Чт, 9 апреля 2020

ЗУСТРІЧ КЕРІВНИЦТВА МІСТА З ПРЕДСТАВНИКАМИ ПРОЄКТУ USAID “ЕКОНОМІЧНА ПІДТРИМКА СХІДНОЇ УКРАЇНИ”3

21.02.2020, 11:21, В Городе
img_9212

20 лютого у виконавчому комітеті Мелітопольської міської ради відбулася робоча зустріч керівництва міста з представниками проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Участь у заході взяли перший заступник міського голови Ірина Рудакова, заступник міського голови Сергій Прийма, представники структурних підрозділів Мелітопольської міської ради, а також представники ТОВ «ISATEX INDUSTRY». Проект USAID представляли головний менеджер інфраструктурних проєктів Рон Хантер та керівник Маріупольського офісу Артем Вівдич.

Метою проведення зустрічі стало обговорення можливості реалізації проєкту із створення виставкого центру «Мелітополь Експо» на базі індустріального парку «Мелітополь» за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Створення виставкого центру обумовлено зростаючою необхідністю систематичної та комплексної підтримки місцевого виробника, розширення ділових зв’язків місцевого бізнесу з українськими та іноземними підприємствами, створення сприятливих умов для розвитку МСП м. Мелітополя та регіону Північного Приазов’я та умов для їх виходу на нові ринки.

Робоча зустріч розпочалася з привітальних слів першого заступника міського голови Ірини Рудакової, яка відмітила, що будь-який розвиток можливостей МСБ становить інтерес для нашого міста, так як такий вид економічної активності позитивно впливає на загальні показники економіки міста. Зокрема, завдячуючи підтримці підприємництва зберігається значний темп приросту в обсягах експорту підприємств міста Мелітополя.

- На сьогодні у місті Мелітополі гостро стоїть проблема нестачі виставкових площ, де створено умови для демонстрації продукції місцевих виробників та її популяризації, а також умови для реалізації бізнес-проектів, громадських, культурних та інших заходів. Створення виставкового центру “Мелітополь Експо” дозволить місцевому бізнесу познайомити споживача з асортиментом своєї продукції, що випускається, познайомитися з новими партнерами та укласти нові угоди. Кожного підприємця турбують питання створення позитивного іміджу для своєї компанії, залучення уваги потенційних клієнтів і покупців, стимулювання продажів, – відзначила Ірина Володимирівна.

Заступник міського голови Сергій Прийма зазначив, що проєкт по створенню виставкового центру відповідає Стратегії розвитку міста Мелітополя до 2030 року, затвердженої рішенням 50 сесії Мелітопольської міської ради Запорізької області VII скликання від 26.06.2019 № 7 та включено до Плану заходів на 2020-2022 роки з реалізації Стратегії розвитку міста Мелітополя до 2030 року.

Рон Хантер у своїй промові підкреслив, що одним з основних завдань Проєкту USAID є оперативне вирішення актуальних проблем бізнесу та місцевих громад. Партнерство дозволяє зміцнити місцевий бізнес і сприяти створенню нових підприємств. Наразі, можливість реалізації проєкту зі створення виставкового центру «Мелітополь Експо» у Мелітополі внесено до списку потенційних проєктів, що можуть бути реалізовані за підтримки Проєкту USAID.

Директор ТОВ «ISATEX INDUSTRY» Олексій Фокарді зазначив, що він, як представник бізнесу, як ніхто розуміє потребу в реалізації цього проєкту. Створення виставкового центру такого формату стане чимось новим не тільки для Мелітополя, та й для всього регіону, адже Мелітополь є центром тяжіння всього Північного Приазов`я. В процес виставкової діяльності поступово будуть залучатись різноманітні суміжні та забезпечуючі інфраструктурні організації, сервісні та допоміжні служби, серед них транспортні кампанії, рекламно-інформаційні, туристичні, поліграфічні маркетингові тощо. А це створення нових робочих місць, розвиток інфраструктури міста, зміцнення позитивного іміджу регіону, як сприятливого середовища для розвитку МСБ, налагодження взаємодії підприємств міста та районів.

   

Після проведення робочої наради відбулося ознайомлення з приміщенням потенційного виставкового центру на території індустріального парку «Мелітополь». У представників проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» склалося позитивне враження від побаченого, адже площа приміщення і вдале планування дозволяє максимально ефективно використовувати його для виставкової діяльності.

   

Довідка.

У вересні 2019 року був підписаний Меморандум про співпрацю між Мелітопольською міською радою та Проєктом USAID «Економічна підтримка Східної України». Меморандум передбачає об’єднання зусиль в таких основних напрямкам діяльності як стабілізація місцевої економіки, розвиток малих і середніх підприємств та їх інтеграція в економіку регіону та України, підвищення віри населення в економічний успіх Східної України, у тому числі і в Мелітополі. Сторони домовились співпрацювати над розвитком економіки громади міста, зокрема, в сфері туризму й індустрії гостинності, а також в сфері ІТ-технологій.

За період з моменту підписання Меморандуму міська рада підготувала перелік перспективних проектів, що відповідають Стратегії розвитку Мелітополя до 2030 року. Наразі відбувається аналіз проектів фахівцями проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Комментарии

*

 1. Две бабульки на лавочке:
  - Послушайте, ну и молодежь пошла нынче…
  - А что такое?
  - Да вот вчера захожу в подъезд, а там парень девке членом в лицо тычет! Хорошо хоть в рот попал, а если бы в глаз?!

 2. Плывет жаба, видит – окунь плещется. То одним боком вывернется, то другим, то выпрыгнет, то пузыри пустит. Жаба:
  - Окунь, ты что тут делаешь?
  - Рыбаков привлекаю!
  - Тебе что, жить надоело?
  - Да нет, просто мы с другом, крокодилом, на охоте: я приманиваю, а он в камышах спрятался.

 3. Каждое утро они начинали с чистого листа, периодически меняя рулоны…