”?