Ср, 12 августа 2020

ЗАСТУПНИК МІСЬКОГО ГОЛОВИ ІГОР СУДАКОВ РОЗПОВІВ ПРО ПЛАНИ ЩОДО МОДЕРНІЗАЦІЇ ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ1

11.12.2019, 19:22, В Украине
photo5443155334786034659

10 грудня 2019 року у конференц-залі виконавчого комітету Мелітопольської міської ради відбувся брифінг заступника міського голови Ігоря Судакова, у ході якого він розповів представникам місцевих засобів масової інформації про заплановану модернізацію системи вуличного освітлення.

Так, Ігор Ігоревич проінформував, що у Мелітополі буде модернізована система вуличного освітлення на 44 вулицях міста. Відділ капітального будівництва виконавчого комітету вже провів тендер для підприємств, які готові реалізувати даний масштабний проект.

- Міське керівництво шукало вихід із ситуації в переоснащенні вуличних електромереж енергоємним обладнанням. У нас вже був позитивний досвід роботи з НЕФКО. У 2015 році ця компанія вже модернізувала освітлення на двох центральних вулицях міста і відремонтувала три ​​дитячих садка. Заміна старих ламп на LED-світильники в 4 рази зменшила  витрати на електроенергію на двох вулицях, – навів приклад Ігор Судаков.

Ігор Ігоревич також відзначив, що на початку року було розпочато проектування, але  дана робота достатньо об'ємна, тому строки подальшого етапу реалізації було перенесено. Проект передбачає заміну 2 974 старих світильників потужністю 165-250 Ватт на світлодіодні 30-90 Ватт. Також буде замінено 85 км дроту на сучасний і встановлено 49 нових опор.

Загальна вартість проекту становить близько 20 млн. грн. При цьому місто вкладає тільки 2 млн. бюджетних коштів. Інша частина суми – це інвестиції зарубіжних партнерів Мелітополя – Північної корпорації НЕФКО. Загалом модернізація системи вуличного освітлення за рік дозволить заощадити близько 5 млн. грн.

Комментарии

*

 1. Всем доброго времени суток.
  Обыскал всю сеть в поисках реального вида заработка, который не требует много затрат ни по финансам, ни по времени.
  Попадаются одни лохотроны и прочий хлам.

  Многие умники пишут о “возможностях заработать большие деньги”, но когда спрашиваешь: “Ты уже много зарабатываешь?” – ничего показать не могут.

  Кто может предложить что-то стоящее?

  Бады, хайпы, криптовалюты и пирамиды, в которых нет реальных товаров – не рассматриваю.

  Теоретики и те, кто “не может” поделиться скриншотами выплат – внимательно читайте подпись!

  Те, кто верит в сказки (волшебные сайты с опросами, клики, оплаты за просмотры) и не может четко и понятно обьяснить, откуда берутся деньги – не засоряйте пожалуйста тему.

  Жду адекватных предложений от здравомыслящих людей.