Вт, 21 мая 2019

Запорожский губернатор поделился впечатлениями о пребывании в Мелитополе20

01.10.2018, 14:14, В Городе
42816391_517176865420622_2531249094840549376_n

Об этом Константин Брыль  рассказал на своей странице в соцсети.

Мелітополь відзначає 234 річницю від дня заснування. З нагоди свята в місті відбувся ярмарок й різні концертні та святкові заходи, які відвідали почесні гості: заступник Міністра соціальної політики України Наталія Федорович, прокурор Запорізької області Валерій Романов, народний депутат України Ігор Артюшенко, суддя Конституційного Суду України Віктор Городовенко, голова облради Григорій Самардак, представники міст побратимів з Болгарії та Литви.

Мелітополь об’єднує багато національностей, які живуть в мирі та злагоді. Разом ви прославляєте нашу область по всій Україні та за її межами. Я хочу подякувати молодій команді міського голови, а також підтримці народних депутатів та депутатів облради. Адже консолідація зусиль всіх гілок влади дає місту розвиватись. За кожну команду говорять діла, а не балачки. І за останні три роки ми на власні очі переконались, що Мелітополь змінився на краще. Не зважаючи, що на Сході України триває війна, ми розвиваємо нашу державу та втілюємо в життя важливі реформи. Зокрема, саме завдяки реформі децентралізації влади, яку започаткував Президент України Петро Порошенко, Мелітополь отримав кошти, які місцеві посадовці використали розумно на благо людей. Це нові дороги, школи та амбулаторії, спортивні об’єкти, житло для сиріт та багато іншого. Тож вітаю всіх Мелітопольців із днем міста. Бажаю всім щастя, здоров’я та розвитку рідного міста.

Побував на КУ «Стадіон« Спартак» ім. Олексенко» в Мелітополі, який було урочисто відкрито напередодні. 

Як повідомив Мелітопольський міський голова Сергій Мінько, стадіон розташованій в парковій зоні в центрі міста, був заснований ще у 1952 році. Це єдиний комунальний стадіон в місті. Першим етапом реконструкції комплексу стало створення в 2016 році футбольного міні-майданчика зі штучним покриттям в рамках проекту «Хет-трик» Федерації футболу України.

 

КП «Мелітопольський міський парк культури і відпочинку» – одна з кращих зон відпочинку в Запорізькій області!

За словами Сергія Мінька, у 2017-2018 роки тут було здійснено благоустрій більше 16 тис. м² алей: центральної алеї, алеї афганців, алеї-вишиванки, алеї поетів і велике коло навколо центрального фонтану. Також здійснено реконструкцію центрального фонтану, встановлено штучну водойму, відновлено ​​систему поливу на 3500 м² клумб і газонів, відновлено ​​систему освітлення на центральній алеї, алеї афганців, на центральному колі фонтану, алеї поетів і алеї-вишиванці, атракціонної площі, встановлені камери відеоспостереження. Також здійснено санітарну обрізку 600 дерев і видалено близько 140 м3 аварійних і небезпечних дерев. Реалізовано громадські проекти «Кінотеатр під відкритим небом», «Дитинство без бар'єрів», «Вуличний університет», «Доступність санвузла для всіх в міському парку». Всього на здійснення цих заходів за два роки було витрачено близько 13 млн.грн.

 

 

 

 

 

 
На данном изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, люди стоят

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Комментарии

*

 1. Мы можем сколько угодно ругать своих чиновников и даже Порошенко), но если их ругают враги Украины, мы должны давать отпор.

 2. - Я один не понимаю, как выбирают Мисс Вселенная, если с других планет никто не участвует? Жизнь прекрасна, что и удивительно!

 3. Маленький мальчик подходит к папе, который смотрит чемпионат по легкой атлетике, и спрашивает:
  - Папа, а зачем эти дяди бегут?
  - А затем, что первому из них дадут приз.
  - А остальные тогда зачем бегут?

 4. На Горячке. Все жоперы стояли по шейку в воде, только не Андрюша Чаппа , он ростом был ниже…

 5. В князьях от грязи не отмыться, но во дворцовых лабиринтах можно смыться.

 6. - Эх, какую страну просрали….
  - Какую?
  - Та хрен его знает, я ещё не родился тогда. Но, говорят, пломбир был вкусный.
  - А кто вам рассказал?
  - Как кто?! Те, кто просрали.
  Вообще мечтаю, когда состарюсь, сидеть на лавочке у парадного и кричать вслед молодой соседке:
  “Мужиков водишь! Все вижу! Красава! В четверг вообще нормальный был”.

 7. “Суки” пишется с одним “с” или с двумя?
  - Не знаю, я всегда пишу “Уважаемые господа”.

 8. только свидомый идиот мог положить в парке светлую вышиватную плитку на которой грязь как грязище выглядит. ДБ.

  Только козломордая свинособака может совать свое немытое кацапское рыло в чужие дорожки, хотя вся пидоРашка в говне и грязи….Свою грязь убери сначала, чмырдяй.

  Фитилястый пидарок, ты уже из Милана с распродаж вернулся? Почем шаровары продаешь?

 9. Знают ли чиновники, заботящиеся о собственной безопасности, что кирпич в мешке не обнаруживается металлодетектором? anekdotov.net

 10. А что это за бандос в синем пиджаке и с разбитым шнобелем?

  Это пред.обл.совета Григорий Самардак, деревня.

  Ааааа. А я думал это местный преступный авторитет laugh

  А что? Смахивает.

  Когда я вас возьму за жопу,будете не смахивать а подмахивать.

 11. Отсосу у Балицкого, недорого.

 12. И это было бы при жоповце рябикове и своре балицкого?

  За то мы бы биндеровцев победили!

  А шо “было бы”? *yess*