Вс, 18 августа 2019

Я помогу Мелитополю восстановить туристическую привлекательность, – Олег Ляшко14

03.02.2019, 22:30, В Городе
1549202616_7-e1549191625653

3 февраля, Мелитополь с официальным визитом посетил лидер Радикальной партии Олег Ляшко.Олег Валерьевич прошелся по улицам Мелитополя и пообщался с местными жителями, а также посетил ДК “Шевченко”, где его ждали сотни горожан.Олег Ляшко отметил, что Депутат запорожского областного совета от Радикальной партии Юрий Ружин рассказал ему о проблемах Мелитополя.“Я прекрасно знаю, что у вас хватает трудностей. Я хочу чтобы Мелитополь превратился в город приоритетного экономического роста. В первую очередь нужно отремонтировать дороги и восстановить транзитный потенциал Мелитополя. Также следует восстановить туристическую привлекательность города среди курортников”, отметил Олег Ляшко.

По словам Олега Ляшко, его мама уже четвертый год подряд отдыхает в Кирилловке и очень любит Азовское море. Данное заявление мелитопольцы встретили бурными аплодисментами.“Весь мир просто обязан узнать о мелитопольской черешне. Украинцы должны получать хорошие зарплаты и развивать на родине бизнес, а не уезжать заграницу. Правительство должно сделать все, для того чтобы молодежь имела работу, а пенсионеры могли достойно жить. Когда будет сильная экономика, тогда мы с вами будем обеспечены и уверены в завтрашнем дне”, резюмировал лидер Радикальной партии.

Комментарии

*

 1. Оплата роботи агітаторів і спостерігачів на виборах оцінюватиметься як підкуп виборця, – радник глави МВС Варченко
  У МВС України нагадують про кримінальну відповідальність за оплату роботи агітаторів і спостерігачів на виборах – такі порушення виборчого законодавства поліція буде кваліфікувати як підкуп виборця.
  “Ми хочемо нагадати всім учасникам виборчого процесу, що виборче законодавство не передбачає додаткової оплати членам комісій поза державним бюджетом. Сьогоднішнє виборче законодавство не передбачає, що є право виплати грошей спостерігачам та агітаторам під час виборчої кампанії. Спроби здійснити такі платежі… ми оцінюватимемо і кваліфікуватимемо за ст. 160 КК – підкуп виборця”, – сказав радник міністра внутрішніх справ України Іван Варченко на брифінгу в Києві у вівторок Він також звернув увагу на те, що порушенням законодавства буде й укладання трудових угод для агітаторів. Посилаючись на норми закону про вибори, І.Варченко нагадав про заборону будь-яких виплат за агітаційну роботу.”Спроби укласти такі масові угоди, тисячами, десятками тисяч, і таким чином здійснити підкуп виборця ми також кваліфікуватимемо як порушення виборчого законодавства за ст. 160 КК – підкуп виборців”, – сказав він.
  Таким чином, як пояснив радник глави МВС, законне фінансування виборчої кампанії – лише з держбюджету або виборчого фонду у безготівковій формі.
  “Якщо людина готівкою отримує будь-які кошти за будь-які послуги – це вже незаконно. У безготівковій формі мають право оплачуватися послуги і товари… виготовлення продукції, оформлення візуальної реклами, на радіо або в газетах”, – сказав він.
  А як працювали агітатори Ляжка в МелІтополІ? *bad*

 2. Заметьте – пердаков и слова не сказал за своего пидарка ляшка.

 3. На ютуб-акаунті телеканалу “Прямий” (який ЗМІ пов’язують з оточенням Петра Порошенка) був опублікований епізод мультсеріалу під назвою “Зашкварені”,

  Дія анімаційного серіалу (стилізованого під “Південний парк”) відбувається в кам’яній добі. Герої картини, стилізовані під образи відомих українських політиків, намагаються змінити вождя племені.
  “Вусатий [схожий на Анатолія Гриценка] намагається укласти союз з погоничем мамонтів [схожий на Олега Ляшка], потім радиться зі сміттєвим ангелом [схожим на Андрія Садового]. Екзальтована дама з кісткою в зачісці [схожа на Юлію Тимошенко] то закликає скинути вождя, то чекає на появу чоловіка. Несподівано на горизонті з’являються кораблі племені москводротів”, – сказано в описі до відео.

 4. Звідки гроші на розкішне життя?

  Садовий: -Від дружини.
  Тимошенко: – З заробітної плати.
  Зеленський: -Від нареченої.
  Ляшко: -Від мами.
  Гриценко: -Від продажу зброї.

  Команда реформаторів, на яку ми так чекали!ВСЕ ЧЕСНО.

 5. Істерична маразматична бабкайожка: – Порошенко роздає по 1000 грн за голос. про це голова партії повідомила на засіданні Погоджувальної ради голів парламентських фракцій і комітетів. – Порошенко створює мережу підкупу і роздає по 1000 грн за голос. Це відбувається відкрито на очах у правоохоронців”, – обурилася вона. ++++++ Юлія Володимирівна! Назвіть,будь ласка адресу, де можна отримати гроші. *search* laugh Правоохоронці! Може ви знаєте?
  ДІД МИКИТА.

  Лексеич! Пора ипанутую воровку осудить за клевету и немедленно. А я пока выйду на улицу с торбой от ляшка ,чтоб взять у Пороха тыщонку.

 6. Олежке только осталось штаны снять и все пришедшие в этот день в зал отдались бы ему. Не только, как тот дед из Гирсовки…который хочет его…перзидентом.Суровые деды в Гирсовке и….

  Ляшко задом чувствует, какой лотерейный билет выигрышный, а какой – нет.
  НАБУ решило проверить источник выигрыша Ляшка..

  Олежек сказал, что он им свой рот не покажет: “Тоже мне, лор-стаматологи нашлись!”

 7. Пердакова с голой жопой вместо Ленина поставить, вот и вся привлекатательность.

 8. ДЫРЯВЫЙ КЛОУН!

 9. Народ пришел посмотреть на голубую АБИЗЯНКУ ахметки.. И ее понесло…я могу,я помогу, я всем дам *rofl*

 10. А что по этому поводу скажет любитель задних проходов Фитилястая постоянно лыбящяяся параша?

 11. Опять обещалки!!! Пиздеть не мешки ворочать! Этот пидар сидит в Раде (пока) не один год…и что полезного он сделал для Украины? ))))))…мама уже четвертый год подряд отдыхает в Кирилловке laugh На Олежкины виллы в Италии и Австрии мама почему то не едет *crazy*

 12. *dash* *unknw* *dash* Судя по фото, любителей “клубнички” и гомосятины в городе достаточно.