Вт, 10 декабря 2019

Зеленский 23 сентября посетит США, где встретится с Трампом14

09.09.2019, 14:23, В Украине
1567081536-4344

Президент Украины Владимир Зеленский 23 сентября посетит США для участия в Генеральной ассамблее ООН. Как передает корреспондент УНИАН, об этом министр иностранных дел Украины Вадим Пристайко сообщил на совместной пресс-конференции с министром иностранных дел и европейской интеграции Республики Молдова Нику Попеску в Киеве.


«У нас есть приглашение, напомню, письменное приглашение посетить США. Вы знаете, что в США мы едем 23 сентября, то есть в этом месяце», – заявил он. По словам Пристайко, сейчас прорабатывается конкретная дата визита Зеленского в Вашингтон, где пройдет его встреча с президентом США Дональдом Трампом и представителями американского правительства.

В ближайшее время вы узнаете о некоторых конкретных датах, которые будут объявлены в ближайшее время», – сказал министр. Как сообщал УНИАН, встреча Зеленского и Трампа планировалась в Варшаве в конце августа – начале сентября. 31 августа Зеленский заявил, что во время запланированной на сентябрь встречи с Трампом будет говорить об инвестициях, энергетике и прекращении войны на Донбассе.

 

Комментарии

*

 1. Рогули, а кто хуже Порошенко или Янукович?

  Тебе какое дело до Украины,лапоть?

  Рогуль 7:14 своим высером подтвердилил що Петя оказался хуже чем Витя.

 2. - Українці, не дайте мені скурвитись, спаскудитись!
  - Вибач, Володю, поки не встигли…

 3. -Куме Трампе, які там новини сьогодні з Києва?
  -Нічого нового, куме. Все, як завжди…Крадуть і ще більше брешуть.

 4. В сучасній війні, де 90% агресії становить саме інформаційне руйнування, «деморалізація супротивника», вже не потрібно витрачати зайві гроші на бомби, не потрібно бомбити міста, – досить розбомбити мізки.
  Оксана Забужко

  Зараз ні для кого не є таємниця (окрім 73% зубожілих українців, які живуть на пів вареника), що Московія вкрала нашу назву, нашу історію, усі наші здобуття. Сучасною юридичною мовою це зветься «інтелектуальна власність». Наприклад, назва «Русь», як бренд тогдашньої України, була вкрадена Петькою I, коли він обізвав свою Московію Росією.

  Як цьому протистояти? Практично неможливо. Роберт Шекли казав: «Найприкріше, що в інформаційній війні завжди програє той, хто говорить правду, тому що він обмежений правдою. Брехун же може нести все, що завгодно».Здається, що ситуація безвихідна, що ми, Україна, програємо інформаційну війну з Московією. І доказом є те, що відбувається в інформаційному просторі нашої України з 2014 року і зараз.

  Але в Україні, як і раніше, є люди, ні, не люди, є ЛЮДИ, які, незважаючи на програну зараз інформаційну війну, незважаючи на зе-вірус, незважаючи на євроімпотенцію, незважаючи на трамloveпутін, на #усепропалонасздалилютомуворогу, роблять свою справу, справу свого життя. Навіть у такій програшній ситуації ці ЛЮДИ живуть гаслом «Украиїна понад усе!». Не вигукують це гасло, а втілюють це гасло у життя.

  Місяць тому в Україні сталася дуже видатна, я би сказав історична подія – 3 серпня в Києві відкрився Музей Становлення Української Нації. Музей розташований у цокольному поверсі статуї Батьківщини-Мати, під музеєм Другої Світової Війни
  Мета музею
  Відродити національну гідність та повагу до української нації і України, як самих українців, так і усієї світової спільноти. Виховати патріотизм, свідому громадянську позицію та бережливе ставлення до традицій, культури та історії свого народу
  «Хто такі українці?
  Є історія у літописах, в історичних виданнях, легендах, переказах наших бабусь, у фольклорі. Але багато чого втратилось, знищилось, забулось. Наші недруги неодноразово «допомагали» нам забувати нашу історію, а особливо ті сторінки подій, які є гордістю народу і на яких ми повинні були б виховувати наших дітей, онуків, наш народ український! Напевно, вже давно час створити національну ідею, навколо якої зможемо об’єднати усіх українців у світі.»Понад 100 фігур видатних українців від Княгині Ольги до сучасних видатних постатей нашої України.
  Всі історичні сюжети в нашому музеї відтворені за описами істориків і підтверджені науковими організаціями Зовнішній вигляд історичних постатей, їхній вік та одяг відповідають тому часу, коли відбувалась подія, показана в сюжеті, або тому періоду, коли вони були на піку своєї слави чи в період найбільшого піднесення. Тепер кожен на власні очі зможе побачити як виглядали козаки, Тарас Шевченко, Леся Українка, Богдан Хмельницький та інші відомі реформатори української нації.Музей має велику територію, понад 1700 кв.м, а це майже 25 музеїв зібрані в одному просторі.Музей був народжений зараз та живе разом з нами, пише нашу українську історію.
  Адреса: вул. Лаврська, 27 (вхід з вул. Запещерна, тильна сторона Меморіалу Батьківщина-Мати), Київ.
  Часи роботи: з 09:00 до 20:00

 5. Как Юля возле сортира или ,как порох возле забора белого дома?

 6. Остап Бендер тихо плачет

  В 2017 году Соединенные Штаты провели секретную операцию по эвакуации из России одного из своих секретных источников наивысшего уровня в российском правительстве. Об этом сообщает CNN со ссылкой на источники в администрации Трампа.

  По информации источника, операция по эвакуации агента была вызвана, в частности, опасениями, что президент Дональд Трамп и его администрация неоднократно неправильно обращались с секретными данными, и могли способствовать разоблачению Россией скрытого источника как шпиона.

  Решение об эвакуации агента было принято вскоре после майской встречи 2017 года в Овальном кабинете, на которой Трамп раскрыл секретную информацию в разговоре с министром иностранных дел России Сергеем Лавровым и тогдашним послом России в США Сергеем Кисляком.

 7. ТА ЯКі в нього проблеми в США ? він як заграє їм *уєм на роялі – то всі й меріканці оглянуть і закохаються в нього одразу.

  В таком цырке наш клоун еще не выступал. *crazy* Я считаю, что надо требовать Стейнвей и не меньше !!!Поймать кого – нибудь в мужском туалете у него шансов больше,чем у Ю.В.Т.
  хоть на трибуну не выпускайте это позорище – будет нести всякую хрень про чувих и чуваков

 8. Говорят что сейчас в Голивуде снимается остросюжетный фильм ужасов “Тайны черепной коробки зебила” наподобие “Байки из склепа” но в разы ржачнее,тупее и страшнее

 9. Так время встречи еще не согласовано За 10 дней и еще нет договоренности ?Значит нет встречи А в США -ООН Но это не Трамп Интересно руку володьке пожмет Без этого рукопожатия Трамп с нашим не встретится

 10. Интересно , его в кабинет то пустят или как с Дудой на лужайке потрындят и досвидос ?