Чт, 13 августа 2020

Ветеран АТО “наехал” на Усика: боксер ответил21

05.02.2020, 22:40, Общество
_ostaltsev_650x410

Александр Усик и Леонид Остальцев раскритиковали друг друга

Александр Усик ответил стихами на грубое высказывание в свой адрес со стороны ветерана АТО и основателя сети пиццерий Pizza Veterano Леонида Остальцева, который назвал чемпиона мира по боксу "обезьяной".

В свою очередь, Усик опубликовал в Instagram ответ на нападки в стихотворной форме, в котором Остальцева назвал "ослом" и "ковбоем", но тут же попросил не обижаться.

"На словах он Лев Толстой, а на деле холостой. Мир всем", – написал боксер.

"Может я и обезьяна, так твердит один осел, ты прости меня за слово, без обиды, ты ковбой. Сильную бороду ты носишь, мышцы крепкие твои, на словах ты терминатор, а по сути первый блин. Всех пугаешь пистолетом, не забудь мушку спилить, а то больно будет это, будет тяжко заходить. Голословные ребята научитесь говорить, а еще лучше учитесь не болтать, а сотворить", – говорится в публикации.

Комментарии

*

 1. Путін намагається повернути в Україну окупований Донбас. Скоро без жодних умов. Це троянський кінь окупантів. Україна повинна опиратися бажанню ворога. Очікувати від нього користі для нас дуже легковажно, а великі неприємності обов’язково будуть. Війна не закінчиться, а перейде із зовнішньої у внутрішню.
  В МВС уточнили, що більш ніж 136 тисяч мешканців ОРДЛО і 60 тисяч інших районів Донецької та Луганської областей отримали громадянство РФ.

  Хочу попередити моїх критиків – мовляв тебе ця проблема не зачепила. Ще й як зачепила. На початку агресії Московії мої діти виїхали з Донецька. Вони втратили житло – дві квартири і майно. З того часу вони були змушені починати все з початку. І все ж таки я особисто проти повернення окупованої частини Донбасу в Україну.

  За ці роки окуповану територію покинули близько 1,5 млн. проукраїнські налаштованих громадян. Здебільшого вони вже інтегрувалися в місцеві громади, котрі їх прийняли, і повертатися назад не мають наміру.

  Занадто багато зіпсували окупанти у захоплених землях. Війна на сході України фактично заморожена. Вона нікуди не дінеться ще багато років.

  За допомогою московських окупантів бидло захопило владу. Воно п’є горілку та пиво грає на автоматах і не цурається наркотиків. За словами почесного професора Гарварду, Берклі і Прінстону, філософа Ганни Арендт, це «обурення масової людини всім, чого вона не може зрозуміти».
  Що ж буде, якщо ці землі повернуться в Україну? Зброя, криміналітет, вбивці та ґвалтівники прийдуть в хату до кожного. СНІД, туберкульоз, сифіліс та наркоманія прийдуть до наших дітей. Прийдуть і ті, хто галасував «Путин введи войска». Адже, невігластво завжди агресивне. Вороняча слобідка, в якій живуть мешканці окупованих територій, диктує свої норми поведінки.

  Коли Московія виведе окупаційні війська з Донбасу, там залишиться безліч людей, яких навчили ненавидіти Україну, українську армію, українську символіку, український гімн, українську мову. Там залишаться, їхні родини. Там ростуть діти. Вони пам’ятатимуть, що українець вбив чи поранив батька.

  В Україні зарплати та пенсії підуть на відновлення зруйнованого Донбасу. Величезну купу проблем та мільярдні витрати ми знімемо з Московії і повісимо на себе. Україна отримає в своє розпорядження майже повністю зруйновану, розорену і заміновану територію, звідки вивезені промислові підприємства. Будуть підірвані інфраструктурні об’єкти, при відступі російських військ. Згадаємо у якому стані Московія колись залишила частину земель, зайнятих чорноморським флотом. В окупації зараз живуть злиденні, убогі та озлоблені люди, які нічого не розуміють і всіх ненавидять, а місцеві лідери підтримують федералізацію. Їм кортить стати «удільними князями». Чи зрозуміють українці, що федералізація – засіб зміцнення паразитичного шару бюрократів. Повернення Донбасу стане тригером, який включить знищення України.
  Нині за найскромнішими підрахунками в двох окупаційних корпусах «служить» приблизно 35 тисяч місцевих жителів. Зрозуміло, що це досить неоднорідна маса: хтось щиро вірить у виняткову роль Донбасу, деякі – Путіну, інших – штовхнула на службу економічна ситуація і необхідність годувати родину. Як би там не було, але роззброювати їх доведеться саме нам.

  В ОРДЛО зараз жахлива екологічна ситуація. Мова йде про техногенну катастрофу, наслідки якої буду позначатися в найближчі сто – двісті років. Ґрунт під закритими вугільними шахтами наче швейцарський сир з величезними до кілометра дірами, які постійно заповнюються водою. Раніше, коли пласт вироблявся, і шахта закривалася, продовжувала працювати система відкачування води. Ця вода несе в собі колосальну кількість важких металів, радон, свинець, ртуть, сурму. Ця гидота забруднює верхні шари ґрунту.З початком війни відкачка води з шахт практично припинилася, і вода піднялася наверх. Це дуже небезпечно. Навіть в минулі роки будівлі в Донецьку іноді йшли під землю, і новозбудовані будинки в центрі міста скріплювали металевими куточками. На Донбасі терикони займають величезні простори –це отруйні насипи, десятки років виділяє шкідливі гази, а під ними – порожнечі.
  Серед іншого, в місті кілька ядерних могильників. В них демонтоване устаткування зі збагачення урану, яке свого часу «запакували» в величезні бетоновані контейнери і для надійності зверху залили бетоном. Ідіоти, які зараз правлять в Донецьку, поблизу влаштували свої склади боєприпасів. Дебіли вважають, що це дуже зручно, є пакгаузи, під’їзні шляхи та інші зручності. Декілька разів там вже рвонуло. Фахівці запевняють, що порушена цілісність, як мінімум двох ядерних могильників. Але про це мовчать і не кажуть про ситуацію на шахті «Юнком» під Донецьком, де був проведений один з перших підземних ядерних вибухів в Європі. На глибині утворилося склоподібне тіло, звідти регулярно відкачували воду, але викачка закінчилася в 2014 році. А зараз там величезне підземне радіоактивне озеро, яке загрожує і Азовському морю.Під Донецьком є підземні сховища хлору і фосфору, з якими потрібно щось робити. На цьому тлі міни, якими всіяна земля Донбасу, не здаються головною бідою.

  Територія Донбасу стає просто непридатною для життя. Але Московія прагне не ОРДЛО повернути до України, а Україну до ОРДЛО.

  Звісно, повернення окупованих територій Донецької і Луганської областей можливе не раніше ніж через 30 років. Коли наша країна досягне вражаючих успіхів в економіці, матиме потужні збройні сили, а Московія розпадеться. І тоді справжня реінтеграція стане цілком робочим реалістичним варіантом і вийде на порядок денний. Але поки цей час не настав, українцям варто пам’ятати, що іноді менше – це краще, ніж більше.
  Нам конче потрібно зберегти українську Україну. 2020-й буде вирішальним. Ми, або вони. Україна чи Малоросія. Західний вільний світ або «русскій мір».

  ПреЗЕдент в інтерв’ю ізраїльським ЗМІ заявив, що Україна має намір повернути всі свої тимчасово окуповані території: на Донбасі і в Криму.

  Вам це потрібно, українці?

  Yaroslav

 2. дал бы усик ему в дыню

  Лучше тебе,может вата вылетла бы из черепка.

  Не поможет. Там вылетать нечему, т.к. в черепке пусто.

 3. Истинный интеллигент никогда не скажет “- Ты баран!” Он скажет “- Ваше место на мангале”

 4. Вот реально зацепило …..https://www.youtube.com/watch?v=kk9MP174Huo

 5. Спасибо вам , ветераны !!! https://www.youtube.com/watch?v=3U41njBSjrk

  Ветераны – да , но ещё и Супрун. И майдан ! Без него не видать бы таких покращенний .

 6. Как надоели уже эти подонки испоганившие гордое слово – ветеран . Ветераны ,это те , кто освободил страну от фашистов , кто гонял по лесам и мочил в схронах бандеровских ублюдков . Это была наша гордость ! А нынешние …… Это не ветераны ,это убийцы жителей Донбасса , убийцы наших сограждан . И кроме омерзения они ничего не вызывают .

  Коза,заткнула бы ты свой сливной бачок и не блеяла бы о том,что для тебя недоступно.

  Наталка ты не одна , я полностью поддерживаю то что ты написала !!!

  Еще одно чмо.

  А “жители” Дамбаса тогда убийцы всех остальных граждан Украины? Такая логика, ущербная?

  Жители Донбасса разве пришли с оружием в Киев , Львов или может в Мелитополь ? Кого и где они убивали ?

  12 апреля 2014 г вооруженные банда российских боевиков под командованием ФСБэшника Гиркина захватила украинский город Славянск. Через два дня в ответ на этот террористический акт украинская власть объявила о начале Антитеррористической операции.
  Кого и где убивали “жители Донбасса”? Обстрел градами Мариуполя – 33 убитых и более сотни раненых в том числе дети, Краматорск – снова десятки убитых, автобус в Волновахе – это только малая толика преступлений террористов, которыми руководит ПидоРашка.
  Вопросы еще есть?
  А в Мелитополь, Киев и Львов эти твари не пришли благодаря ВСУ и добровольцам. Поэтому в наших городах мир…

  Спрашиваю в очередной раз – почему ВСУ\СБУ дали Гиркину коридор для выхода из Славянска с живой силой и техникой , и позволили уйти не выстрелив по ним ни разу ?
  Почему Гиркин сидя в Москве говорит исключительно компрометирующие , не выгодные Кремлю вещи , по типу организации голосования в Крыму ?
  Почему не расследованы заявления о том , что деятельность Гиркина финансировалась группой украинских олигархов и задачи он получал из Киева ?

  Одну из колон Гиркина разъебали. Не стреляли по той, в которой были гражданские автобусы. А про то, что Гиркина финансировали из Киева – это пиздеж. Ни разу Гиркин про это не говорил.

  Не кизди, ни одного человека Гиркин не потерял уходя из Славянска !!! И стрелки не переводи – о том кто Гиркина подрядил говорили как раз в Киеве .

  И такие ватоголовые дидываеватели из Дамбаса еще требуют, чтобы Украина выплачивала им пенсии. Самый лучший вариант – обнести ОРДЛО огромным забором и ввести жесткий пропускной режим. И пусть они в своем Лугандоне хоть православный шариат строят, лишь бы сюда не лезли.

 7. Усик несомненно великий боксер…однако он нихуя не поэт….Пятистопный ямб вааще не его тема….
  laugh laugh laugh

  Так для осла-вытирана только такой доступен для понимания .