Вт, 19 февраля 2019

ВІДБУЛИСЬ УРОЧИСТІ ЗБОРИ ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ32

27.06.2018, 16:00, В Городе
DSC_0041

27 червня у конференц-залі виконавчого комітету Мелітопольської міської ради відбулися урочисті збори, присвячені святкуванню Дня Конституції України. На заході були присутні представники міської влади, депутатського корпусу, підприємств, організацій, установ, громадські діячі та ЗМІ. 

Про це зазначається на сайті міської ради. 

 

  

Зі словами привітання з нагоди Дня Конституції України до всіх присутніх звернувся Мелітопольський міський голова Сергій Мінько. Він підкреслив, що цей документ є гарантом прав і свобод людини, громадянина, особистості. Конституція закріплює людське життя як абсолютну цінність, а також здоров'я людини, честь і гідність, недоторканність і безпеку. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення умов для самореалізації особистості.

- Українська Конституція вважається однією з кращих у світі. І я впевнений, що ми навчимося жити так, що Україна стане гідним представником верховенства права в міжнародному співтоваристві. Але для цього нам усім, кожному з нас потрібно багато працювати заради щастя і благополуччя наших дітей, заради майбутнього нашої нації! – відзначив Сергій Мінько.

Міський голова побажав миру, злагоди, добра і достатку в кожну мелітопольську сім'ю! Також він виконав почесну місію нагородження.

Розпорядженням голови Запорізької обласної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, визначні трудові здобутки, вагомий особистий внесок у розвиток промисловості Запорізької області та з нагоди відкриття товариства з обмеженою відповідальністю «Завод «Екопромлит» орденом “За заслуги перед Запорізьким краєм” ІІІ ступеня нагороджений директор товариства з обмеженою відповідальністю «Мелітопольський завод турбокомпресорів» та товариства з обмеженою відповідальністю «Завод «Екопромлит» Овчаренко Володимир Геннадійович.

За значний особистий внесок у розвиток спорту в місті Мелітополі, виховання молоді, свідому громадянську позицію до 80-річного ювілею та з нагоди Дня Конституції України нагороджується майстер спорту з мотоциклетного спорту, заслужений тренер, суддя національної категорії з мотоциклетного спорту Кіссо Олександр Петрович.

Відповідно до розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації за високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, активну громадську позицію та з нагоди святкування Дня Конституції України Грамотою Запорізької обласної державної адміністрації нагороджені:

- Начальник відділу культури Мелітопольської міської ради Запорізької області Семікін Михайло Олександрович;

- Начальник інформаційного відділу виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області Євтушенко Христина Едуардівна;

- Заступник директора з навчальної роботи Дитячої художньої школи відділу культури Мелітопольської міської ради Запорізької області, голова Мелітопольської міської організації профспілки працівників культури України Столярова Тетяна Миколаївна;

- Голова Мелітопольської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Маненко Тетяна Віталіївна.

 

За сумлінну плідну працю, зразкове виконання своїх посадових обов’язків, значний особистий внесок у державотворення і розбудову демократичних засад та з нагоди відзначення Дня Конституції України, почесною грамотою виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області нагороджені:

- Заступник начальника управління стратегічного розвитку міста виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області Сєрова Світлана Вікторівна;

- Начальник організаційного управління стратегічного розвитку міста виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області Федєчкін Віктор Геннадійович;

- Заступник начальника управління освіти виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області Фесенко Олена Володимирівна.

  

Також зворушливий вірш про нашу рідну землю прочитала вихованка дитячого навчального закладу №46, маленька україночка Варвара Федулова. Саме вона нещодавно стала переможницею в обласному конкурсі «Заговори, щоб я тебе побачив», а також відзначила свій День народження. Її привітав Мелітопольський міський голова Сергій Мінько.

Окрім цього, зі словами привітань до присутніх звернувся справжнійпатріот своєї держави, громадський діяч, ветеран мелітопольської журналістики Андрющенко Олександр Онисимович.

Після урочистого заходу в конференц-залі представники міської влади поклали квіти до пам'ятника Кобзаря.

Комментарии

*

 1. диплом купить цены – купить свидетельсво о браке, фсб купить

 2. Продаем матрасы собственного производства
  Матрас РВ цв 460-1300 руб
  Матрас детский РВ 400 руб
  Подушка РВ 160 руб
  Подушка синтепон 155 руб
  Внимание Новинка! Предлагаем спальные комплекты для рабочих: матрас 70х190 п/э + одеяло 1сп. + КПБ п/э 1сп. + подушка 60х60.
  Цена 1500 руб!!!

  seojerry@mail.ru

 3. Добрый день. Хотим предоставить свои услуги взлома сайтов, скайпа, любой почты, социальных сетей(вконтакте, одноклассники, фейсбук, инстраграмм). Прослушивание вайбер, вотсап, чтение сообщений и многое другое. Многолетний опыт и огромное количество отзывов о нашей работе. По всем вопросам в telegram – @Dred36

 4. Доброго времени суток мы рады вам предл

  грузчики Волгоград

 5. Здравствуйте!

  Присоединяйтесь, от нас подарки
  При регистрации на казино Вулкан от нас 30000 рублей + 200 бесплатных вращений

  Ссылка для регистрации: https://goo.gl/AeRsyS

  Контакты Skype: 64533164 Если нужна помощь, то обращайтесь, всегда помогу.

 6. Боротьба з корупцією є для України питанням нацбезпеки, – заступник держсекретаря США Салліван
  Корупція є ворогом України всередині і тим, чим може скористатися Росія.
  Про це заявив заступник держсекретаря США Джон Салліван у Копенгагені на відкритті міжнародної конференції “Реформи в Україні критичні для стабільності в Європі
  “Наша підтримка України непохитна. Ми з Україною, коли вона захищається проти російської агресії та бореться з корупцією. Корупція – це питання національної безпеки. Доти, доки Росія намагатиметься дестабілізувати та маніпулювати Україною зсередини, корупція залишається найважливішою “вразливістю”, вона впливає на економіку, перешкоджає інвестиціям і розпалює народне невдоволення, яке Росія може використовувати”, – заявив Салліван.
  Він визнав, що за 4 роки, які минули після Революції Гідності, Україна досягла значного прогресу в боротьбі з найбільшим внутрішнім викликом – корупцією. Але, за словами Саллівана, Україна перебуває в ключовому моменті, коли певні сили намагаються повернути назад здійснені важкою працею досягнення та не допустити подальших реформ.
  Він зазначив, що вже зроблено чимало для обмеження контролю з боку олігархів у банківському секторі, що допомогло стабілізувати економіку, але для обмеження впливу олігархів у ключових секторах треба ще багато зробити. “Економічна міць все ще занадто сконцентрована в руках дуже небагатьох, які використовують все, що в їхніх силах, щоби захистити та посилити монополії, зокрема використання політики заради отримання власних прибутків”, – заявив заступник держсекретаря.

  Вначале создаются условия, когда взятка становится единственным способом решения вопроса. *cool*
  Для примера возьмем работу МРЭО. У них то бланков нет, то знаков нет, то компьютер не работает.
  Но несколько купюр сразу решают все проблемы. Нет конечно ты можешь по-честному в 10-20 раз приехав за сто километров все решить законным путем, без взятки, но затраты времени и денег на поездки с запасом перекрывают саму взятку.
  То же касается других админуслуг – за бесплатно очень долго, с непонятными перспективами решения вопроса, за деньги быстро и положительное решение вопроса.

 7. Переезд в Швейцарию спас Коломойского (дружбана сукашвили,жюльки и гриценко) от исков Нацбанка на 5 миллиардов
  Хозяйственный суд Днепропетровской области вернул Национальному банку иски, поданные в июне к бывшему совладельцу “Приватбанка” Игорю Коломойскому по взысканию 4,86 млрд грн.По данным НБУ, Коломойский стал поручителем по этим кредитам 27 мая и 5 августа 2016 года.
  Однако суд отказал Нацбанку в открытии судебного производства. В Миграционной службе суду сообщили, что бывший совладелец “Приватбанка” снялся с регистрации в Днепропетровской области 23 марта 2017 года.
  Кроме того, судом установлено, что Коломойский 11 октября и 13 октября 2017 года продал свои квартиры, а другой недвижимости суд у бизнесмена не нашел.
  В то же время Коломойский был принят на временный консульский учет в Швейцарии с 27 января 2016 года по 1 июля 2020 года. Его местом жительства сейчас является Женева.
  Коломойский рейдер , ворюга , казнокрад , убийца , бандит , мошенник и просто вонючая казлячая тварь .Там статей на эту тварь на 10 пожизненных . =Выловить вонючую гниду и повесить как собаку на Майдане .

 8. Масова перевірка “євробляхерів”: уникнути штрафів буде неможливо expres.ua Кабмін затвердив постанову №479 “Про реалізацію експериментального проекту по створенню умов для запобігання ухиленням від сплати митних платежів”. Поліцейські отримали більше прав для контролю автомобілів з іноземною реєстрацією, пише газета “Експрес”. “Поліцейські зупинятимуть так звані “верблюди”, автомобілі, тимчасово ввезені в Україну нерезидентами терміном на один рік, —розповідає Олег Назаренко, гендиректор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів та дилерів. — Тепер реалії такі: авто на територію нашої держави ввозить, наприклад, громадянин Польщі чи Молдови, а їздить на ньому українець. Але реєстрацією автівки в сервісних центрах МВС себе не обтяжує. Навіщо, якщо поліція покарати не може? Тепер уникнути штрафу буде неможливо. Крім цього, такі заходи допоможуть навести лад з “євробляхами”—- поліція знатиме, хто саме керує цими автомобілями й кого розшукувати в разі скоєння ДТП”.

 9. Лишь женщинам известно, что на деле
  обозначает «на текущей блядь неделе»

 10. *dash* Всі негаразди в суспільстві від жидів. Ці кляті створіння настільки слизькі що дуже швидко пристосовуються до будь яких умов, не залишаючи шансів на виживання для будь якої цивілізації. *dash*

  У хохлов все кто угодно вокруг во всем виноваты, кроме их самих! Ну шо, хохлатый, помогли тебе те ляхи?

 11. клованы, что за повод для гордости? laugh

  День вышиватного рогуля.

  Похоже под ником мозя работает админ сайта. Больше всего на форуме кликов на этот ник. Денежка капает. *sorry*

 12. Параша уже чувствует, как эта моль
  Бесцветная день изо дня
  Их без конца умножает на ноль,
  Собой заполняя рашахолуя.

 13. а бздельчева куда дели

 14. Наивных много в рашке есть сейчас,
  Кто верит сказочкам красивым
  Про бога, про закон, про власть,
  Про честность выборов в России
  *Снова выбран путь в расее
  Счастья небывалого.
  Лабрадорам Путина
  И щенкам Шувалова
  *Речь слащавая, густая,
  Сам весь в золоте, шелках –
  Прихожан благословляет
  Сигаретный патриарх
  *Россия в прорыв
  Рванула галопом:
  Жульё и воры
  Верхом на холопах.
  *Тем, кто ходил голосовать
  За Путина, совсем недавно,
  Продлили возраст лет на пять,
  На восемь лет продлили дамам
  *Народ в параше в принципе простой
  Способны жить в глубокой жопе
  Но Ленин, вечно молодой,
  Как призрак бродит по Европе
  *Да нет, в России не бардак –
  порядок laugh здесь устроен так. *crazy*

 15. А шо казламордые,вы в день своей Ституции стоите на коленях и блеете “путен спаси нас”?Как же, видели,как сцарь вашими челобитными подтёрся.Захолустный Уругвай эвон тоже не проминул подтереться,только сборной вяликой Параши.

 16. Среди человеческого материала в лаптерейхе слишком много поделок из говна.

  Голова парашника,как ящик электронной почты, порой в нее ничего не приходит
  кроме спама.

  80%

 17. Руку Кремля занесли в книгу рекордов Гиннеса как самую “волосатую” руку в мире.

  у него был ник получше “Злобное Чёрное Очко” *rofl*

 18. А чего вы уроды парашные ждали?Криков “путен прийди?Гавняных петухов?Воплей “адинарот”?Вас тошнит?Так шо б вы своей блевотиной захлебнулись!

 19. Кацапам в нете постить приказано, “дабы глупость каждого видна была”

  Видит Бог (исключительно МП) – мы стараемся! *dash*

  Парашники! Не стоит прятаться за чужую спину – в наше время в вас стреляют еще и сзади.

 20. Лучше конешно когда на лопате да по подъездам.И вобоще-мы уже единый путинский народ и нам чем хуже тем в кайф!

 21. Как же заеб эти вышивантузы! Это пиздец какойто!

  А чего ты сюда рыло тогда сунеш?езжай в Дыру и радуйся!

  Заготавливай валежник(пока бесплатный) и лыко для лаптей. Остальное окурок даст! *crazy*