Пн, 25 мая 2020

В МЕЛІТОПОЛІ ВСТАНОВИЛИ РЕКОРД УКРАЇНИ9

21.04.2019, 7:50, В Городе
img_6541

20 квітня 2019 року в місті відбувся наймасовіший спортивний захід року -  «MELITOPOL SPORT FEST», головною подією якого стало встановлення рекорду України вихованцем відділення спортивної гімнастики ДЮСШ №1 Володимиром Головіним у вправі «СПІЧАК – виконання максимальної кількості разів». Підтримати та побажати перемоги мелітопольським спортсменам на площу Перемоги завітав заступник міського голови Сергій Прийма.

Вже декілька років поспіль це спортивне свято об’єднує управління і відділи Мелітопольської міської ради, комунальні підприємства, правоохоронні та силові структури, військові частини, представників бізнесу, спортивні клуби та федерації з видів спорту, навчальні заклади, молодіжні та громадські організації, людей з інвалідністю.

В Мелітополі активно розвиваються біля 50 видів спорту та постійно ініціюються розвиток нових. Усіма видами фізичною культурою і спортом займаються більше 26 тисяч городян різного віку, професійної та соціальної належності. "MELITOPOL SPORT FEST" став своєрідною платформою для набуття нових спортивних досягнень молодими та вже досвідченими спортсменами міста.

На урочистому відкритті від імені Мелітопольського міського голови Сергія Мінько з привітальним словом виступив його заступник Сергій Прийма.

Сергій Миколайович побажав учасникам та всім мелітопольцям міцного здоров'я, довголіття, наснаги у підкорення нових спортивних вершин, вдалих стартів та очікуваних перемог та висловив нескінченну гордість за молодь Мелітополя.

Також з мотивуючим закликом до молоді звернувся начальник управління молоді та спорту Андрій Жорняк та подякував всім, хто взяв участь в організації фестивалю.

- Завдяки всім вам здійснився цей захід. Ви задаєте ритм та ставите високу планку, яку досить важко підтримувати. Але разом з вами нам це вдалося, – акцентував Андрій Миколайович.

 

Цього року центром уваги всього Мелітополя став Володимир Головін – вихованець відділення спортивної гімнастики ДЮСШ  №1, який встановив рекорд України у вправі «СПІЧАК- виконання максимальної кількості разів». Володимир офіційно став рекордсменом всієї країни, виконавши цю складну вправу 101 раз. Вражає і вік хлопця, адже Володимиру виповнилося тільки 8 років.

Одразу після завершення виконання вправи представник Книги рекордів України нагородив Володимира Головіна дипломом за встановлення рекорду України.  Також спеціаліст зазначив, що поставлений рекорд є грандіозною подією не тільки для України, але й для всього світу.

Організатори предбачили наявність різноманітних локацій з баскетболу, футболу, волейболу, гандболу, боксу, кікбоксингу, спортивної гімнастики, флорболу, шашок, шахів, стрибків на акробатичній доріжці, велосипедного спорту, пауерліфтингу, вільної боротьби, спелеотехниці та настільного тенісу.

Крім стандартних  змагань учасники взяли участь у майстер – класі зі скандинавської ходьби, сеансі одночасної гри з шахів, легкоатлетичній естафеті, гирьовому марафоні, відкритих тренуваннях та показових виступах.

Ще однією феєричною подією сьогоднішнього фестивалю стало відкриття Мотосезону – 2019.

По завершенні «MELITOPOL SPORT FEST» переможців та призерів урочисто нагородили почесними грамотами та побажали нових звершень на спортивному терені.

 

Комментарии

*

 1. Жорняк: – Что-то чакры чешутся.
  - А ты не медитируй с кем и где попало.

 2. Помогал другу-врачу перевозить медицинское оборудование. Багажник и заднее сиденье были забиты и демонстрационный скелет я усадил на сиденье, пристегнув его ремнем, чтоб не болтался. По дороге я видел немало косых взглядов. На одном перекрестке мужик в машине сбоку так удивленно пялился на моего пассажира, что я не выдержал, опустил стекло и сказал:
  - Везу его в кабинет врача.
  Мужик:
  - Мне кажется, что уже слишком поздно!

 3. Не всё cпортивное разумно

  Словами можно передать.

  Бывает, нравится безумно,

  А с языка слетает: “%лять опять!”

 4. Андрюха мягко говоря – обкакался. Организатор НУЛЕВОЙ! Лучше бы бегал попугайчиком по стадиону.Яркий костюм говорящей птицы к лицу этой хмурой личности.

 5. Перегавнял жырняк весь выходной со своим выпендриванием.

 6. Отличный праздник получился, очень понравился !!

 7. Малыш молодец! Но в остальном у организаторов БОЛЬШОЙ ПРОКОЛ! Очень неудачно, неинтересно. Мало кого привлекло это мероприятие. Все как обычно,
  ПРАЗДНИК ДОЛЖНЫ ГОТОВИТЬ СПЕЦИАЛИСТЫ МАССОВЫХ МЕРОПРИЯТИЙ, а не тренеры,родители детей и так называемые “работники” из хаты на стадионе “Спартак”. В общем все как всегда,только в одной кастрюле.ПОЛУЧИЛСЯ ПШИК от жорняка.

 8. Полный провал был вчера, горожанам это было не интересно, не стоит делать снова это мероприятие в будущем.Итог вчерашнего дня: на спорте было не больше 800 человек, потому что пришли только родители маленьких спортсменов. На молодежном празднике и вовсе осталось 250 человек. Даже если сложить этих людей, то получим чуть больше одной тысячи человек! При этом перекрыли центральный проспект на целый день, и многим тысячам горожан доставили неудобства. Музыка вообще гремела как ненормальная! А где в это время был наш мэр? Пусть бы пришел и посмотрел на беспредел, устроенный его подчиненными! Красиво можно писать, что получился хороший праздник, но на самом деле это произвол начальника управления молодежи и спорта! надеюсь, что это была его лебединая песня!

 9. Рекорд рекордом, а праздник не получился. Согнали детишек в одну кучу. Поддерживали спортсменов только родители. Зрителей почти не было====.НИКОМУ НЕ ИНТЕРЕСНО!==== Жырняк в очередной раз ОБЛАЖАЛСЯ. ====Перекрыли центральную часть города,создали массу неудобств мелитопольцам. Кому нужна такая показуха от спорта?ПОЗОРИЩЕ!!! *wacko*