Вт, 7 июля 2020

“Я выем Зеленскому мозг, пусть это квалифицируют как каннибализм”, – Звиробий прокомментировала меру пресечения суда27

10.02.2020, 17:49, Общество
“Я выем Зеленскому мозг, пусть это квалифицируют как каннибализм”, – Звиробий прокомментировала меру пресечения суда
10 февраля, после объявления судом меры пресечения Марусе Звиробий по делу об угрозах президенту Зеленскому, она дала комментарий журналистам.

"Я присутствовала на всех судах, которые происходят… Вся страна, по делу Шеремета, по меньшей мере, сделала свои выводы: мы понимаем, что попали в тоталитарное государство, правоохранители – это наемники системы и система закрывает без доказательств. Когда мы готовились сегодня в суд, мы исходили из этого… я принимаю этот бой и если меня боится лично Зеленский и считает, что меня можно посадить за предупреждение… я выем ему мозг. Пусть это тоже как-то квалифицируют – может, как каннибализм", – заявила Звиробий в зале суда.

"Уклонисты и ссыкуны сейчас пытаются нивелировать всю работу ветеранов. Я вижу это дело так. Я не позволю этого сделать. Сейчас мы будем знакомиться с Зеленским. Я познакомлю его близко с теми людьми, которым он хамил. Сейчас начнется шоу", – добавила Звиробий .

Комментарии

*

 1. “Мы обращаемся в суд”: ОП требует опровержения информации о том, что Зеленский якобы мог встречаться в Омане с Патрушевым – Пристайко о визите Зеленского в Оман: Мы вам все разъясним в свое время. – если бы во время визита в Оман не было совершено преступление (мягко выражаясь), то не оттягивали бы время в надежде, что всё забудется и рассказали бы всю правду сейчас. Не хотят признаться сейчас, всё узнаем в процессе суда, если таковой будет. Под это дело хотели Закон о клевете подогнать, не получилось. Думаю, что судом пугают “Схемы”. Зеленский попался на крючок ФСБ, в нужный момент ФСБ всё расскажет, с кем встречался и о чём договаривались.
  Это прекрасно.
  Глава Офиса Зеленского Ермак у себя в Фб: “Ми прагнемо діалогу, готові коментувати факти. Ми готові відповідати на будь-які питання, готові до спілкування”.

  И закрыл комментарии на своей странице. Зы.
  Журналисты пишут, что на запросы не отвечает, комментариев не даёт.

  Вообще искренне надеюсь, что ситуация сложится так, что Зеленского посадят за госизмену . Пусть даже как козла отпущения. Чтобы больше никому не приходило в голову, что это весело и по приколу. Это судьба страны, целого народа
  На какие компромисы он согласен пойти?
  Не забывайте что он всего лишь наемный менеджер и распоряжаться чужими судьбами не есть хорошо.
  В квартире мамы Римы пусть хозяйничает.

 2. Плох тот генерал, что не хотел бы стать солдатом.

 3. Офіс президента йде до суду після розслідування «Схем» про візит Зеленського до Оману «Офіс президента України чекає від програми «Схеми» спростування відомостей, що не відповідають дійсності, та припущень, зроблених на їхній основі. Ми звертаємося до суду з позовом, у якому вимагатимемо спростувань і вибачень», – заявили в Офісі президента.
  коменти :
  ***Справді, під час війни верховному головнокомандувачу і генеральному прокуророві кидати свою країну і вирушати на далекі екзотичні острови не можна.
  ***Це просто небезпечно і особисто для них, але головне — для держави та її оборони. Особливо вправлявся у критиці «95-й квартал» й особисто комік Зеленський. Як вони глузували з високопосадових «туристів», скільки було іскристого гумору і жовчної сатири. Усім пояснили, що так чинити не слід. І що ж ми бачимо наразі?
  ***То чому офіс президента не оприлюднив зразу ж інформацію про перебування президента в Омані і з якої такої радості він там перебував. Українці такий народ, що мовчати не буде і требує звітності від перших осіб держави куди вони їздять і що там обговорюють, тому що їх величності користуються НАШИМИ ГРОШИМА І ЖИВУТЬ НА НАШІ ГРОШІ!!!
  Тож будьте добрі немає чого ображатися на журналістів, а дайте відповідь, з доказами свого перебування в Омані, для всіх українців.
  ***Ребята с передачи СХЕМЫ зашкварте эту мразь (за какую я голосовал – поверив обещаниям клоуна что то сделать) – импичмент этому чму которое не только не чего не делает но и ещё и врет СВОЕМУ народу. .
  ***В Україні судів немає, як і правосуддя. Їх знищив, на корені, ще Кучма (якого Зеленський обрав собі за батька у 1-й день 3-го тижня свого президентства). Можливо, саме із-за цього рідний батько остаточно з’їхав із глузду, обізвавши український народ (чи 92, або 98 відсотків його, що, власне, нічого не змінює) “біомасою”. Мабуть, це був присуд Господнього суду. Надіюсь, і на цей раз він буде вирішальним.
  ***грязные деньги можно отмыть через чистые банки…А вот грязную честь и достоинство президента, который присягал народу на Библии и Конституции – отмыть НЕВОЗМОЖНО – по определению.
  ***1. В Оман прилітав колишній багаторічний керівник ФСБ Росії та нині секретар ради безпеки Російської федерації Микола Патрушев саме в той час коли там був президент Зеленський. Спростувань?Вибачень?
  2. Чартер яким прилетів Патрушев далі використав президент України Зеленський для повернення з Оману до Києва.Спростувань?Вибачень?
  3. Патрушев прилетів вночі з 7 на 8 січня. Саме восьмого січня сталася трагедія з українським боїнгом МАУ в Ірані. Саме восьмого січня президент Зеленський мав терміново (навіть повідомлення прес-служби було) повернутися в Україну. Але повернення затягнулося майже на добу.Спростувань?Вибачень? Просимо прогресивну спільноту США втрутитися і захистити редакцію СХЕМ і журналістів.
  *** Ви єдині, кому можна вірити.Дякуємо за вашу працю

  Сначала вы врали, что Зеленский в Буковеле, а он оказался в Омане.
  Потом вы врали, что он там с официальным визитом.
  Потом вы врали, что он с минуту на минуту вернется домой.
  Вы врали врали и врали, утопая в своем вранье.
  А теперь вы говорите, что журналисты ее предоставили доказательств. «Какие ваши доказательства»…

  Нет, ребята. Вы не поняли. Вы слишком много врали на слишком важную тему, чтобы теперь идти к аргументу «не пойман не вор». У вас уже презумпция вины. У общества уже на порядок больше причин подозревать вас чем у вас было поводов подозревать Антоненко и Кузьменко в убийстве Шеремета. Но их вы бросили в тюрьму вообще без единого доказательства, а сами сейчас обвиняете журналистов. Визит Патрушева и его самолет – это гораздо больше чем выключенные на ночь телефоны. В разы.

  В чем, кстати, обвиняете? Журналистов. Что они не выложили запись разговора с Патрушевым? Да, плохо поработали, команда 1+1 справилась бы лучше.

  У вас, ребята, презумпция вины в деле Омана. И вы должны предоставить алиби. Слишком много лжи и совпадений в одном месте. Это вы должны теперь обьяснить, что же делал президент в Омане. И дать доказательства каждой минуты там.

  А иначе? Да, Антонине, которая хочет детей от Дубинского, все равно. Но активная часть общества, наши западные партнеры, будут уверены в том, что вы виновны. Что вы тайно встречались там с Патрушевым. Что вам понравилось заглядывать в бездонные глаза кгбшников. Затянуло. И будут строить свои догадки, что вы там обнаружили. И будьте уверены, там можно найти много чего. Пустота ваших ответов породит множества версий. И там будут и миллиарды долларов, и российские артисты и даже ваша поддержка путинской церкви.

  Там будет все, и может быть там будет много неправды. Но это только потому, что правду скрываете вы.Ты смотри как синхронно раисся и банковая заявы сделали…

  Вы уже виновны. Пока не доказано обратного. И да, это не соответствует презумпции невиновности. Но вы политики. И вы врали. А значит виновны. Просто врать не надо. В следующий раз.

  Джерело: блог Сергія Фурси

 4. НЕ ДАЛИ ЖОДНОГО НАБОЮ: ТУРЧИНОВ РОЗПОВІВ, ЯК ОБАМА ВІДМОВИВ УКРАЇНІ У ДОПОМОЗІ
  Колишній секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов розповів, як у 2014 році Обама кинув Україну. Про це він сказав, відповідаючи на питання, чи звертався він за допомогою до Барака Обами у 2014 році, і що тодішній президент США йому відповів.

  Про це написала блогерка Світлана Павленко у Facebook.

  “Прямий” повністю наводить текст промови Олександра Турчинова в американському місті Портленд:
  Ви знаєте, що Україна колись мала ядерну зброю. Росія, Сполучені Штати, Велика Британія виступили гарантами нашої безпеки. Нам сказали, що вам не потрібна ніяка ядерна зброя, ми гарантуємо, що територіальна цілісність України буде назавжди. I один із гарантів напав на нашу державу. Я звернувся до президента Сполучених Штатів, скaзав, що на нас напали, і нам потрібна ваша допомога. В нас з вами є підписанi угоди. І він прислав мені віце-президента Байдена і держсекретаря Керрі, які мені пояснили, що Будапештський меморандум це виключно політична декларація і вона не несе ніяких зобов’язань.

  Тобто зброя була реальна, Україна мала третій ядерний потенціал у світі, нам не був страшний ніякий ворог, ніхто б не посмів напасти на Україну. Але тоді потрібні були кредити, потрібні були ресурси. Ніхто не думав, що прийдеться воювати, і захищати країну. І ми легко відмовилися від зброї, на папірці, які, як виявилось, нічого не варті. Мені сказали: “Пане президенте, ми вас поважаємо, ми вас любимо, і будемо вам допомагати. На дипломатичному рівні”.

  І тоді ми просили зброю, збройну допомогу. І менi не дали жодного набою. Нам не дали жодного шолому, жодного захисного засобу. Нам не дали навіть одягу.

  Я дав команду митниці розкрити кордони для волонтерів, і брат тут розповідав, як волонтери завозили допомогу чемоданами. Бронежилети, яких у нас взагалі не було в армії, завозили волонтери, хто скільки може, хто скільки дотягне. Шоломи, берци – все це завозили волонтери. В армії не залишилося навіть жодної походної кухні. Все просто розпродали. Мешканці України, патрiоти України готували солдатам, а так вони місяцями були на сухому пайку. Отак ми починали воювати. і тільки два роки тому, при президенті Трампу, ми вперше почали військову співпрацю із Сполученими штатами. Нам надали Джавелини, це протитанкові ракети, ви знаєте.В нас є зараз ракети не гірше. Ми вже випускаємо українські ракети, які не гірше Джавелінів, i які надійно знищують цілі. Українська “Стугна” прожигає броню товщиною до метра, знищуючи будь-яку броньовану ціль на відстані 5-7 км. Це було важливе політичне рішення. Для нас було дуже важливо, що Сполученi Штати нарештi почали надавати нам летальнy зброю. І це був дуже важливий крок, тому що ні Європа, ніхто, летальної зброї в Україну не поставляв.

  Вони казали: “Ми не хочемо дратувати Путіна, не хочемо дратувати ядерну Росію”. А хто її дратував, коли вони напали на Крим? А хто її дратував, коли вони напали на Донбас? Kоли я об’явив мобілізацію по країні, мені зателефонували з Європи, керівники Німеччини та інших країн, та і пан Керрi мені телефонував: Навіщо ви провокуєте Росію?
  - Ми не провокуємо, ми захищаємо свою країну, в нас немає іншого вибору.

  Не провокуйте Росію

  - Я подякував за співчуття і поклав трубку.

  I ми провели мобілізацію. У нас було мобілізовано у декілька етапів понад 200 тис чоловік, які фактично змогли захистити Україну. І на сьогодні, в усякому разі, не так давно, українська армія є однією із найсильніших в Європі і здатна знищувати будь якого ворога», – заявив Турчинов.

  Наприкінці промови екссекретар РНБО підкреслив, що українську армію треба підтримувати, її треба фінансувати, її треба поважати.
  “І я дуже сподіваюсь, що президент Зеленський зрозуміє, що без сучасної боєвої, боєздатної української армії України не буде”, – резюмував він.

 5. Иногда складывается впечатление, что все то, что сейчас пришло во власть, поставило себе цель, которая звучит примерно так: «Ни дня без ада». И ведь казалось бы, ну попер вам фарт. Волею судьбы выкинуло из ваших помоек и трущоб, ну расписались вы в том, что вы тупое стадо, которое даже не понимает куда попало. Будь это иначе, вы бы восприняли «Трускавецкий ликбез» как публичное оскорбление. Ладно, что случилось, то – случилось. Не лезьте вы на публику! А если уже и оказались на ней – не разевайте варежку, не позорьтесь сами и страну хоть не позорьте…
  Дудки. Они прутся к микрофонам, они лезут к прессе и таки разевают свои хлеборезки. Причем, речь ведь не только о депутатах, министры и иже с ними – все то же самое. Мудрость, гласящая: «Молчи, за умного сойдешь, им неведома». И вот когда они раскрывают рот, через него сразу видно не просто дно, а то, что под этим дном находится.

  Причем, все это идет в режиме конвейера. Только вроде бы один про оплату собаками рассказал, тут же выныривает другой и рассказывает о том, что он не против дать воду в Крым. Только захлопнулся его рот, выныривает еще одно чудо и рассказывает о том, что короновирус – пиар и что все это – фигня.

  Это при том, что параллельно с ее речью, весь мир содрогнулся от нового темпа роста зараженных и погибших. За день он рванул в разы больше, чем накануне.Все нормальные страны готовятся к пандемии вируса, а у нас до сих пор не решили, куда поместит в карантин полсотни украинцев, которые застряли в Китае. А между прочим, тут уже речь идет о жизни и смерти просто гражданских лиц, которых власть не может или не хочет вытащить из опасности. Причем, как шоблом летать в Давос – пожалуйста, в Оман с тещей – да не проблема, выкупить пол-паровоза до Трускавца и назад, с пятизвездочными отелями на месте – раз чхнуть, а тут – просто проблема проблемная.В общем, глядя на весь этот цирк, возникает подозрение в том, что несмотря на восторженные речи певца от голоса о фантастической программе обучения в Трускавце, там было что-то совсем своеобразное. Нет, если имелось в виду обучение движениям на шесте, танец живота или поднимание тяжестей отдельными фрагментами тела, как и способы лечения похмелья, то наверное, там могло быть все в порядке.

  Только вот книжек или хотя бы умных текстов им там точно не читали. Ведь легко предположить, что если бы им решили дать какие-то основы государства и права, поскольку их занесло в высший законодательный орган власти, то начинать надо было с конституции. Она сама по себе – небольшая книжка, хоть и без картинок, но хотя бы самое начало там должны были прочесть, например это:

  «Стаття 3. Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави».

  Отсюда следует, рассказы деятелей про собак в оплату или про то, что пускай там сидят в Китае, поскольку вирус – пиар, это – явно антиконституционные заявления. А возможно, им это и читали, только поняли они все несколько своеобразна, что люди это – вот они и есть, веселые и не закомплексованные, а остальные – быдло, которого не касается то, что написано в этой статье.В любом случае, своим непрекращающимся трэшем они безусловно истощают терпения, коего и так осталось уже не много.

 6. Після відставки Богдана почала просочуватися інформація про таємні домовленості Зеленського у Омані.

  Про це пише ТК Путч

  Виявляється саме там президент пообіцяв відкрити водопостачання Криму, але, повернувшись до Києва, все не наважувався цього зробити. Роздратований Путін демонстративно відмовився зустрічатись із Зеленським у Ізраїлі до виконання цієї умови. Тепер Арахамія та інші керівники фракції СН качають громадську думку про ідею відкриття північно-кримського каналу. Одночасно запущена дезінформаційна кампанія про страшні загрози підтоплень на Херсонщині, де нібито існує надлишок вологи.

  Нагадаємо, що подібні сепаратні ідеї від Зеленського та його фракції у парламенті – як мінімум, мають стати підставою для відкриття СБУ кримінального провадження за ст.111 КК України «Державна зрада» – надання допомоги ворогові у підривній роботі.

 7. Володимир Зеленський пародіює президенство замість того, щоб бути справжнім очільником держави.

  Таку думку ведучому “Прямого” Тарасу Березовцю висловив дипломат, шоумен Дмитро Чекалкін.

  – Почуття гумору у Богдана вам подобається?
  - Хорошо, когда кроме чувства юмора есть еще чувство меры”. Тобто воно, як на мене часто зраджувало… Нещодавно був день народження Рональда Рейгана. І його цитати лишаються класичними зразками вишуканого гумору політичного. І я думаю, що як Богдану, так і Зеленському, дуже далеко до цих зразків вишуканого і небуденного гумору, який був у Рональда Рейгана. Нагадаю, що Зеленський ставив себе на один щабель з Рейганом. Навіть у день виборів його голосом був озвучений фільм, присвячений колишньому американському президенту. Але, на жаль, ми маємо якусь дійсно пародію на президента. Людина, яка пародіювала президента, стала сама пародією на президента. Так кажуть сьогодні. *bad* laugh *rofl*

 8. В нынешнем составе ВР завелся депутат, фамилия которого достоверно неизвестна, однако ходят слухи о том, что он имеет то ли сценический, то ли оперативный псевдоним, звучащий как «Арахнофобия» или «Хламидия». Точно установить не удалось, но вроде бы как-то так. И вот этот деятель поясняет всем, что он отнюдь не против глубоких засосов со страной-агрессором.Причем, он всерьез рассуждает о том, что совершенно не возражает отдать что-то Московии, взамен чего-то. Но вот что интересно, его рассуждения касаются того, что ему не принадлежит и не могло принадлежать в принципе. Ведь перед тем, как попасть в Раду, он имел одни шнурки на кроссовки и ботинки и баночку б/у жевательной резинки. При этом, он играл на губной гармошке из расчески и бумажки, а в летнее время года – бил мух неожиданной частью тела. Более ничем в жизни он не проявился и может быть, это – к лучшему.
  Но как назло, в это самое время, когда он рассказывал то ли о засосах, то ли о чем-то более продвинутом или задвинутом, сама российская пресса опубликовала небольшую заметку, которую мы сейчас и процитируем. Она длинная, но представляется прекрасным образцом и даже учебным пособием для таких пациентов, сильно любящих засосы с матрешками, балалайками и прочими березками. Смысл текста, в этой цитате, сводится к одному тезису – не суй в рот не мытое и россиянское.

  «Компания Facebook заблокировала и удалила более сотни фейковых аккаунтов, которые были созданы в России. Об этом сообщила пресс-служба Facebook.

  Всего в соцсети заблокировали 78 личных аккаунтов в Facebook, 11 страниц, 29 групп и четыре страницы в Instagram за нарушение политики соцсети, направленной против иностранного вмешательства. В компании пояснили, что материалы, размещенные на этих страницах, в основном касались Украины и соседних с Россией стран. В Facebook утверждают, что в ходе расследования их сотрудники обнаружили связь фейковых страниц с российскими военными разведывательными службами.

  Отмечается, что хозяева учетных записей изображали из себя местных жителей и обычно размещали контент на русском, английском и украинском языках о местных и политических новостях. Кроме того, они активно обсуждали украинских политиков, комментировали военные действия в Сирии и падение малайзийского «боинга» над Донбассом.

  Это не первый случай, когда соцсеть удаляет или блокирует подозрительные аккаунты Такую длинную цитату мы привели по двум причинам. Главная из них состоит в том, что большая ее часть являет собой цитату пресс-релиза самой социальной сети Фейсбук. От себя там написано всего несколько фраз, а полный его текст можно почитать по ссылкам в тексте.

  Вторая причина состоит в том, что это сами россияне публикуют сей текст для россиян, где по сути разъясняют своим согражданам, что РФ ведет информационную войну против Украины и для этого используют специально подготовленных лиц, чтобы те занимались антиукраинской и пророссийской пропагандой, прикидываясь украинцами. Как следует из заключения россиян, люди эти работают в пригожинских структурах, а значит – получают за это деньги.То есть, им достаточно хорошо платят за то, что они прикидываются анонимными украинцами, а здесь мы видим то же самое, но только прикидывается украинцем не сетевой бот, а живой человек. Отсюда вопрос: сколько вот именно такое может стоить, наверняка больше, чем безымянный тролль из Ольгино?

 9. “НАЙЖАХЛИВІША НІЧ У ЖИТТІ”: ПЕТРО ПОРОШЕНКО РОЗПОВІВ НЕВІДОМІ ДЕТАЛІ ПРО ПІДПИСАННЯ “МІНСЬКИХ УГОД” У 2015 РОЦІ
  П’ятий президент України Петро Порошенко назвав переговори нормандської четвірки 12 лютого 2015 року, на яких був підписаний так званий Мінськ-2, “найжахливішою ніччю в житті”.

  У колонці для “Української правди” Порошенко зазначив, що перед переговорами він поїхав в Краматорськ Донецької області, де в результаті ракетного обстрілу загинули 17 осіб.
  «Виснажливий дев’ятнадцятигодинний марафон з (президентом Росії Володимиром) Путіним, – холодним, жорстоким і глибоко ворожим до України «переговірником» – ніщо в порівнянні з тим потрясінням, яке випало перед тим пережити східноукраїнському місту», – пише п’ятий президент.

  За його словами, трагедія в Краматорську «не торкнулася жодної струни» в душі Путіна.

  «Згодом (тодішній президент Франції) Франсуа Олланд напише, як «багато разів Порошенко і Путін підвищували голос один на одного». Так, це була найжахливіша ніч в моєму житті. Однак вирішальна для того, щоб стриножити агресора…Ключовим завданням Мінська-2 для нас було зупинити наступ російських регулярних військ, запобігти оточення наших воїнів, зберегти життя тисяч людей, військових і цивільних», – згадує Порошенко.Він зазначив, що Путін тоді наполягав, що вісім тисяч українських військових – в оточенні.

  «Ми чітко заявили, що оточення немає, а наші зброю не складуть. Але для того, щоб переконати в цьому всіх учасників зустрічі, на деякий час українська делегація перемістилася в окреме приміщення. Звідти, через лінію закритого зв’язку, ми комунікували з Генеральним штабом. Зрештою отримали чітке повідомлення, що наші тримають оборону по лінії, визначеної в Мінську 19 вересня 2014 року, і оточення не допустять», – зазначив Порошенко.

  На його думку, Путін тягнув час, щоб українські військові були оточені і знищені, або «в кращому випадку» – роззброєні і потрапили в полон. Незважаючи на це, Москва врешті-решт погодилася на припинення вогню з 15 лютого.
  “Тоді “четвірка” працювала в чіткому форматі “три і один”, в якому Путін не зміг знайти жодної лазівки, і ніхто не був слабкою ланкою. Була в кінці кінців узгоджена спільна декларація “нормандської четвірки”, вагомою позицією якої стало підтвердження “повної поваги суверенітету і територіальної цілісності України…” А підпис Путіна під документом означав не що інше, як юридичне підтвердження очевидного факту: Росія – сторона конфлікту» , – зазначає Порошенко.

  Він також звернув увагу на показову деталь: Путіну вистачило якихось десяти хвилин, «щоб приструнити своїх маріонеток, які раптом почали робити вигляд, ніби не згодні з уже узгодженим лідерами четвірки проектом».

  «І Олланд, і Меркель мали можливість переконатися, наскільки ж короткий ланцюг, на якій сидять формальні керівники цих псевдореспублік, кому служать і чиї команди виконують бойовики» – додав Порошенко.

  «Головне, що дали Україні Мінські угоди – це дорогоцінний час. Час для системного розвитку армії. Час для того, щоб зосередитися на подоланні соціальної кризи, викликаної війною і перекриттям доступу українських товарів на російський ринок. Час для того, щоб зміцнити міжнародну коаліцію на підтримку України. Час, щоб обладнати і утримувати в робочому стані санкцій механізм проти Росії», – підкреслив п’ятий президент.

  «Вже скоро рік, як до влади прийшли затяті критики Мінських домовленостей. Як виявилося, “голуби миру” прилетіли з порожніми дзьобами, тобто без власного мирного плану. Далі більше: в Парижі Володимир Зеленський додав і свій автограф до того комплекту документів, який умовно і називається Мінськом (може скласти мені компанію в походах на допити в ДБР, яке копає під Мінськ )», – пише Порошенко.

  Він підкреслив, що альтернативи Мінську-2 так і не запропонували, тому що її немає.

  «Ніколи не ідеалізував і не ідеалізую Мінськ. І нікому не бажав би опинитися в таких обставинах, які були в лютому 2015 року. Не маючи ресурсу подолати Росію у військовому плані, ми тоді переграли її дипломатично і тим самим врятували Україну. Завдяки мужності наших воїнів під Дебальцевому і на інших ділянках фронту», – зазначив Порошенко.

 10. Разные были в Украине президенты. И коммуняки были, и художник был, и сиделец был яйцом прибитый до обморока и предмайданного состояния… Но шоб клиент сам признался, что убоялся стрима двух волонтёрок и потерпел не отходя от кассы… Войовнича меншість сказала «Та-ак!», размяла пальцы после кулемета и взяла смартфон. Это страшнее. Повелителю хохм, Взеленскому правителю, Криворожскому патрицию Вовацию Терпецию за прокладку пиджака было героически втиснуто такое количество пожеланий и напутствий… Интересно, когда он с суеверным подрагиванием осматривал собор Петра (ты ба, и тут успел!), там святые фейспалм не делали?

  Слово из пяти букв. Есть «П» и «З». Позор. Какое днище!
  Ржать можно сколько угодно. Горечь не перебить ничем.

  Если опять сначала, то первым должно быть слово «Главком». А оно главкос.

  Скоро пойдет седьмой год, как страна, которую оно обзывало, воюет. У людей контузий больше, чем у него заползаний под плинтус. Пока оно боялось, люди ехали воевать – в джинсах и на бусике. Другие стали подвозить им прежде всего воду, поесть и лопаты – за свои бабки. Тоже, кстати, под огнём. Упс, пардон, теперь это называется «скрываться в зоне ООС».
  Потому что страх – он разный. И пока будущий главпотерпацык спускал в унитаз повестки и рассказывал про со всех сторон, те, кому действительно страшно, вгрызлись в свою землю, упёрлись и остановили вторую армию мира. Про шлёпки и лопаты все помнят? И как хвашистоньки через границу на себе по одному бронику несли? Пентагон протёр спутники и подавился сигарой. Позвонил в Голливуд: «Да, бэби, это они всё ру-ка-ми». Там подавились опунциевым смузи и сели гуглить вышиванки. Грузчики, менеджеры, преподы и рабочие так скрывались в зоне АТО, что псковско-бурятские туристы стали очень глубоко заблуждаться «в/на» радушной украинской земле.

  Потому что страшно.Страх – это нормальное человеческое чувство. Это заводская настройка, которая показывает тебе, что ты ещё жив и мозг ещё может принимать правильные решения. Но в экстремальной ситуации можно встретиться со своим страхом. Узнать, как стонет земля, когда ей больно от крупного калибра. Как она пытается свернуться и спрятаться, словно больное животное, И прыгает куда-то вниз у тебя из-под ног. Или как она отряхивает стены, фрагменты и то, что секунду назад было живым человеком.

  А можно тут же сдать анализы. Предложить в посередину и постреливать нихаласоо…

  Украина страна патриархальная. Здесь если ты говоришь: «Я испугался угроз Маруси Звиробий», то это не значит «я испугался угроз инструктора ДШВ». Люди услышат «я испугался жиночки с детьми». Даже обожатели и классово близкие не смогут кошерно свести педали – зас…спугался бабы. Сейчас пойдут комменты – типа, не с тем ты пацаном сцепился. Оно того явно не стоило. И во время войны так открыто наезжать на армию и волонтёров – я на вас до сих пор удивляюсь. Телега «Терпи, Бозо, Пеннивайзом будешь!» уже не канает. При ходьбе в бронетрусах главное не уронить их на лодыжки – ближе к теме. Ты ж себе дураку в ногу стреляешь, а тебе ещё до Ростова надо доковылять! Терпила! Чтоб тебя каждый вечер Соколова умывала и Поярков причёсывал! Когда мэтр сабжа пародирует, он складно говорит, не мурлычет себе под нос и не тянет слова. А это нетипично (с) Пояркова тоже можно понять – если он будет растягивать жуемотину, ролик затянется.

  Очень бы хотелось, чтобы к мальчику-пострадальчику подошёл не самый последний кардинал, отвечающий в Ватикане за безопасность последние 480 лет. Невысокий, спокойный, переживший все свои искушения и страхи. Или судья, у которой сын доброволец – сказал, мама, я так не могу, и уехал. И вот ей теперь надо дожить до следующего звонка оттуда. Вот пусть кто-то из-них посмотрит в перепуганные глазёнки и тихо произнесёт: «…Ссспади… Да кому ты нужен!»

  Для величайшего деятеля вдрызгаворного жанра это многое значит. Просто поверьте…. На город спустилась ночь. Выл ветер. Слегка укушенная за бочок луна катилась на запад. И только порохоботский мемостроительный вытирал желейные слёзы, прокручивая ленту. День откатали, завтра будут новые зашквары. Поборемо!

 11. Телеканал Ігоря Коломойського «вляпався» в чергові скандали. Один із них – одкровення продюсера серіалів і фільмів каналу «1+1» Олени Єремеєвої, яка повідомила, що комедії для осіннього сезону телеканал зняв лише українською мовою, а всі 7 мелодрам – російською. «Знайти тональність української мови, щоб глядач її сприймав, досить непросто. За нашими спостереженнями, мелодрами українською мовою виглядають гірше, ніж комедії. Продукти у весняному сезоні ми зробили російською мовою, тому що українська складніша для цього жанру. Артистам поки ще важко працювати українською. Це збільшує тривалість створення, що потім впливає на бюджет».

  У Кремлі потирають руки і ковтають імперську слину. До спрощення процедури одержання російського громадянства для українців через автоматичне визнання їх носіями російської мови додалася ще одна процедура «спрощення». Тепер можна буде стати власником паспорта із двоголовим орлом, не відмовляючись від іншого громадянства.

  9 лютого 2020 року один із керівників парламенту Росії, одіозний Петро Толстой заявив недвозначно: «Ми хочемо у весняну сесію це питання закрити, щоб всі охочі могли стати громадянами Росії. А відповідно, Росія що буде робити? Вона буде своїх громадян за-хи-щати».
  Аргументація «мудрагелів» з телеканалу «1+1» обурила багатьох, і передусім відомих українських акторок, яким удалося засвітитися останніми роками завдяки бумові українського кіно. Головна героїня одного з перших фільмів нової хвилі «Гніздо горлиці» Римма Зюбіна назвала творців серіалів і фільмів на «1+1» «продажними і безпринципними рабами».

  А в іншому дописі Зюбіна додала: «І лише бабло за продажі серіалів, а не актори – причина політики 1+1. І всі це знають. І росіяни знімаються в Києві щодня, і всі теж про це знають. І податки Ви за них реальні не платите – і про це теж всі знають».Інша акторка, Наталія Васько також емоційно обурилася, тому що така політика – це не лише маргіналізація українськомовних акторів і спроба відтворити в XXI столітті імперські міфи Кремля про українську мову як неповноцінну, але й загроза інформаційній безпеці і територіальні цілісності України.

  Має під собою підстави застереження одесита Сергія Бригара, що найбільша загроза для України – можливість втрати нових територій, «перед усім тих, де становище української мови особливо погане!»

  Пригадую, яких зусиль докладали інші агенти Кремля майже 15 років тому, щоб заблокувати постанову Верховної Ради про дублювання фільмів українською в кінотеатрах
  Але залякування паралічем українських кінотеатрів не дало бажаного ефекту тим, хто хотів загальмувати природний поступ української мови в державі, де ця мова є єдиною державною.

  Чому так відбувається? Тому що, по-перше, суспільство дозволяє це; по-друге, тому що є низка акторів, яким за гроші байдуже, якою мовою грати. При цьому колишній гендиректор «1+1» Олександр Ткаченко час від часу збирав пресконференції і переконував, що їхній телеканал найбільш патріотичний і проукраїнський, виробляє серіали українською. Але ця інформація подавалася без пропорції між українськомовним і російськомовним продуктом.Не знаю, скільки ще держава, яка надає свій частотний ресурс для поширення телесигналу, толеруватиме таку зневагу до одного з держаних символів, але ця ситуація потребує енергійного втручання. Не лише за підозри в монтажі запису скандальної наради в прем’єр-міністра Олексія Гончарука, але й за конкретні слова і дії з дискредитації української мови.

 12. - Папа, а почему в России сейчас, в отличие от СССР, не так много людей, которые искренне верили бы что их Родина – лучшая страна в мире?
  - Потому что, сынок, в СССР не было туалетной бумаги.
  - Эээ…. И?
  - И пока человек сидел с газеткой на очке, то пару-тройку абзацев о преимуществе советского строя обязательно прочитывал…

 13. Делают из какой-то неадекватной обезьяны героиню.Достали уже весь народ я так понимаю в правом секторе набирают только с диагнозом.

  Кацапські ДУРНІ думкою багатіють. *dash* laugh *rofl*

 14. У листопаді 2019-го, після стріму нинішня влада оголосила народного депутата Софію Федину та Марусю Звіробій людьми, які загрожують безпеці президенту Зеленському.

  Ми вирішили нагадати 10 фактів із життя Марусі Звіробій (Олени Самбул/Біленькій).

  1. 41 рік. Народилася 17 вересня 1978 року у Києві. За освітою – журналіст і видавець.

  2. До Революції Гідності – приватний підприємець, власник веб-студії, викладач дизайну. Є членом Українського геральдичного товариства. Саме Маруся Звіробій – автор таких відомих гербів, як емблема Міністерства енергетики, нагрудний знак “Шахтарська слава”, герби і прапори міст і селищ Глеваха, Калинівка, Тростинка і Іванковичі.

  3. Після масових розстрілів у центрі Києва 18 лютого 2014 року створила проект “Допомога пораненим Майдану”. Після – брала активну участь у формуванні добровольчих батальйонів. “Я прийшла у війну як громадянин України, за рефлекторним позовом. Коли в наших громадян відверто бандитські структури починають стріляти, я не розумію, як можна бути громадянином України, і взагалі на це ніяк не зреагувати. Коли люди повстали, звісно, моя підтримка була максимальною. При цьому я була обережною, тому що ще пам’ятаю революцію 2004 року, яка для мене була не до кінця зрозумілою. Я просто допомагала людям і спостерігала, що відбувається”, – розповіла Маруся у одному із інтерв’ю.

  4. Восени 2014-го стала командиром 11-го батальйону Добровольчого українського корпусу “Правий сектор” (Київщина). Пізніше готувала бійців на так званому “Марусиному полігоні” на контрактну службу.
  5. У 2017 році – військовослужбовець бригади швидкого реагування Національної гвардії України. Керувала інструкторським підрозділом “Марусині ведмеді” ЗСУ у ВДВ. Звільнилася з армії у запас за станом здоров’я.

  6. 26 жовтня 2019 року після відвідин президентом Володимиром Зеленським Золотого – у районі розведення військ, Маруся Звіробій та Софія Федина записали відео звернення на адресу глави держави. Це було потрактовано правоохоронцями як погрози вбивством президенту. Після – Генеральна прокуратура відкрила справу проти Софії Федини та Марусі Звіробій. А 28 листопада у будинку Звіробій слідчими ДБР було проведено обшук і вилучено мобільні телефони та рушницю із карабіном.

  7. Розслідування проти Марусі Звіробій ведеться за трьома статтями – “Дії щодо насильницької зміни чи повалення конституційного ладу чи захоплення державної влади” (ст. 109, ч. 3), “Посягання на життя державного чи громадського діяча” (ст. 112), “Погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча” (ст. 346).

  8. 10 лютого 2020 року Печерський районний суд Києва обрав Звіробій запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. “Уклоністи і сцикуни зараз намагаються нівелювати всю роботу ветеранів. Я бачу цю справу так. Я не дозволю це зробити. Зараз ми будемо знайомитися з Зеленським. Я познайомлю його близько з тими людьми, яким він хамив. Зараз почнеться шоу”, – заявила Маруся Звіробій.

  9. Нагороджена недержавним орденом “Народний герой України” і відзнакою президента України “За гуманітарну участь в антитерористичній операції”.
  10. Заміжня. Чоловік разом із Марусею тренував бійців для фронту, сама Звіробій називає його “Ведмедем”. Подружжя виховує доньку Зоряну.

 15. О героях Украины https://www.youtube.com/watch?v=Hh8c78XWV7U

  Какие герои,идиот?

 16. Маруся красава, троллит зебила. Ведь всем извесно, что мозгов там кот наплакал или совсем нима
  большинство в любом обществе – это дебилы, тупые, малограмотные обыватели.
  нормальних людей, що вмiють та хочуть думати, що мають знання – завжди меншiсть. ось таких називають свiдомими.

  большинство же жрет, срет и ржет типа над дебильным кварталом. и дохнет, так и не приходя в сознание. *search*

 17. они *bad* решили на ровном месте вырастить своими руками Жанну Дарк , которая их глубоко зароет , удачи вам ребята *cool* … эта в плену не была , думаю получится !!
  Перепуганному заявителю надо одеть ведро на голову, чтобы окончательно не продуло!

  Какая она Жанна ? Она тупая овца у которой через слово мат , потому что она всего три книжки за всю никчемную жизнь прочла .

  А ты сколько скурил?

 18. Оце позорний Зе і його влада – воює з жінками
  Позорний і боягузливий чоловічок.Зе, я повністю на боці “Марусі Звіробій”.
  Такі справи не додають вам ні зросту, ні мужності, ні поваги. Ганебно. Вона жінка, давайте ще цирк влаштуємо, як з Корбаном.

  Бубочка прийде свідчити тепер до суду??? У памперсі та бронику???
  А пройде тестування на дурість???
  Знову кИно laugh
  Печерский райсуд Киева избрал подозреваемой по делу об угрозах президенту Владимиру Зеленскому Маруси Звиробий меру пресечения в виде запрета пугать Зеленского за пределами Киева и киевской области… *rofl* *crazy*

 19. Мартышка тупорылая – цвет нации ! laugh

  Ты о себе?